Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

ul. Poniatowskiego, mieszkanie 3 pokojowe, pow57m

Cena: 259000 zł , Dodano: 9 Listopada
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż komfortowe mieszkanie o pow. 57m, położone w bloku przy ul. Poniatowskiego. Blok świeżo po termomodernizacji. Lokal jest po remoncie, wykończony. Na jego całkowitą powierzchnię składają się: trzy niezależne pokoje, salon z wyjściem na balkon typu loggia wyłożony płytkami wytrzymałymi na mróz; łazienka, toaleta, przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

W trakcie remontu zrobiono nowe wylewki, ściany szpachlowano i gipsowano. Wymieniono instalacje wodno - kanalizacyjną na plastikową, Okna plastikowe.W przedpokoju, sanitariatach i w aneksie ułożono płytki, w pozostałych pomieszczeniach panele.

Dodatkowymi zaletami mieszkania są: jego bardzo funkcjonalny rozkład oraz lokalizacja - w centrum miasta, w pobliżu licznych sklepów, marketów, szkół, przedszkoli, terenów rekreacyjnych. Mieszkanie bez termy, ciepła i zimna woda dostarczana jest bezpośrednio z sieci miejskiej.Czynsz na mieszkaniu: 435zł (CO, Fr, wywóz śmieci)

Zapraszamy do obejrzenia oferty w obecności Pośrednika.

Cena 259.000 zł

DOMINO NIERUCHOMOŚCI
AL. JANA PAWŁA II 25/2
BUDYNEK TKB (PARTER)

509 026 303


Pośrednik odpowiedzialny: licencje nr 18354 i 22254
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego
Skontaktuj się:
509026303
535026333
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Mieszkania - sprzedam »