Get Adobe Flash player
Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - fizyczna »

Automatyk Utrzymania Ruchu

Cena: 0 zł , Dodano: 1 Czerwca

Uniwheels Production (Poland) Sp. z o.o. to wiodący producent felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów oraz jeden z największych w Europie dostawców felg do producentów samochodów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Główne zadania na stanowisku:
- naprawa i modernizacja układów automatyki i pomiarów,
- wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw bieżących i zapobiegawczych,
- naprawa i modernizacja maszyn z systemami CNC i sterownikami PLC,
- wykonywanie prac przy projektach modernizacyjnych.

Od kandydatów oczekujemy:
- min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku automatyka w firmie produkcyjnej,
- wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka lub pokrewne),
- zaawansowanej umiejętności programowania sterowników PLC,
- znajomości systemów sterowania CNC (FANUC, SIEMENS),
- wiedzy w zakresie automatyki, robotyki, pneumatyki i elektroniki,
- dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
- pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
- ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę oraz prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres e-mail: hr2@pl.uniwheels.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się:
158782188
hr2@pl.uniwheels.com