Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

Doradca klienta korporacyjnego

Cena: 0 zł , Dodano: 23 Czerwca
DORADCA KLIENTA KORPORACYJNEGO

MIEJSCE PRACY:
NADSAŃSKI BANK SPÓŁDZIELCZY ODDZIAŁ W STALOWEJ WOLI

Zadania:
- Realizacja czynności związanych ze sprzedażą produktów i usług Banku
- Doradztwo finansowe
- Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami
- Zachowanie wysokiej jakości obsługi klientów
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne: finanse, bankowość)
- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem oraz obsługą klienta korporacyjnego
- Znajomość rynku usług finansowych
- Znajomość produktów bankowych
- Wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat
- Możliwość rozwoju w nowoczesnym banku z tradycjami
- Wsparcie doświadczonej kadry
- Pakiet szkoleń
- Atrakcyjny system motywacyjny i premiowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Skontaktuj się:
15 842 10 27 w. 104
kadry@sanbank.pl