Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Dom w st. deweloperskim, 5 pokoi + salon, 390 tys

Cena: 390000 zł , Dodano: 19 Listopada
Biuro Nieruchomości "DOMINO" poleca do sprzedania ustawny 5-o pokojowy dom o pow. 130m z garażem o pow. 18m. Całość o pięknych proporcjach bryły oraz atrakcyjnej przestrzeni wewnętrznej. Nieruchomość dedykowana jest dla dużej rodziny, posadowiona na 9,35 arowej działce w spokojnej okolicy pod miastem, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową w miejscowości Chłopska Wola. Obecnie jest w stanie deweloperskim, do budynku doprowadzono wszystkie media: prąd, wodociąg, gazociąg i kanalizację. W kuchni zamontowano ogrzewanie podłogowe. Wykonano tynki, wylewki, ściany przygotowane do położenia koloru. Dom jest otynkowany i ocieplony, dach pokryty dachówką ceramiczną. Drzwi wejściowe z systemem antywłamaniowym. Osłonięte balkonem wejście prowadzi przez wiatrołap do holu. Po prawej stronie zlokalizowano półotwartą kuchnię. Salon otwarty na pozostałą część domu, dobrze doświetlony dzięki dużym oknom wychodzącym na ogród który jest przestronny i zachęca do spędzania w nim czasu.

Kominek, jadalnia w wykuszu, widok na schody oraz dobre doświetlenie podnoszą atrakcyjność pomieszczeń. Zaprojektowany na parterze dodatkowy pokój może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni. Uroku całości dopełnia łazienka, pralnia i kotłownia na paliwo stałe zlokalizowane za garażem. Poddasze mieści trzy pokoje z balkonami, sypialnię z garderobą oraz komfortowo umiejscowioną łazienkę.

Powierzchnia domu została wykorzystana bardzo ekonomicznie, pomieszczenia są przestronne i wygodne a bryła zewnętrzna, dzięki harmonijnej kompozycji otworów okiennych, detalowi architektonicznemu i proporcjach zestawionych elementów jest wyjątkowo efektowna.

Cena: 390.000zł
Skontaktuj się:
509-026-303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Domy »