NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Jak głosuje yntelygencya,
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 23:25  
Cytuj
Po prostu jacy wyborcy taki prezydent, ech, płakać się chce..

https://vm.tiktok.com/J8f7yFr/
https://vm.tiktok.com/J8PeSSx/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 23:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 23:26  
Cytuj
@bzk

Napisałeś:

"Proszę bardzo, w sprawie zatoki sztuki pojawia się wątek dotyczący kolorowej wykształconej yntelygencyi. Więc można podpiąć to pod obecny temat."


Zapytałem kiedyś po co Latkowski zrobił swój film?


Dlaczego Sekielscy zrobili to wiadomo.

PIS nie ruszyłby palcem w sprawie pedofilii w Kościele i bez filmów Sekielskich pedofile nadal staliby na pomnikach w Polsce.


Ale Latkowski miał poparcie Kurskiego i PISu.

Dlaczego Ziobro nic nie zrobił ze sprawą Zatoki Sztuki przez 5 lat?

Dlaczego nic nie zrobił w momencie, gdy już było wiadomo, że Latkowski będzie robił film? Czyli z rok temu.


Nie wiedział o czym będzie?

Kurski i Latkowski ukrywali przed nim taką aferę pedofilską i takie nieprawidłowości w podległej Ziobrze prokuraturze?

Dlaczego?



Ja zasugerowałem, że Kurski, Ziobro i Latkowski czekali:

"Bo taki był DEAL."

Latkowski dostał swoje 5 minut w telewizji, ale zrobił film o "artystach-pedofilach", a Ziobro udawał, że się dopiero o tym dowiedział.


Zmarnowali rok. Dali Turczyńskiemu i pedofilom rok na wolności.

Rok na zacieranie śladów.


"Po co?


Po to, żeby w telewizji film Kurskiego wygrał w rankingu na lepszy film o pedofilach."


Co sądzisz o postawie Ziobry przez te 5 lat, bzk?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2020r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
@bzk

Napisałeś:

"Proszę bardzo, w sprawie zatoki sztuki pojawia się wątek dotyczący kolorowej wykształconej yntelygencyi. Więc można podpiąć to pod obecny temat."


Zapytałem kiedyś po co Latkowski zrobił swój film?


Dlaczego Sekielscy zrobili to wiadomo.

PIS nie ruszyłby palcem w sprawie pedofilii w Kościele i bez filmów Sekielskich pedofile nadal staliby na pomnikach w Polsce.


Ale Latkowski miał poparcie Kurskiego i PISu.

Dlaczego Ziobro nic nie zrobił ze sprawą Zatoki Sztuki przez 5 lat?

Dlaczego nic nie zrobił w momencie, gdy już było wiadomo, że Latkowski będzie robił film? Czyli z rok temu.


Nie wiedział o czym będzie?

Kurski i Latkowski ukrywali przed nim taką aferę pedofilską i takie nieprawidłowości w podległej Ziobrze prokuraturze?

Dlaczego?



Ja zasugerowałem, że Kurski, Ziobro i Latkowski czekali:

"Bo taki był DEAL."

Latkowski dostał swoje 5 minut w telewizji, ale zrobił film o "artystach-pedofilach", a Ziobro udawał, że się dopiero o tym dowiedział.


Zmarnowali rok. Dali Turczyńskiemu i pedofilom rok na wolności.

Rok na zacieranie śladów.


"Po co?


Po to, żeby w telewizji film Kurskiego wygrał w rankingu na lepszy film o pedofilach."


Co sądzisz o postawie Ziobry przez te 5 lat, bzk?




Miałem do ciebie nie pisać ale co tam. Sam się prosisz.

Międzynarodowe statystyki liczby pedofilow:
- LGBT 46%
- aktorzy 29%
- trenerzy personalni 17%
- duchowni 1,5%

Teraz już wiesz dlaczego sekielscy zrobili film i dlaczego latkowski zrobił film.

Ale jak już Ci pisałem czy to ksiądz, celebryta, poseł; każdy pedofil to śmieć który trzeba odizolować od innych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
@miruś, cdn.. i bzk


Mam pytanie:

Myślicie, że gdyby pedofil dostał dożywocie to Duda by go ułaskawił po to, żeby rodzina mogła być razem?

Na prośbę "żony" i córki?

Czy gdyby "żona" i córka mu wybaczyły, to mógłby go wypuścić, mając świadomość, że karząc jego i przetrzymując go w więzieniu, karałby tak naprawdę te dwie niewinne kobiety?

Czy mógłby to zrobić DLA RODZINY?


Czy jesteście dumni ze swojego prezydenta?

On jest.


A ja ci zadam pytanie. Czy jak byś był mądry to dalej był byś taki głupi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 00:24  
Cytuj
@bzk

"Miałem do ciebie nie pisać ale co tam. Sam się prosisz."

Bardzo dużo o Ziobrze napisałeś.


"Międzynarodowe statystyki liczby pedofilow:
- LGBT 46%
- aktorzy 29%
- trenerzy personalni 17%
- duchowni 1,5%"

Taką dyskusję to ja rozumiem.

Te dane miałyby sens, gdyby nie zrodziły się w jakimś durnym, prawilnym łbie, który nawet nie rozumie, że LGBT to nie zawód.


Podaj jakiś wiarygodny link do strony z "międzynarodowymi statystykami".

Nie znajdziesz.

Te dane to g...o od przygłupów dla przygłupów, które jeden z przygłupów wkleił w komentarzach pod kilkudziesięcioma artykułami i teraz inne przygłupy kopiują.


Z "międzynarodowych" danych wynika, że mniej więcej co 3 pedofil jest aktorem.


To by oznaczało, że w Polsce na jakieś 800 osób w rejestrze pedofilów 232 osoby to aktorzy.


W UK różne źródła szacują liczbę pedofilów od 20 000 do 140 000. To by dawało średnio od 5800 do 40600 aktorów pedofilów. W 2019 w UK było w sumie 53 000 aktorów, prezenterów i komików. Co oznaczałoby, że średnio nawet 4 na 5 aktorów w UK to pedofile.


Rozumiesz już bzk dlaczego trudno się rozmawia z przygłupami?

Bo łykają każdą bzdurę, którą zobaczą w necie.


"A ja ci zadam pytanie. Czy jak byś był mądry to dalej był byś taki głupi?"

Gdybym cię poprosił o wymienienie 4 zawodów to byś powiedział: LGBT, ksiądz, aktor, trener personalny? Czy zorientowałbyś się, że to ściema?


P.S. Tyle PIS marudził o tym, że murarze gwałcą dzieci i nawet ich nie uwzględniono w tych "prawdziwych" statystykach?

P.S. 2 Konferencja Episkopatu USA zleciła sporządzenie dokumentu John Jay Report, który wskazywał, że 4392 księży katolickich zostało oskarżonych o molestowanie.

Jeśli weźmiemy średnią z twoich "prawdziwych" danych to 4392 to będzie 1,5 %. Przy założeniu, że aktorów pedofilów jest 29 % to w USA jest/było 84 912 aktorów pedofilów.


Jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie tylko księża katoliccy gwałcą dzieci to liczba aktorów-pedofilów jest w USA liczona pewnie w setkach tysięcy.

Obecnie w USA jest ze 155 tysięcy ludzi zatrudnionych w USA jako aktorzy, producenci i reżyserzy (wliczamy w to kobiety).


Jeśli weźmiemy pod uwagę te twoje durne dane to wyjdzie zapewne, że średnio 100% aktorów-mężczyzn w USA to pedofile.


bzk - ty wierzysz w te dane, które wkleiłeś?




P.S.3

Wiesz już bzk jak głosuje yntelygencya?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 02:20  
Cytuj
PzP003 widzi dewiantów i pedofilów masowo wyłącznie w KK,

Kto potrafi wytłumaczyć dlaczego środowiska artystyczne tak "gnębią" KK za obronę tradycyjnej wartości rodziny a tak popierają dewiacje w swiecie artystycznym skoro dewianci są głównie w KK. To paradoks albo jest odwrotnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 06:40  
Cytuj
CYTAT
PzP003 widzi dewiantów i pedofilów masowo wyłącznie w KK,

Kto potrafi wytłumaczyć dlaczego środowiska artystyczne tak "gnębią" KK za obronę tradycyjnej wartości rodziny a tak popierają dewiacje w swiecie artystycznym skoro dewianci są głównie w KK. To paradoks albo jest odwrotnie...



Stosujesz ogólniki, które bardzo ci przeszkadzają w odniesieniu do kościoła.

Wg. twojej metody można powiedzieć, że wszyscy księża to pedofile.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 06:46  
Cytuj
"Po powtarzających się napaściach ze strony lewackich ekstremistów na wolontariuszy akcji „Stop Pedofilii” portal Niezalezna.pl poprosił władze Warszawy o zajęcie stanowiska ws. funkcjonowania dwóch śródmiejskich skłotów. Rzecznik Rafała Trzaskowskiego nie odpowiedziała na nasze pytania, oznajmiając, że nasz mail jej „umknął”. .

27 czerwca w Warszawie przy ul. Wilczej doszło do brutalnego ataku na wolontariuszy kampanii „Stop Pedofilii”. Samochód którym się poruszali został otoczony przez młodych ludzi z Antify i działaczy LGBT, a następnie zniszczony. "

...

"Warszawski ratusz nie tylko nie działa skutecznie w celu przywrócenia porządku w miejscach gdzie znajdują się obydwa skłoty, ale „wspiera” aktywistów Antify, anarchistów i działaczy LGBT, finansując im szkolenia z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”. Miasto Warszawa zarządzanie przez Rafała Trzaskowskiego, przeznaczyło 3,6 mln złotych na instytucję kultury Biennale Warszawa, która prowadziła wspomniane szkolenia."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 10:04  
Cytuj
@polakzpolski

Kto wg ciebie jest bardziej za pedofilami.
Duda który pozwolił na kontakt pedofila (którego sędzia broniony przez kolorowych w tym rafalka skazał tak jak skazał) z żoną i córka na prośbę żony i córki, czy Rafałek który popiera LGBT wśród których statystycznie co drugi to pedofil?

Dane nie są z UK a z całego świata. Wg tego wśród aktorow 3 na 10 to pedofil a nie 8 na 10 matematyku
Niestety w niemieckich mediach z których ty czerpiesz wiedzę takich danych nie znajdziesz. Ja ci zadałem pytanie oparte na faktach. Ty cały czas zadajesz jedno pytanie. Co by było gdyby było. Z takimi przygłupami nie da się rozmawiać.

Jeżeli chodzi o duchownych. To dotyczy wszystkich religii nie tylko katolickiej.

Jeżeli chodzi o zawody. Nie powiedziałbym że zawodem jest LGBT czy ksiądz. LGBT to ideologia a ksiądz to posługa. Ksiądz staje się zawodem kiedy zaczyna uczyć w szkole. Ale wtedy jest nauczycielem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 11:06  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 11:34  
Cytuj
Znalezione w internecie:

"W tym kraju każdy kto nie popiera komunistycznej partii PIS jest pedofilem, złodziejem, Niemcem, żydem, Rosjaninem, ubekiem, sbekiem, zdrajcą..."

Dobreok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Znalezione w internecie:

"W tym kraju każdy kto nie popiera komunistycznej partii PIS jest pedofilem, złodziejem, Niemcem, żydem, Rosjaninem, ubekiem, sbekiem, zdrajcą..."

Dobreok



coś w tym jest . . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
Znalezione w internecie:

"W tym kraju każdy kto nie popiera komunistycznej partii PIS jest pedofilem, złodziejem, Niemcem, żydem, Rosjaninem, ubekiem, sbekiem, zdrajcą..."

Dobreok



W każdym żarcie jest ziarenko prawdy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 12:45  
Cytuj
"Czy posłowie opozycji współpracują z osobami zakłócającymi wiece polityków Zjednoczonej Prawicy? Portal Niezalezna.pl dotarł do zdjęć, na których widzimy, jak grupa osób przeszkadzających w spotkaniu premiera Morawieckiego z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego, po zakończonym wiecu spotyka się z Cezarym Grabarczykiem."

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 16:29  
Cytuj
Grupa 3 osób zakłóciła spotkanie kilkunastu tysięcy zwolenników Dudy?

Trzaskowski pyta o ułaskawienia gangusów, a zero Ziobro odpowiada pytaniem o ułaskawienia Bronka. Cyrk, kabaret i kampania dla debili. Korwin miał rację.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Grupa 3 osób zakłóciła spotkanie kilkunastu tysięcy zwolenników Dudy?

Trzaskowski pyta o ułaskawienia gangusów, a zero Ziobro odpowiada pytaniem o ułaskawienia Bronka. Cyrk, kabaret i kampania dla debili. Korwin miał rację.





Kilkanaście tysięcy zwolenników? Gdzie to było? I gdzie się pomieścili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Grupa 3 osób zakłóciła spotkanie kilkunastu tysięcy zwolenników Dudy?

Trzaskowski pyta o ułaskawienia gangusów, a zero Ziobro odpowiada pytaniem o ułaskawienia Bronka. Cyrk, kabaret i kampania dla debili. Korwin miał rację.





Kilkanaście tysięcy zwolenników? Gdzie to było? I gdzie się pomieścili?


Piszę o kilkunastu tysiacach bo tak mówią przedstawiciele pis w TV.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
PzP003 widzi dewiantów i pedofilów masowo wyłącznie w KK,

Kto potrafi wytłumaczyć dlaczego środowiska artystyczne tak "gnębią" KK za obronę tradycyjnej wartości rodziny a tak popierają dewiacje w świecie artystycznym skoro dewianci są głównie w KK. To paradoks albo jest odwrotnie...



Stosujesz ogólniki, które bardzo ci przeszkadzają w odniesieniu do kościoła.

Wg. twojej metody można powiedzieć, że wszyscy księża to pedofile.



według twojej wiedzy można powiedzieć ze KK popiera genderyzm i lgbt a środowiska artystyczne je zwalczają smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
PzP003 widzi dewiantów i pedofilów masowo wyłącznie w KK,

Kto potrafi wytłumaczyć dlaczego środowiska artystyczne tak "gnębią" KK za obronę tradycyjnej wartości rodziny a tak popierają dewiacje w świecie artystycznym skoro dewianci są głównie w KK. To paradoks albo jest odwrotnie...



Stosujesz ogólniki, które bardzo ci przeszkadzają w odniesieniu do kościoła.

Wg. twojej metody można powiedzieć, że wszyscy księża to pedofile.



według twojej wiedzy można powiedzieć ze KK popiera genderyzm i lgbt a środowiska artystyczne je zwalczają smiech2


Nie wg mojej wiedzy, tylko wg twojego wyobrażenia o mojej wiedzy. Manipulacja to twój chleb powszechny.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 20:08  
Cytuj
CYTAT


Co tu więcej dodać?
Cytując Stefana Kisielewskiego - "To, że jesteśmy w dupie to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."
Trudno powiedzieć, czy kandydaci robią większych pajaców z siebie, czy z nas. Daliśmy się zagonić w pułapkę POPiSu i niestety ponosimy za to konsekwencje.
Miłego dniasmiech2


Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Co tu więcej dodać?
Cytując Stefana Kisielewskiego - "To, że jesteśmy w dupie to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."
Trudno powiedzieć, czy kandydaci robią większych pajaców z siebie, czy z nas. Daliśmy się zagonić w pułapkę POPiSu i niestety ponosimy za to konsekwencje.
Miłego dniasmiech2



No niestety. Uroki wyborów demokratycznych. Masz dwóch kandydatów których nie chcesz a wybrać musisz bo kto inny za ciebie wybierze. Ja wybieram Dudę bo trzaskowski choćby obiecał tonę złota dla każdego to i tak bez rządu żadnej obietnicy nie spełni przez przynajmniej 3 lata. Zwykle jego puste słowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 23:19  
Cytuj
@bzk

"Kto wg ciebie jest bardziej za pedofilami."


Duda ułaskawiający pedofila.

Ziobro, który przez 5 lat nie zorientował się co się dzieje ze śledztwem w Zatoce Sztuki, a także nie był zainteresowany przejęciem dokumentacji dotyczącej pedofilów od Kościoła Katolickiego w Polsce.

Księża, którzy pozwalali pedofilom stać na pomnikach pomimo tego, że wiedzieli o tym, że ci pedofile molestowali dzieci.



"czy Rafałek który popiera LGBT wśród których statystycznie co drugi to pedofil?"

To jest kłamstwo. I ty dobrze o tym wiesz. Gdyby to była prawda to tvp.info mówiłaby o tym 24/7.

Gdyby tak faktycznie było to na paradzie równości byłoby 50 % pedofilów. I co robi w takich sytuacjach PIS? Ochrania pedofilów przed "prawdziwymi patriotami". Czyli idąc twoim tokiem rozumowania PIS CHRONI PEDOFILÓW.


Piękne samozaoranie bzk.


"Dane nie są z UK a z całego świata."

Dane nie są z całego świata. To są urojenia jakiegoś debila, któremu chciało się to powklejać na iluś tam forach / ewentualnie w komentarzach pod artykułami.

Gdyby były prawdą to w każdym jednym komentarzu miałbyś LINK do tych danych.

Potrafisz znaleźć chociaż jeden link, który prowadzi do tych badań? Który podaje gdzie, kiedy i kto ustalił te informacje? Czy nie potrafisz?


NIE POTRAFISZ BZK.


Gdyby to była prawda to cdn.. by to wklejał w kółko co 5 sekund.


To jest FAKE.


Powiedz mi kto wierzy w fejki bzk.

Ograniczeni ludzie. Yntelygencja.


"Ja ci zadałem pytanie oparte na faktach."

Taaaa. Podaj link do tych faktów.



"Wg tego wśród aktorow 3 na 10 to pedofil a nie 8 na 10 matematyku"

Ponieważ twoje dane nie są prawdziwe, a zrodziły się w głowie jakiegoś nienawidzącego LGBT przygłupa to łatwo o pomyłkę, ponieważ nie precyzują dokładnie czego dotyczą procenty.

Założyłem, że na 100 % pedofilów 49 % to LGBT, a tylko 1,5 % to duchowni.

Ty zakładasz, że chodzi o to, ile % danej grupy społecznej to pedofile.

Nic nie wskazuje na to, że twoja interpretacja zmyślonych danych jest właściwa, ale nie można jej wykluczyć.


Jeśli popatrzymy na te zmyślone procenty tak jak ty to wynika jasno, że średnio na całą populację duchownych jest 1,5 % pedofilów.

W Polsce w 2017 było 30 807 duchownych katolickich co oznacza, że wśród nich było średnio 462 pedofilów.

Średnio 28 na województwo.

Czy w takiej sytuacji uważasz bzk, że Kościół Katolicki powinien mieć dostęp do dzieci, czy twoim zdaniem powinien mieć ten kontakt utrudniony?


Nie wysilaj się z odpowiedzią. Twoje dane są nieprawdziwe więc nie ma sensu się nad nimi zastanawiać.


Dlatego zadam inne pytanie:

bzk - czy znasz organizację, która dokonałaby większej ilości gwałtów na dzieciach niż Kościół Katolicki?

Pewnie jest taka.

Ale pytałem cdn..'a i nie potrafił powiedzieć.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 900
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2020r. 23:58  
Cytuj
@polakzpolski

Pytanie kolejne. Dlaczego osoby z LGBT tak bardzo chcą adopcji dzieci?

Tak znam: LGBT, aktorzy, celebryci którzy pieniędzmi tuszują sprawy albo zastraszają ofiary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 00:08  
Cytuj
@bzk

"Tak znam: LGBT, aktorzy, celebryci którzy pieniędzmi tuszują sprawy albo zastraszają ofiary"

Jak się nazywa ta organizacja geniuszu?

Księża też wielokrotnie tuszowali sprawy kasą. Być może nawet zrzucałeś się na kasę dla jakiegoś gwałconego dziecka, tylko o tym nie wiesz.


"Dlaczego osoby z LGBT tak bardzo chcą adopcji dzieci?"

A dlaczego pary heteroseksualne tak bardzo chcą adopcji dzieci?


bzk, nie rozmawiamy już o tych zmyślonych danych? Dotarło do ciebie, że to fejk? Czy szukasz linka do "badań"?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2020r. 00:37  
Cytuj
@bzk i cdn..

Wróćmy do Latkowskiego i Zatoki Sztuki.

Od 17:15 do 20:50.

https://www.youtu(...)zFqQ_498


Kto waszym zdaniem pracuje w tej agencji?

Nieletni?

Czy całość ma wyglądać tak jakby pracowali tam nieletni i jest tak świetnie zagrana, że faktycznie można pomyśleć, że Latkowski mówi o pedofilii, ale w rzeczywistości ani razu nie pada deklaracja, że w agencji pracują nieletni?

Czy waszym zdaniem w tej agencji pracują nieletni?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »