Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

Cerkamed- Grafik Komputerowy

Cena: 0 zł , Dodano: 5 Sierpnia
Firma CERKAMED, wiodący polski producent materiałów stomatologicznych i do endodoncji, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Opis stanowiska:
• opracowywanie materiałów reklamowych i informacyjnych na potrzeby firmy.
Wymagania:
• obsługa programów graficznych pakietu Adobe,
• umiejętność tworzenia animacji i prezentacji video (znajomość oprogramowania do montażu Adobe After Effects/ Adobe Premiere),
• podstawowa znajomość HTML i CSS,
• doświadczenie w pracy na stanowisku grafika komputerowego,
• portfolio własnych prac,
• umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy,
• wykształcenie min. średnie.
Co oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę,
• pracę w czołowej firmie w branży z ugruntowaną pozycją na rynku.

Wyślij CV ze zdjęciem i List Motywacyjny z uzasadnieniem, dlaczego powinniśmy wybrać akurat Ciebie na adres praca@cerkamed.pl
Przygotuj się na rozmowę najlepiej jak potrafisz- wszystko w Twoich rękach!
Skontaktuj się:
praca@cerkamed.pl