Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Pracownik księgowości

Cena: 0 zł , Dodano: 23 Maja
Grupa Solo, wiodący producent okien z PCV i aluminium oraz dystrybutor ekskluzywnych towarów z branży stolarki budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko :

Pracownik działu księgowości
Miejsce pracy: Brandwica

Oczekiwania:
- Wykształcenie min. średnie
- Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Biegła znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Word i Excel)
- Doświadczenie w pracy z programem Comarch ERP Optima
Zakres obowiązków:

- Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej
- Wprowadzenie do rejestru VAT dokumentów kosztowych
- Sprawdzanie dokumentów zgodnie z rejestrami VAT
- Kompletowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
- Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych
Oferujemy
- Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@grupasolo.pl do dnia 31.05.2018
Można też składać osobiście w księgowości w siedzibie firmy w Brandwicy,
ul. Orzeszkowej 28.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami[/i]
Skontaktuj się:
rekrutacja@grupasolo.pl