Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - sprzedaż »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Specjalista ds. sprzedaży

Cena: 0 zł , Dodano: 16 Maja
StaloweMiasto.pl to portal dla którego od początku istnienia najważniejszą wartością był Czytelnik. Przyjęta filozofia działania wymaga nieustannego rozwoju. Dzisiaj StaloweMiasto.pl to lider w zakresie regionalnych mediów internetowych. Jesteśmy wdzięczni naszym Czytelnikom za zaufania jakim nas obdarzyli i nadal obdarzają.

Stanowisko:
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:
- realizacja planów sprzedażowych
- prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami
- pozyskiwanie nowych klientów
- planowanie strategii rozwoju portalu

Wymagania:
- doświadczenie handlowe
- znajomość technik sprzedaży
- zaangażowanie oraz motywacja do pracy
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
Wymagającą, ale ciekawą pracę w największym medium internetowym w Stalowej Woli w oparciu o umowę o pracę. Możliwość realizacji własnych pomysłów, wpływ na kształtowanie i rozwój portalu. Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii adekwatnej do wyników. Elastyczne godziny pracy. Możliwość pracy 4 dni w tygodniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, wpisując w temacie - Specjalista ds. sprzedaży, na e-mail: praca@stalowemiasto.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."[/i]
Skontaktuj się:
787 331 331
praca@stalowemiasto.pl