Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - fizyczna »

OGŁOSZENIE

NIEAKTUALNE

Brygadzista - Ustawiacz Maszyn

Cena: 0 zł , Dodano: 1 Czerwca
[justify]Uniwheels Production (Poland) Sp. z o.o. to wiodący producent felg aluminiowych na europejskim rynku akcesoriów oraz jeden z największych w Europie dostawców felg do producentów samochodów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:[/justify]

Główne zadania na stanowisku:

- przezbrajanie maszyn CNC,
- obsługa programowanie robota KUKA,
- obsługa programów, systemów wspomagających proces polerowania,
- raportowanie do kierownika wydziału,
- nadzorowanie procesu polerowania,
- nadzorowanie pracowników wydziału polerowania.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia min. zawodowego mile widziane średnie techniczne,
- znajomość obsługi programowania maszyn CNC,
- znajomość rysunku technicznego,
- organizacji pracy , samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywności , umiejętności pracy w zespole,
- dyspozycyjności.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
- pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowania,
- ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę i prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: hr@pl.uniwheels.com.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się:
hr2@pl.uniwheels.com