Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Budynek o znaczeniu inwestycyjno - turystycznym

Cena: 4500000 zł , Dodano: 14 Września
Biuro Nieruchomości Domino poleca do sprzedaży duży budynek umiejscowiony w centrum turystycznego, zabytkowego miasta Sandomierz na ok 14ar działce ogrodzony kutym płotem na podmurówce z cegły klinkierowej. Prezentowana nieruchomość stanowi jeden z centralnych punktów Sandomierza o znaczeniu turystyczno - inwestycyjno - biznesowym.

Budynek podzielony na kilka sekcji w których cały czas realizowane są inwestycje mające na celu podwyższenie standardu budynku. Oprócz części hotelowej znajdują się: barek, kawiarnia, kuchnia z restauracją, część SPA (2 sauny oraz jedyna w okolicy grota solna z tężnią, solarium) i niezbędnym zapleczem techniczno-socjalnym (m.in.: pralnia, pokoje dla personelu, zsypy do brudnej pościeli, serwerownia, archiwum,toalety, itp.).

OBIEKT

Oferowany jest w wysokim standardzie wykończenia z absolutnie pełnym wyposażeniem hotelowym, jako gotowy i w pełni funkcjonujący ośrodek. Obiekt wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, jak i standardem oferowanych usług. Dotyczy to zakwaterowania, usług restauracyjnych, części SPA z grotą solną, sal konferencyjnych oraz przeznaczonych do spotkań o wymiarze biznesowym. Zarówno do budowy, jak i wykończenia wnętrz użyte są materiały i technologie najwyższej klasy.

Technologia i systemy użytkowe: 10 kamer oraz rejestrator do monitorowania obiektu. Inteligentny system przeciwpożarowy obejmujący m.in. elektro magnesowe samozamykacze drzwi na wypadek alarmu, czujniki dymu, centralę przeciwpożarową, wentylatory przeciwpożarowe, inne. We wszystkich pokojach instalacja do Internetu. System nagłośnieniowy w restauracji. 4 centrale klimatyzacyjne oraz wentylacyjne obsługujące restaurację, kuchnię, SPA, kawiarnię + klimatyzator przy serwerowni. Umowa z pralnią zewnętrzną. Parking na 15-20 samochodów.

POKOJE & APARTAMENTY

Hotel ze Spa dysponuje około 40 miejscami noclegowymi wraz z dostawkami w nowoczesnych pokojach i apartamentach. Każdy pokój wyposażony w łazienkę, tel., TV SAT z telewizorami LCD, łącze internetowe z Wi-Fi, klimatyzację. We wszystkich pokojach umeblowanie przygotowane i zamontowane, wykonane z drewna, wykładziny dywanowe najwyższej jakości - 100% wełny. System telewizji przemysłowej, kart magnetycznych przylgowych zintegrowanych z systemem zarządzania energią, nowoczesny system przeciwpożarowy.

SPA

część SPA: 2 sauny: sauna sucha infra-red, sauna fińska, łazienka, solarium stojące, grota solna z Tężnią. Z tego poziomu jest osobne wyjście na teren obiektu.

GASTRONOMIA

Restauracja (30 miejsc restauracyjnych). Całe zaplecze kuchenne zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi oraz HACCP.

INFORMACJE DODATKOWE & CENA

Obiekt IV-kondygnacyjny, w idealnym stanie technicznym, nie wymaga żadnych nakładów finansowych związanych z ewentualnym remontem lub pracami naprawczymi. Jest dobrze prosperującym, wysoko rentownym obiektem - przedsiębiorstwem, z bazą stałych klientów.

Powierzchnia działki: 1400m2

Powierzchnia użytkowa budynku: 780m2

CENA: 4.500.000,- zł

Pośrednik odpowiedzialny: licencje nr 18354 i 22254
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i
Skontaktuj się:
509026303
domino@nieruchomosci-stw.pl

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Nieruchomości » Biura i lokale »