NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Brakujące trybiki inżyniera Opiłka

Szczegóły imprezy
Data: 22 Wrz 2018r.
Miejsce: Plac Piłsudskiego przed budynkiem MDK
Wstęp: wolny
Brakujące trybiki inżyniera Opiłka - Stalowowolska gra miejska

22 września w Stalowej Woli odbędzie gra miejska. O godzinie 11:00 na placu Piłsudskiego przed MDK gracze wcielą się w role stażystów inż. Opiłka i pomogą mu w odnalezieniu trybików. Trybików, których potrzebuje do uruchomienia swojej genialnej machiny. Machiny o bardzo skomplikowanej konstrukcji, machiny która ma nas wszystkich ocalić. Zapytacie przed czym ocalić? Podobno w kierunku Ziemi leci ogromny meteor. Przynajmniej tak twierdzi Opiłek. Lepiej jednak dmuchać na zimne i pomóc inżynierowi ukończyć jego dzieło.

Gracze-stażyści mają bardzo proste zadanie – odnaleźć 12 zębatek które Opiłek zgubił spacerując po mieście. Na szczęście inżynier ma dla was mapę z trasą swojego spaceru więc wystarczy tylko pójść po jego śladach i bacznie się rozglądać, może czasem zasięgnąć języka, albo też znaleźć kogoś do pomocy. Drużyna, która jako pierwsza odnajdzie wszystkie potrzebne trybiki porzuci dotychczasowe profesje stażystów i zostanie oficjalnie mianowana Asystentami inżyniera Opiłka.

Działanie realizowane przez Stowarzyszenie Stal Fiction w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 2018 roku pn. „Fantastyczne Nudoodstraszacze", dofinansowanego z budżetu Gminy Stalowa Wola.

Zapraszamy na stronę wydarzenia na facebooku:
https://www.faceb(...)4231016/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w grze umiech Świetna zabawa gwarantowana ;)


NawigacjaStart » Imprezy »