Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - fizyczna »

Technolog - programista CNC (wydz.Narzędziownia)

Cena: 0 zł , Dodano: 24 Maja
Grupa UNIWHEELS jest jednym z czołowych europejskich dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz jednym ze światowych technologicznych liderów w biznesie felg aluminiowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG PROGRAMISTA CNC
(na wydziale Narzędziownia)

Główne zadania na stanowisku:

- Tworzenie programów CNC w systemie CATIA
- Tworzenie i kompletowanie dokumentacji produkcyjnej
- Rozwiązywanie bieżących problemów, ciągła poprawa efektywności
- Obsługa systemem HYDRA w obszarze Narzędziowni
- Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych
- Znajomość/spełnienie wymagań Systemu Zapewnienia Jakości
- Znajomość/spełnienie wymagań Systemu Zarządzania Środowiskowego(SZŚ)

Od kandydatów oczekujemy:

- Znajomość systemów CAM , znajomość systemu Catia będzie dodatkowym atutem
- Wykształcenie zgodne z profilem produkcji narzędziowni
- Znajomości systemu sterowania Heidenhain
- Wiedza i doświadczenie zawodowe w obszarze obróbki skrawaniem,
- Umiejętność organizacji pracy własnej
- Samodyscyplina, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz systemem premiowym
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego i ubezpieczenia na życie opłacanego przez pracodawcę
- Możliwość przystąpienia do Prywatnej opieki medycznej
- Pakiet świadczeń socjalnych

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@pl.uniwheels.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami[/i]

Skontaktuj się:
158782188
praca@pl.uniwheels.com