Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - pozostałe »

Kierowca- Solo

Cena: 0 zł , Dodano: 18 Lipca
Grupa Solo, wiodący producent stolarki PCV i ALUMINIUM oraz dystrybutor ekskluzywnych towarów z branży stolarki budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWCA

Opis stanowiska:
- kierowca z prawem jazdy kat. C, E
- przewóz towarów do Niemiec.

Wymagania:
- prawo jazdy kat C, E
- karta kierowcy
- doświadczenie na stanowisku kierowcy
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- wyjazdy głównie od poniedziałku do piątku.
- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego ze zdjęciem na podany adres e-mail - damian.tracz@grupasolo.pl wpisując w temacie: MAGAZYNIER -KIEROWCA

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy o Ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 ) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych RODO. Zgoda dotyczy danych osobowych, które przekazałem dobrowolnie i które nie są wymagane przepisami odrębnych ustaw. Wyrażam zgodę na przetwarzanie tych danych do celów związanych z rekrutacją.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z innymi ewentualnymi rekrutacjami w firmie PPHU SOLO Marcin Sobota na dowolne stanowisko."

Skontaktuj się:
damian.tracz@grupasolo.pl