NawigacjaStart » Imprezy »

Sprawdź repertuar kin:

Kino BalladaKino Ballada:

Kino WrzosKino Wrzos:

Gramy dla Izy

Szczegóły imprezy
Data: 13 Lip 2018r.
Miejsce: Labiryt , Plac przy SDK
Wstęp: 20 zł
Gramy dla Izy. Przyjdź, oddaj szpik, może to na Ciebie czeka Iza?

„Weekendu dla zdrowia Izabeli”, to akcja mająca na celu pomoc młodej kobiecie, która choruje na nowotwór.

Wydarzenie będzie zorganizowane 13 i 14 lipca. 13 lipca w klubie Labirynt w Stalowej Woli odbędzie się koncert charytatywny , gdzie zagrają między innymi zespoły Lesioki oraz Extra Mocni. Natomiast dnia 14 lipca na placu Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli odbędzie się piknik charytatywny, gdzie będzie grill, loteria fantowa, występy zespołów tanecznych, atrakcje dla dzieci oraz wiele innych.
Przedstawiamy pokrótce historię Izy abyście wiedzieli Państwo, dlaczego zwracamy się z prośbą o pomoc.

Iza ma dopiero 36 lat i mieszka w Stalowej Woli. Jest cudowną żoną oraz mamą trójki wspaniałych dzieci. Po dziś dzień toczy 8-mio letnią walkę z okrutnym „mordercą”: nowotworem układu chłonnego.

Chorobę wykryto u niej, gdy była w trzeciej ciąży, a wybór był okrutny: albo ona, albo dziecko. Synek Izy urodził się przed terminem, a ona zaś musiała zostać na leczeniu w szpitalu. Zaczęły się chemie i radioterapie. Gdy guz się troszkę zmniejszył dostała zgodę na autoprzeszczep, który wydawało się, że pomógł. Niestety po 7 miesiącach guz pojawił się w klatce piersiowej tuż przy aorcie i urósł do rozmiaru 10 cm. Przez to, że znajduje się w takim miejscu nie można zrobić ani autoprzeszczepu, ani go wyciąć. Jedyną nadzieją na pomoc Izie jest lek o nazwie Nivolumab, który pomoże Izie wyzdrowieć. Lek ten może uratować życie Naszej Izy. Niestety cena, którą trzeba zapłacić na leczenie jest ogromna, a dokładniej wynosi 190 000 zł. Jeśli uda Nam się zebrać pieniążki zrealizujemy piękne marzenie Izy, które zwie się życie.

Obrazek


NawigacjaStart » Imprezy »