Sprawdź jak to działa !
NawigacjaStart » Ogłoszenia » Praca » Dam - biurowa »

Młodszy rekruter

Cena: 0 zł , Dodano: 21 Października
Agencja Pracy Tymczasowej PonaCare z siedzibą w Warszawie zatrudni pracownika w charakterze Młodszego rekrutera . Miejsce wykonywania pracy: Stalowa Wola.

Oferujemy:

- Umowa o pracę
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Możliwość zdobycia doświadczania w agencji rekrutacyjnej,
- Możliwości rozwoju,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Udział w szkoleniach kierunkowych

Obowiązki:
- Zarządzanie oraz aktualizowanie baz danych,
- Umawianie spotkań i rozmów z kandydatami
- Udział w projektach HR - wsparcie zespołu w procesach selekcji i rekrutacji,
- Wykonywanie zleconych prac biurowych

Wymagania:

- Doświadczenie w pracach biurowych mile widziane
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Wykształcenie min. średnie
- Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: biuro@ponacare.pl, www.ponacare.pl
Skontaktuj się:
biuro@ponacare.pl