Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - pozostałe »

Pracownik Działu Kontroli Jakości

Cena: 0 zł , Dodano: 1 Marca
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- znajomość programu PC-DMIS -2017 i obsługa ramienia pomiarowego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:
- przygotowywanie dokumentacji technicznej i powykonawczej w dziale Kontroli jakości

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa Wola

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Skontaktuj się:
rekrutacja@wobistal.pl