NIEAKTUALNE

Wobi- Stal: Lider produkcji

Cena: 0 zł , Dodano: 20 Maja

Lider produkcji
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie
• Podstawowa wiedza z zakresu procesów obróbki skrawaniem
• Wykształcenie techniczne
• Zdolności organizacyjne i przywódcze
• Silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w zmianowym systemie pracy
• Łatwość uczenia się zagadnień technicznych
• Rzetelność i sumienność w realizacji zadań
• Podstawowa wiedza z zakresu szczupłej produkcji (Lean Manufacturing - 5S, Kaizen, SMED, TMP…...)

Obowiązki:
• Nadzór nad dyscypliną pracy pracowników w podległym obszarze
• Dbałość o ład i porządek oraz przestrzeganie zasad BHP w podległym obszarze
• Nadzór nad realizacją planu produkcji oraz innych wyznaczonych zadań
• Kreowanie pracy zespołowej, wsparcie oraz rozwój podległych pracowników
• Nadzór nad procesem produkcyjnym oraz dokumentacją produkcyjną
• Nadzorowanie przestrzegania procesu technologicznego oraz właściwego wykorzystania i eksploatacji maszyn i urządzeń
• Wsparcie podległych pracowników w zakresie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych (jakościowe, techniczne, organizacyjne)
• Okresowa ocena podległych pracowników
• Wykonywanie szkoleń stanowiskowych nowych pracowników

Mile widziane:
• Doświadczenie jako operator obrabiarek konwencjonalnych / CNC
• Znajomość procesu malowania natryskowego oraz przygotowania konstrukcji stalowych do malowania
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa Wola

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”
Skontaktuj się:
rekrutacja@wobistal.pl