NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Warsztaty Kartek Świątecznych

Szczegóły imprezy
Data: 8 Gru 2018r.
Miejsce: Miejska Biblioteka, godz.10:30
Wstęp:
Zrób w bibliotece kartkę świąteczną i ozdobę na choinkę

Chcesz wysłać bliskim jedyną i niepowtarzalną kartkę z życzeniami? A może zrobić własną ozdobę świąteczną? Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty kreatywnego tworzenia kartek i ozdób świątecznych. Już teraz warto zarezerwować sobie kilka chwil na sobotę, 8 grudnia i tego dnia o godzinie 10.30 przyjść do obiektu biblioteki przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.
Boże Narodzenie to radosny czas, w którym wszyscy składają sobie życzenia świąteczne. Jednak nie wszystkim bliskim czy rodzinie możemy złożyć życzenia osobiście. Wysyłamy więc choćby pocztówki. Pomyślmy czy nie większe wzruszenie u znajomych i rodziny wywołać może kartka, którą wykonamy własnoręcznie? - Zapraszamy na warsztaty rodziców, dziadków i dzieci… Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne kartki pod okiem plastyka. Biblioteka zapewnia również wszystkie materiały potrzebne do wykonania kartek – mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.
W tym roku będzie można również wykonać ciekawe ozdoby na choinkę, będzie możliwość przyozdobienia i wykonania papierowej bańki, kolorowego łańcucha czy mini-choinki.
Warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych to odpowiedź biblioteki na życzenie Czytelników – cieszą się niebywałym powodzeniem warto więc zjawić się w MBP punktualnie 8 grudnia o godzinie 10.30, tak by znaleźć jeszcze wolne miejsce.


Obrazek


NawigacjaStart » Imprezy »