Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Do sprzedania dom

Cena: 230000 zł , Dodano: 16 Kwietnia

Do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym. Rozprowadzona instalacja elektryczna w domu. Wymiary działki 35 mb x 21 mb. Działka w pełni uzbrojona, gaz w trakcie realizacji. Dom budowany według projektu MARCEL. Powierzchnia użytkowa parteru 65,28 m2. Powierzchnia użytkowa poddasza 63,89 m2. Na parterze znajduje się kuchnia, obszerny salon z wyjściem na zadaszony taras od strony ogrodu tworzący prywatną przestrzeń wypoczynku na świeżym powietrzu. Strefa dzienna w jasnym salonie posiada miejsce na część wypoczynkową z możliwością umieszczenia kina domowego oraz jadalni w formie dużego stołu rodzinnego. Funkcjonalna i reprezentacyjna kuchnia posiada miejsce na dużą ilość blatów roboczych. Zarówno z kuchni jak i z salonu możemy wejść do holu który kieruje do obniżonej funkcjonalnej strefy gospodarczej w której zmieści się wygodna pralnia, praktyczna spiżarnia pod schodami.
Dwubiegowe schody prowadzą do komfortowej strefy nocnej na poddaszu. Zaprojektowano tutaj trzy bardzo ustawne sypialnie oraz ogólnodostępną, komfortową łazienkę w której zmieści się wanna narożna, wc i dwie umywalki. Sypialnia rodziców to komfortowy pokój z wyjściem na balkon. Dwa pokoje dla dzieci z których jeden również posiada wyjście na kolejny balkon.
Dom posiada solidną konstrukcje, budowany z pustaka ceramicznego MAX, strop zbrojony Acermana. Asfaltowa droga dojazdowa. Okolica bardzo spokojna, ok. 6 km od Stalowej Woli.

kontakt:

Biuro Magdalena Kołodziej Nieruchomości
Pysznica, ul. Wolności 274
tel: 506 165 232
www.kolodziejnieruchomosci.pl


Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości w obecności Pośrednika.
Licencja zawodowa Pośrednika 19185.


Powyższy opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Skontaktuj się:
506165232
biuro@kolodziejnieruchomosci.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »