Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Rudnik mały domek w mieście do sprzedania

Cena: 185000 zł , Dodano: 6 Grudnia
Domańscy Nieruchomości polecają do sprzedania atrakcyjną nieruchomość położoną na terenie miasta Rudnik nad Sanem. Działka zabudowana jest drewnianym budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy ok. 100 m2 oraz budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 40 m2. Budynek mieszkalny: parterowy, bez podpiwniczenia. Dom wybudowano w latach 40 XX wieku z bali i przykryto dachem z blachy, w 1960 roku budynek rozbudowano. Ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne drewniane i murowane, ściany zewnętrzne ocieplone, stropy parteru drewniane, dach budynku dwuspadowy, konstrukcji drewnianej przykryty blachą, rynny i rury spustowe z blachy.

Na ścianach i suficie tynk cementowo-wapienny, malowany farbą emulsyjną, w łazience oraz częściowo w kuchni - płytki ceramiczne, a w ganku panele.

W budynku znajdują się 3 pokoje o pow. ok. 19 m2, 13,4 m2, oraz 9,4 m2, przestronna kuchnia - 11,3 m 2, łazienka, 2 przedpokoje, weranda, spiżarnia i ganek. W kuchni znajduje się piec kaflowy kuchenny. W budynku są instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, gazowe. Budynek podpięty jest do gminnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej Dom ogrzewany dwufunkcyjnym piecem gazowym. Teren wokół domu jest równy, zagospodarowany i ogrodzony płotem. Dom nadaje się do zamieszkania od razu.


Cena: 185 000 zł do negocjacji

Domańscy Nieruchomości
Stalowa Wola
ul. Wojska Polskiego 3c
tel. 501 076 535
www.domanscy.com

Oglądanie z pośrednikiem - nr licencji 4670.

Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.


Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Skontaktuj się:
501076535
158431978
biuro@domanscy.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »