NIEAKTUALNE

Kierownik Produkcji

Cena: 0 zł , Dodano: 19 Stycznia
Lubisz pracę z ludźmi i jesteś osobą ambitną?
Stawiasz na rzetelność, a efektywne realizowanie codziennych zadań stanowi dla Ciebie dużą motywację do pracy?
Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:
Kierownik Produkcji Okien z PCV i ALUMINIUM
Miejsce pracy: 37-464 Brandwica ul. Orzeszkowej 28
Oferujemy:
• Stałe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Podstawę + premię i nagrody uzależnione od wyników pracy
• Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
• Pracę w przyjaznym zespole
• Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
Główne zadania:
• Zarządzanie podległym zespołem
• Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych
• Realizacja założonych planów produkcyjnych
• Zapewnienie wysokich standardów jakościowych
• Współpraca z innymi działami
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, PPOŻ i dyscypliny pracy
Od kandydatów oczekujemy:
• Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania zespołu
• Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
• Wykształcenie min. średnie techniczne
• Doświadczenie z poukładanego zakładu produkującego okna PCV i ALU było by mile widziane
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@grupasolo.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „ Kierownik Produkcji Okien ”

W celu spełnienia obowiązku informacyjnego oświadczamy, iż:

1.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.

2.Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO.

3.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą
Skontaktuj się:
rekrutacja@grupasolo.pl