NIEAKTUALNE

Kontroler jakości

Cena: 0 zł , Dodano: 9 Lipca
Firma JB Stal Serwis powstała w 2014 r., mieści się Stalowej Woli, w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. JB Stal Serwis zajmuje się wytwarzaniem konstrukcji stalowych i elementów metalowych wycinanych na przecinarkach sterowanych numerycznie, obrabianych na centrach obróbczych oraz giętych. Oferujemy wykonanie konstrukcji dla przemysłu ciężkiego – w szczególności dla firm zajmujących się odnawialnymi źródłami energii, takich jak elektrownie wodne, wiatrowe oraz biogazownie. Dodatkowo naszymi klientami są światowi producenci konstrukcji spawanych dla głównych gałęzi przemysłu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kontroli wstępnej materiałów, kontroli międzyoperacyjnej oraz kontroli wyrobów końcowych dostarczanych bezpośrednio do Klienta.

Zadania:
• Wykonywanie kontroli na stanowiskach w obrębie kontroli dostaw materiałów, międzyoperacyjnej oraz wyrobów na wyjściu;
• Przygotowanie raportów z kontroli, nadzór i archiwizacja zapisów;
• Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych stosowanych w ramach kontroli wejścia, operacyjnej i końcowej;
• Wystawianie, raportowanie niezgodności oraz aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności;
• Dbałość o kształtowanie projakościowej świadomości wśród pracowników Zakładu w firmie produkcyjnej.
• Współpraca z działami produkcyjnymi w obszarze jakości

Wymagania:
• Sumienność, chęć do pracy, motywacja
• Wykształcenie minimum średnie techniczne;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze kontroli jakości;
• Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego;
• Wiedza techniczna w zakresie prowadzenia pomiarów i interpretacji wyników pomiarów;
• Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej;
• Gotowość do pracy dwuzmianowej;

Skontaktuj się:
502 094 311
502 094 486
rekrutacja@jbstalserwis.pl