NIEAKTUALNE

Młodszy rekruter

Cena: 0 zł , Dodano: 12 Listopada
Agencja Pracy Tymczasowej PonaCare z siedzibą w Warszawie zatrudni pracownika w charakterze Młodszego rekrutera . Miejsce wykonywania pracy: Stalowa Wola.

Oferujemy:
- Umowa o pracę
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Udział w szkoleniach kierunkowych

Obowiązki:
- Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych, przygotowywanie profili kandydatów
- Umawianie spotkań i rozmów z kandydatami
- Udział w projektach HR – wsparcie zespołu w procesach selekcji i rekrutacji,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych

Wymagania:
- Doświadczenie w pracach biurowych obowiązkowe
– Dobra znajomość pakietu MS Office,
– Wykształcenie wyższe
– Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: biuro@ponacare.pl, www.ponacare.pl

-Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DE PonaCare Sp. z o.o. Sp.K. Z siedzibą w Warszawie 00-848, ul. Żelazna 59 lok. 6.3, wpisaną do Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie pod nr KRS: 0000751446, NIP: 8652570087, REGON: 381844168.
-Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji procesów rekrutacyjnych-aktualnych lub przyszłych w zależności od zgody, którą Pani/Pan wyrazi.
-Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji pozostaną w bazie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
-Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
-W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji lub na cele marketingowe będą one przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez DE PonaCare Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie 00-848, ul. Żelazna 59 lok. 6.3, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. W zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych) – obecna rekrutacja, przyszłe rekrutacje lub marketing usług.
-Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
-Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do GIOGO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
-Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifilacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
-Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze spółką DE PonaCare Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie 00-848 Warszawa, ul. Żelazna 59 lok. 6.3 lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia, o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np klientom poszukującym opiekuna lub naszym partnerom, którzy współpracują ze spółką DE PonaCare Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie 00-848 Warszawa, ul. Żelazna 59 lok. 6.3 przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Skontaktuj się:
biuro@ponacare.pl