NIEAKTUALNE

Technolog

Cena: 0 zł , Dodano: 2 Stycznia
[left]TECHNOLOG

Opis stanowiska:
• opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych wyrobów,
• opracowywanie dokumentacji technicznej,
• współpraca z jednostkami badawczymi.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, technologia chemiczna, inżynieria materiałowa lub pokrewne),
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość działalności i oferty firmy,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do długotrwałej współpracy.

Oferujemy Ci:
• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę,
• pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku.

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wyślij CV ze zdjęciem i list motywacyjny z uzasadnieniem, dlaczego powinniśmy wybrać akurat Ciebie na niżej podany adres e-mail.

Pamiętaj o dodaniu zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski, moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji w PPH CERKAMED Wojciech Pawłowski.[/left]
Skontaktuj się:
praca@cerkamed.pl