NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Jak głosuje yntelygencya,
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 09:22  
Cytuj
- Za Dudą głosują tylko prostacy bez najwyższego wykształcenia.
My świetnie wykształceni głosujemy za Rafałem Trzaskowskim.

- Zbigniew Hołdys (wykształcenie podstawowe)
- Paulina Młynarska (wykształcenie podstawowe)
- Andrzej Stasiuk (wykształcenie podstawowe)
- Lech Wałęsa (wykształcenie zawodowe)
- Maciej Maleńczuk (wykształcenie zawodowe)
- Henryka Krzywonos (wykształcenie zawodowe)
- Jerzy Owsiak (bez matury)
- Agnieszka Chylińska (bez matury)
- Aleksander Kwaśniewski (maturzysta)
- Władysław Frasyniuk (maturzysta)
- Justyna Pochanke (maturzystka)
- Jakub Wojewódzki (maturzysta)
- Szymon Majewski (maturzysta)
- Krzysztof Mieszkowski (maturzysta)
- Szymon Hołownia (maturzysta)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 09:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 09:25  
Cytuj
Ja głosuję na Dudę, a mam wyższe wykształcenie i co? Twoja teoria legła w gruzach goodgoodgoodgoodgood

Skończona szkoła (wykształcenie)nie świadczy o inteligencji mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 09:36  
Cytuj
CYTAT
Ja głosuję na Dudę, a mam wyższe wykształcenie i co? Twoja teoria legła w gruzach goodgoodgoodgoodgood

Skończona szkoła (wykształcenie)nie świadczy o inteligencji mlotek



Chyba niezrozumiales/as

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 09:55  
Cytuj
Prymitywizm manipulacji w propisowskich mediach, sianie poczucia zagrożenia zewnętrznego i wewnętrznego dla osiągnięcia korzyści politycznej, retoryka że unia europejska i Niemcy życzą nam jak najgorzej, rozbudzanie nastrojów homo i ksenofobicznych, budowanie napięć społecznych, wzmaganie poczucia lęku wśród ludzi którzy słabo orientują się w obecnej sytuacji politycznej i międzynarodowej, to wszystko sprawia że pewien poziom może nie wykształcenia a inteligencji bardzo przeszkadza w popieraniu takich sił politycznych.
Bardzo łatwo jest grać na uczuciach najsłabiej wykształconej i najniżej zarabiającej warstwie społeczeństwa i nastawiać ich przeciwko innym, aby zdobyć i utrzymać władzę. Tego się jednak w obecnym świecie nie robi bo to prowadzi do konfliktów i rozbicia narodu i przynosi negatywne skutki, które obserwowaliśmy w XX wieku. Uważam że wszyscy którzy są w to wplątani powinni się bardzo wstydzić.
Na scenie politycznej nic nie jest całkiem białe albo całkiem czarne, ale ze względu na to co powyżej uważam że PiS należy w wyborach odsunąć od władzy i nigdy już nie dopuścić aby partia z taką retoryką kiedykolwiek wróciła do rządzenia Polską.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 09:56  
Cytuj
tym razem nie ma powodu mieszać w to inteligencje, wystarczy naturalny odruch Polaków w czasie zagrożenia i 12-go będzie w końcu pozamiatane

Obrazek


CYTAT
retoryka że unia europejska i Niemcy życzą nam jak najgorzej,
- ależ oni nam pomagają żeby było tylko tak, jak było w planie Mitteleuropa umiech a w naszym narodowym interesie jest odrzucić 'take' retorykę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 10:12  
Cytuj
No tak,jak już nie ma lepszych argumentów to a może ktoś się obrazi za to,że się nazwie go prymitywem.Prymitywni to są ci, co to wymyślają,no faktycznie musi być "inteligencja"żeby głosować na Trzaskowskiego albo zaćmienie jakieś raczej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 10:39  
Cytuj
Gdy na świecie miała miejsce rewolucja przemysłowa my jako państwo nie istnieliśmy, II Rzeczpospolita - mgnienie oka, PRL - ograniczona suwerenność. Od 30 lat istniejemy jako w pełni niezależne państwo i wygląda na to że przechodzimy przez "choroby wieku dziecięcego".
W tym wypadku jest to bolszewizm z elementami faszyzmu który serwuje nam PIS. Mam nadzieję że Polska wyjdzie z tego mocniejsza, choć ludzie zindoktrynowani przez PiS długo jeszcze będą tęsknić do prostego zrozumiałego świata z wiadomości TVP i do wodza który o nich dba żeby nie stała im się krzywda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 10:54  
Cytuj
liberalny marksizm na Zachodzie rozkwita a nasze trzecie pokolenie bolszewii mocno stoi na przytulonym i owczarkach niemieckich...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 10:55  
Cytuj
CYTAT

W tym wypadku jest to bolszewizm z elementami faszyzmu który serwuje nam PIS. .



Facet ubrany w kolorowe jaskrawe ciuchy udający psa to jest bolszewizm albo faszyzm? To akurat serwuje nam Rafałek kolorowy klamczuszek razem ze swoją KO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 11:19  
Cytuj
To jest właśnie wróg wewnętrzny. Hitler znalazł sobie Żydów, PiS - ekologizm i ideologię LGTB, które o dziwo nie występują w żadnym innym kraju unii europejskiej. Wszystko to aby stworzyć poczucie zagrożenia i utrzymać władzę.
To są właśnie te elementy faszyzmu, o których pisałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja głosuję na Dudę, a mam wyższe wykształcenie i co? Twoja teoria legła w gruzach goodgoodgoodgoodgood

Skończona szkoła (wykształcenie)nie świadczy o inteligencji mlotek



Chyba niezrozumiales/as


no chyba nie. w końcu głosuję na Dudę smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Gdy na świecie miała miejsce rewolucja przemysłowa my jako państwo nie istnieliśmy, II Rzeczpospolita - mgnienie oka, PRL - ograniczona suwerenność. Od 30 lat istniejemy jako w pełni niezależne państwo i wygląda na to że przechodzimy przez "choroby wieku dziecięcego".
W tym wypadku jest to bolszewizm z elementami faszyzmu który serwuje nam PIS. Mam nadzieję że Polska wyjdzie z tego mocniejsza, choć ludzie zindoktrynowani przez PiS długo jeszcze będą tęsknić do prostego zrozumiałego świata z wiadomości TVP i do wodza który o nich dba żeby nie stała im się krzywda.


Dokładnie ok

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 12:47  
Cytuj
CYTAT
To jest właśnie wróg wewnętrzny. Hitler znalazł sobie Żydów, PiS - ekologizm i ideologię LGTB, które o dziwo nie występują w żadnym innym kraju unii europejskiej. Wszystko to aby stworzyć poczucie zagrożenia i utrzymać władzę.
To są właśnie te elementy faszyzmu, o których pisałem.



Nie tylko PiS jest przeciwko ideologii lgbt. Przeciwni temu są także członkowie konfederacji o których głosy walczy Rafałek klamczuszek który nawet nie wie czy był posłem czy nie byl
Teraz mu nie przeszkadza przeciwność. Ważne są tylko głosy wyborcow bosaka. Kłamliwe świnie dążące do powrotu do koryta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 19:17  
Cytuj
do bzk - Wiek emerytalny podwyzszono w 2012 roku, wtedy Rafał nie był posłem.....Nie głosował więc za podwyższeniem wieku emerytalnego.....Gdy go obniżali to tak, głosował przeciw obniżeniu. A jaki jest wiek emerytalny w USA? Wiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 19:23  
Cytuj
Czemu tak się lękacie tych kolorowych, homo itd, macie jakiś problem ze swoją orientacją?boicie się że się skusicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 19:32  
Cytuj
Dlaczego środowiska LGBT, które tak walczą o tolerancję naśmiewają się z kościoła, a nie dążą do porozumienia ?? Jeżeli chcą równości to nie powinni innych poniżać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 19:32  
Cytuj
Bo kieruje nimi zło.

Szczytne hasła to tylko fasada.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 19:34  
Cytuj
środowiska liberalno-lewicowe dla precyzji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
do bzk - Wiek emerytalny podwyzszono w 2012 roku, wtedy Rafał nie był posłem.....Nie głosował więc za podwyższeniem wieku emerytalnego.....Gdy go obniżali to tak, głosował przeciw obniżeniu. A jaki jest wiek emerytalny w USA? Wiesz?


Wiek emerytalny w USA interesuje mnie tak samo jak wiek emerytalny w Burkina Faso

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Czemu tak się lękacie tych kolorowych, homo itd, macie jakiś problem ze swoją orientacją?boicie się że się skusicie?



Ja się ich nie lękam. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Jeżeli mają potrzebę bycia z osobą tej samej płci to jest ich sprawa. Ale po co wychodzą na ulicę i się tym odnoszą. Czy ja wychodzę na ulicę i mówię wszystkim ze bzykam kobietę. Nie. Bo to jest moja prywatna sprawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
A jaki jest wiek emerytalny w USA? Wiesz?


Warto zapytać o różnice w wynagrodzeniu i w emeryturach. Jak to wygląda w USA a jak w PL ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11591
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 20:35  
Cytuj
CYTAT



Ja się ich nie lękam. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom. Jeżeli mają potrzebę bycia z osobą tej samej płci to jest ich sprawa. Ale po co wychodzą na ulicę i się tym odnoszą. Czy ja wychodzę na ulicę i mówię wszystkim ze bzykam kobietę. Nie. Bo to jest moja prywatna sprawa.


Dokładnie.

A jak chcą mieć dzieci - to niech sobie zrobią - skoro ich skłonności seksualne są w zgodzie z naturą - nie powinni mieć z tym problemu. chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 20:46  
Cytuj
A tak na poważnie, dlaczego tzw. Prawicowcy sa przeciwni adopcji dzieci przez pary homoseksualne?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
A tak na poważnie, dlaczego tzw. Prawicowcy sa przeciwni adopcji dzieci przez pary homoseksualne?


Chyba z tego samego powodu co inni przeciwnicy - adoptowane dziecko powinno mieć stworzone jak najlepsze warunki do wzrastania. Warunki naturalne.

"Rola rodziców w procesie wychowania"

"Rodzice podejmują najcięższe i najtrudniejsze zadanie, jakim jest wychowanie małego dziecka na wartościowego,
odpowiedzialnego człowieka, zdolnego do współżycia i współdziałania w społeczeństwie.
Rola rodziców
Rodzice podejmują najcięższe i najtrudniejsze zadanie, jakim jest wychowanie małego dziecka na wartościowego,
odpowiedzialnego człowieka, zdolnego do współżycia i współdziałania w społeczeństwie.
To przede wszystkim rodzice zaspokajają podstawowe potrzeby biologiczne i psychiczne dziecka. Zaspokajają przede
wszystkim potrzebę miłości i akceptacji, dają poczucie bezpieczeństwa a zarazem kształtują nowe potrzeby poznawcze,
emocjonalne i społeczne, potrzebę życzliwości, uznania i samourzeczywistnienia.
To rodzice poprzez stałe przebywanie z dzieckiem, dostarczają mu wiedzy o otaczającym świecie a co najważniejsze
staja się modelami osobowości i wzorami zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych. Przekazują dziecku określony
system wartości i norm moralnych, etycznych i społecznych. Dziecko uczy się przede wszystkim przez:
 Naśladownictwo - rodzice stają się modelami, osobami znaczącymi bo uruchamiają mechanizmy naśladownictwa;

Identyfikację - są źródłem wiedzy, bo często stanowią źródło podziwu i chęci utożsamiania się z nimi. Rodzina to
pierwsze i najważniejsze środowisko wychowania. Ma ono ogromny wpływ i znaczenie na rozwój dziecka. Na jego
rozwój mają ogromny wpływ czynniki psychologiczne tzn. osobowość rodziców, łączące ich więzi emocjonalne.
Nie
bez znaczenia jest również liczebność rodziny, jej status społeczny, ekonomiczny, zawodowy.

Autorytet - rodzice ustalają hierarchię wartości, uczą życia z godnie z interesami i dobrem innych ludzi, otwierają
dziecko na „ludzi". Dziecko wypróbowuje swe siły i możliwości, znajdując oparcie w rodzicach, mogąc liczyć na ich
pomoc.
"
http://zsprusinowice.edu.pl/Kacik%20rodzica/Rola%20rodzicow%20w%20procesie%20wychowania.pdf

I tu nie ma żadnej nietolerancji do drugiego człowieka. Chodzi o dobro dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2020r. 21:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »