Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - fizyczna »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Ustawiacz Maszyn CNC

Cena: 0 zł , Dodano: 1 Czerwca
Uniwheels Production (Poland) Sp. z o.o. to wiodący producent felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów oraz jeden z największych w Europie dostawców felg do producentów samochodów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

USTAWIACZ MASZYN CNC

Główne zadania na stanowisku:
- przezbrajanie maszyn CNC - centralny wydział wzorców,
- dbanie o bieżące uzupełnianie stanu narzędzi i urządzeń,
- dobór narzędzi skrawających,
- optymalizacja procesu obróbki skrawaniem,
- dbałość o powierzony park maszynowy,
- raportowanie do kierownika wydziału.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. zawodowego mile widziane średnie techniczne,
- znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
- znajomości rysunku technicznego,
- znajomość obsługi i programowania maszyn CNC,
- organizacji pracy własnej, samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- skrupulatności, wysokiego poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
- komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
- pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowania,
- ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę i prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: hr2@pl.uniwheels.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się:
158782188
hr2@pl.uniwheels.com