Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Inżynier Jakości (dział obsługi klienta)

Cena: 0 zł , Dodano: 29 Maja
UNIWHEELS jest jednym z czołowych europejskich dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz jednym ze światowych technologicznych liderów w biznesie felg aluminiowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Stalowa Wola

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

- Współpraca z klientami w zakresie ustalania standardów jakościowych,
- Obsługa procesu reklamacyjnego (8D Report) i kontakt z klientem,
- Obsługa systemów jakościowych klientów,
- Wykonywanie statystyk jakościowych,
- Zaangażowanie w rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych,
- Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych klienta oraz nadzór nad ich przygotowaniem,
- Prowadzenie szkoleń na podstawie aktualnych problemów jakościowych,
- Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- Wykształcenia wyższego technicznego,
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego - warunek konieczny,
- Znajomość zagadnień jakościowych 8D, FMEA, Control Plan, 5Why będzie dodatkowym atutem,
- Umiejętności czytania rysunków technicznych,
- Dobrej znajomości pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kategorii B,
- Zaangażowania i chęci rozwijania swoich umiejętności.

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowania,
- Ubezpieczenie grupowe na życie opłacane przez pracodawcę,
- Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
- Świadczenia socjalne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych".

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Uniwheels Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, 37-450 ul. Ignacego Mościckiego 2. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.
Skontaktuj się:
158782188
k.sulicka@pl.uniwheels.com