NIEAKTUALNE

Specjalista ds. eksportu

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Kwietnia
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Twoje zadania to:
• zapewnienie terminowej realizacji wysyłek wewnątrzwspólnotowych
• sprawdzanie poprawności dokumentacji handlowej i celnej
• kompleksowa obsługa zamówień
• przygotowanie dokumentacji, wymaganych do odpraw celnych eksportowanych,
wyrobów gotowych, dla odbiorców zagranicznych
• współpraca z działami Eksportu, Marketingu, Księgowości, Spedycji, Produkcji oraz Logistyki,
• obsługa logistyczna w tym współpraca z agencjami celnymi w zakresie odpraw celnych towarów
• raportowanie
• prace administracyjno-biurowe związane z realizacją usług agencji celnej
• kompletacja i archiwizacja dokumentacji
• reprezentowanie firmy przed Urzędem Celnym,

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:
• posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne w obszarze logistyki, handlu zagranicznego, lub pokrewne,
• masz co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki, eksportu, na podobnym stanowisku,
• znasz przepisy i procedury obowiązujące w handlu z zagranicą (UE oraz poza UE) oraz posiadasz podstawową znajomość przepisów celnych,
• posiadasz zdolność analitycznego myślenia i konstruktywnego rozwiązywania problemów,
• umiesz pracować pod presją czasu i elastycznie reagujesz na zmiany,
• wykazujesz się umiejętnością dyplomatycznego formułowania wypowiedzi, szczególnie w formie pisemnej,
• jesteś samodzielny i nastawiony na osiąganie wyniku,
• znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• posiadasz znajomość umiejętność obsługi pakietu MS Office
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• stabilną pracę w rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• merytoryczne przygotowanie w zakresie zagadnień branżowych

Chcesz być częścią naszego zespołu zapraszamy do wysłania CV wraz ze zdjęciem na rekrutacjastw@cellfast.com.pl do dnia 19 maja 2019r.

Pamiętaj o dodaniu zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cell-Fast Sp. z o.o, moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cell-Fast Sp. z o.o , moich danych osobowych zawartych w powyższej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji .

Skontaktuj się:
rekrutacjastw@cellfast.com.pl