Teczka:
0
Twoja teczka jest pusta.
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Dla domu » Sprzęt AGD »OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

BaByliss Paris prostownica st327e slim 28 mm profe

Cena: 60 zł , Dodano: 13 Września
BaByliss Paris prostownica ST327E SLIM 28 mm professional.
Posiadam na sprzedaż profesionalną prostownicę cenionej marki BaByliss Paris model ST327E SLIM 28 mm profesional.
Prostownica nigdy nieużywana w oryginalnym opakowaniu.
Podarunek który zalega mi już prawie rok. (Porządki domowe)
Włączona tylko raz w celu testu.
Opis:

Prostownica ST27E to wyjątkowo funkcjonalne urządzenie dla wymagających użytkowników. Powłoka Diamond Ceramic pokrywająca płytki jest jeszcze bardziej gładka, odporna na uszkodzenia. Płytki o wymiarach 28x100mm szybko się nagrzewają i utrzymują równą temperaturę na całej powierzchni z dokładnością do 1°C. 6 ustawień poziomów temperatury prezentowanych na wyświetlaczu LED od 140°C do 235°C podzielono na dwa tryby: intensywny (220°C, 235°C) i ochronny (140°C, 160°C, 180°C, 200°C) co daje możliwość indywidualnego dopasowania do rodzaju włosów. Maksymalna temperatura 235°C pozwala uzyskać idealnie proste włosy już po 1 przeciągnięciu. Dzięki technologii Wet&Dry stylizacji można dokonać na suchych i wilgotnych włosach.
Zaokrąglony kształt płytek pozwala na podnoszenie włosów u nasady oraz na tworzenie loków i modelowanie końcówek. Dzięki technologii Wet&Dry prostownicy możesz używać na suchych oraz wilgotnych włosach. Wyświetlacz LED precyzyjnie pokazuje wybraną temperaturę. Domyślnie ustawiona jest najniższa temperatura, ale można dobierać ją stopniowo w zależności od rodzaju włosów.
Powłoka Diamond Ceramic pokrywająca płytki jest jeszcze bardziej gładka, odporna na uszkodzenia. Płytki o wymiarach 28x100mm szybko się nagrzewają i utrzymują równą temperaturę na całej powierzchni z dokładnością do 1°C.
Przycisk Intense to natychmiastowa aktywacja temperatury 230°C. W ciągu 90 sekund prostownica jest gotowa do użycia oraz gwarantuje intensywne prostowanie w pełni chroniąc włosy.
Cena to jedyne 60 zł za tak porządny sprzęt, bardzo atrakcyja, okazyjna za coś tak pięknego.
Skontaktuj się:
513851190
grzescichon@gmail.com

NawigacjaStart » Ogłoszenia » Dla domu » Sprzęt AGD »