NIEAKTUALNE

Pracownik Działu Kontroli Jakości

Cena: 0 zł , Dodano: 20 Grudnia
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
• znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
• znajomość zasad metrologii,
• bardzo dobra znajomość obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych,
• znajomość programu PC-DMIS -2017 i obsługi ramienia pomiarowego ,
• posiadanie uprawnień NDT – będzie dodatkowym atutem,
• umiejętność pracy w grupie oraz dobra organizacja czasu pracy,
• umiejętności podejmowania decyzji,
• dyspozycyjność.

Obowiązki:

• pomiary z wykorzystaniem ramienia pomiarowego,
• pomiary manualne detali i zespołów za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych,
• przygotowywanie dokumentacji technicznej i powykonawczej w dziale Kontroli jakości,
• odbiór jakościowy bieżącej produkcji,
• współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych pomiarów,
• raportowanie wyników pomiarów.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub

WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa Wola
DOŁĄCZ DO NAS

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
Skontaktuj się:
rekrutacja@wobistal.pl