Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - pozostałe »

Analityk w Zespole Zarządzania Ryzykami

Cena: 0 zł , Dodano: 8 Maja
Analityk w Zespole Zarządzania Ryzykami i Analiz Ekonomicznych

Miejsce pracy: Centrala Nadsańskiego Banku Spółdzielczego

Zadania:
• Analiza i opracowywanie statystyczne danych finansowych (wyliczanie wskaźników, analiza trendów, analiza wykorzystania ustalonych limitów)
• Sporządzanie okresowych raportów i analiz w zakresie poszczególnych rodzajów ryzyka

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne: (preferowane: ekonometria, statystyka, rachunkowość, bankowość)
• Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat
• Możliwość rozwoju w nowoczesnym banku z tradycjami
• Wsparcie doświadczonej kadry
• Pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@sanbank.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie Banku przy ul. Okulickiego 56C do dnia 31 maja 2019 r.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2018r. poz.1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Skontaktuj się:
kadry@sanbank.pl