Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Okulickiego, 2 pokoje z balkonem, parter

Cena: 190000 zł , Dodano: 2 Grudnia
Domańscy Nieruchomości polecają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,29 m2 usytuowane na parterze bloku przy ul. Okulickiego.
W skład mieszkania wchodzą 2 samodzielne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.
Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pokoi, każdy pokój posiada niezależne wejście. Kuchnia widna, umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD. Łazienka z wanną, na ścianach i podłodze płytki. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym bo kilka lat temu robiono w nim remont i nadaje się do zamieszkania. W cenie mieszkania zostają meble w kuchni oraz szafa w przedpokoju.
Opłaty stałe ok. 220 zł/m-c.


Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i przytulne idealnie nadaje się zarówno dla osoby starszej i jako inwestycja na wynajem.

Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane w centrum miasta w bliskim sąsiedztwie mieszkania znajdują się: sklepy, poczta, przychodnie, przedszkole, szkoły, dworzec PKS i PKP, hala targowa i punkty usługowe. Do mieszkania przynależy piwnica, parking pod blokiem. Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia.

Cena mieszkania 190 000 zł – do negocjacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.comOglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »