Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

Specjalista ds. księgowości

Cena: 0 zł , Dodano: 4 Grudnia
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość etc.);
- Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku ( min. 3 lata );
- Dobra znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;
- Dobra znajomość programu księgowego OPTIMA ERP XL;
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
- Dobra organizacja praca i samodzielność;
- Umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
- Dekretacja dokumentów;
- Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej;
- Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
- Uzgadnianie kont;
- Prowadzenie ewidencji kasowej, wykonywanie płatności;
- Rozliczenie międzyokresowe kosztów;
- Potwierdzanie i uzgadnianie sald;
- Księgowanie wyciągów bankowych;
- Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych.

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa wola
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
Skontaktuj się:
rekrutacja@wobistal.pl