NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Świadczenia 500 + czerwiec, jak wyzej
Posty: 18
Dołączył: 1 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 06:54  
Cytuj
czy dzwonili do was z UM że w czerwcu świadczenia rodzinne są wstrzymane i będą wypłacane w sierpniu?? nie wiem czy dotyczy to wszystkich czy np tylko tych na 1sze dziecko.

Bo mi się to zdarzyło wczoraj...

bez komentarza..

PIS takie czasy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 06:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 31 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 07:01  
Cytuj
U mnie wpłynęło wczoraj. Na pierwsze dziecko właśnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 07:06  
Cytuj
Uwaga bardzo ostroznie podchodzić do takich informacji, trwa kampania i duzo ludzi tutaj pisze w celu siania zamętu. Dokładnie sprawdzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 07:35  
Cytuj
Bardzo możliwe że tak jest. Przecież skarb państwa świeci pustkami. Przed wyborami tego nie powiedzą, ale przypuszczam że najdalej na zimę skończy się 500 i inne menelowe +. Z pustego i Salomon nie naleje, a politycy muszą sobie czymś kieszenie napchać przed wielkim kryzysem, który właśnie się zaczął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 07:54  
Cytuj
Wczoraj wpłynęły świadczenia z UM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 10:00  
Cytuj
A u mnie na 1sze dziecko nie wpłynęło, pojawił się tylko zasiłek rodzinny ...więc jeśli dziś nie dotrze to znowu opóźnienia będą jak już kiedyś bywało:-(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 29 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 10:19  
Cytuj
U nas wpłynęło wczoraj, na pierwsze dziecko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
czy dzwonili do was z UM że w czerwcu świadczenia rodzinne są wstrzymane i będą wypłacane w sierpniu?? nie wiem czy dotyczy to wszystkich czy np tylko tych na 1sze dziecko.

Bo mi się to zdarzyło wczoraj...

bez komentarza..

PIS takie czasy...


w ogóle wam nie powinni wypłacać, co to za pies co gryzie rękę swojego pana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 11:38  
Cytuj
Chyba co to za Pan co okrada swoje psy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 11:38  
Cytuj
Chyba co to za Pan co okrada swoje psy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 11:39  
Cytuj
Jakby państwo nie zbierało połowy wypracowanego wynagrodzenia obywateli to i 500 plus by mogło nie istnieć. Temat rzeka.
Menelom renta alkoholowa też nie powinna być wypłacana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 11:53  
Cytuj
ja jestem ciekawa kiedy ktos cos tym ludziom da ktorzy na te wszytskie 500+ i emerytury musza pracowac. . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 12:48  
Cytuj
Polska to dziwny kraj....w wielu krajach są świadczenia na dzieci i to nie takie marne i nikt tam nie ujada,że to rozdawnictwo i niepotrzebne.Normalny socjal na dzieci ...ale rarytas haha.Ludzie ogarnijcie się trochę.Lepiej żeby państwo zagarnęło i ulotniło nie wiadomo gdzie ogromne pieniądze, no ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.Brawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Polska to dziwny kraj....w wielu krajach są świadczenia na dzieci i to nie takie marne i nikt tam nie ujada,że to rozdawnictwo i niepotrzebne.Normalny socjal na dzieci ...ale rarytas haha.Ludzie ogarnijcie się trochę.Lepiej żeby państwo zagarnęło i ulotniło nie wiadomo gdzie ogromne pieniądze, no ale czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.Brawo


tak ale dla ludzi pracujących a nie dla patologii (jak sie okazalo polowa dzieci nie ma w domu komputerow to gdzie sie podzialy te pieniadze? komputer majatku nie kosztuje w dzisiejszych czasach) która robi dzieciaki bo panstwo placi. dobra polityke mialo lpr gdzie przy picie mozna bylo odliczyc ulge na dzieci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 13:59  
Cytuj
Komputerów nie ma? Hehe...Znam matki które nie pracują,biorą 4 tys.miesiesiecznie na dzieci, a te dzieci biegają samotnie głodne pod blokiem w podartych butach i żebrają jedzenie od innych... A opieka społeczna nie widzi nic ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Komputerów nie ma? Hehe...Znam matki które nie pracują,biorą 4 tys.miesiesiecznie na dzieci, a te dzieci biegają samotnie głodne pod blokiem w podartych butach i żebrają jedzenie od innych... A opieka społeczna nie widzi nic ;)


tez takie znam niestety... to byl po prostu jeden z wielu przykładow niestety...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:22  
Cytuj
To przykre,że znasz.Jak widzisz,że dziecku dzieje się krzywda zgłoś do opieki a nie wylewasz żale w internecie bo to jest śmieszne.Jak komuś zal ,że rodzice biorą 500 to niech sobie dzieci najlepiej i zobaczy ile kosztuje utrzymanie dziecka(o ile ktoś posiada dzieci ze względu na jakiekolwiek wpływy finansowe to chyba nie powinien jednak na nie się decydować ale pomijam).Jeśli ktoś nie pracuje na to marne pincet to chyba jakieś nieporozumienie....ludzie za to nie da się wyżyć!A znam mamę,która mówiła,że jeśli nie będzie w Polsce tych pieniędzy to będzie musiała zwolnić nianie i zostać w domu z dziećmi więc...?Również nie znam ani jednej osoby ,która by po prostu nie brała tych pieniędzy a psioczyc potrafi więc jak się nie podoba to po co bierze?Ja nie biorę bo to grosze w porównaniu do tego co mam na dzieci z innego kraju.Smieszne i żałosne,że Polak potrafi...potrafi być po wredny zawistny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:23  
Cytuj
CYTAT
To przykre,że znasz.Jak widzisz,że dziecku dzieje się krzywda zgłoś do opieki a nie wylewasz żale w internecie bo to jest śmieszne.Jak komuś zal ,że rodzice biorą 500 to niech sobie dzieci najlepiej i zobaczy ile kosztuje utrzymanie dziecka(o ile ktoś posiada dzieci ze względu na jakiekolwiek wpływy finansowe to chyba nie powinien jednak na nie się decydować ale pomijam).Jeśli ktoś nie pracuje na to marne pincet to chyba jakieś nieporozumienie....ludzie za to nie da się wyżyć!A znam mamę,która mówiła,że jeśli nie będzie w Polsce tych pieniędzy to będzie musiała zwolnić nianie i zostać w domu z dziećmi więc...?Również nie znam ani jednej osoby ,która by po prostu nie brała tych pieniędzy a psioczyc potrafi więc jak się nie podoba to po co bierze?Ja nie biorę bo to grosze w porównaniu do tego co mam na dzieci z innego kraju.Smieszne i żałosne,że Polak potrafi...potrafi być po wredny zawistny.


mam sobie zrobic dziecko zeby dostac 500+?? haaha i niech ktos powie ze to nie jest patologia smiech2smiech2smiech2

w polsce zawsze wygra rozdawnictwo ! oknie wiemzaklopotany

no bo cierkawe czy ktos by zaglosowal na parteie ktora zabierze 500+ lub 13-14 emeryture good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:40  
Cytuj
Czytasz ze zrozumieniem co napisane jest o ile odnosisz się do mojego postu? To nie jest rozdawnictwo,socjal jak każdy inny.Polska nie chce być gorsza od innych państw chociaż to co oferuje to marne grosze.Patologia to myślenie,że to jest niepotrzebne i jakiś cud nad cudami,że można leżeć i nie pracowac i wszystkie mamy jak jeden mąż rzuca pracę na rzecz leżenia na kanapie hahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
Czytasz ze zrozumieniem co napisane jest o ile odnosisz się do mojego postu? To nie jest rozdawnictwo,socjal jak każdy inny.Polska nie chce być gorsza od innych państw chociaż to co oferuje to marne grosze.Patologia to myślenie,że to jest niepotrzebne i jakiś cud nad cudami,że można leżeć i nie pracowac i wszystkie mamy jak jeden mąż rzuca pracę na rzecz leżenia na kanapie hahah


nie znasz zycia dziecko smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Polska nie chce być gorsza od innych państw chociaż to co oferuje to marne grosze.


Może niech Polska zacznie najpierw od spraw potrzebniejszych jak służba zdrowia czy edukacja - a na końcu jak zostanie rozda wszystkim w formie XXX+.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:02  
Cytuj
Zlopec znamy się?Chyba nie.
Pepsi a edukacja i służba zdrowia przed 500 rozumiem,ze w Polsce była na medal i legła w gruzach przez to,że ktoś w końcu zobaczył potrzeby dzieci tak?Wybacz ale tak to zabrzmiało.Proponuje skorzystać z usług medycznych we Włoszech,Francji, Belgi.Chyba,że to już zrobiłaś i masz porównanie...w co szczerze wątpię .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To przykre,że znasz.Jak widzisz,że dziecku dzieje się krzywda zgłoś do opieki a nie wylewasz żale w internecie bo to jest śmieszne.Jak komuś zal ,że rodzice biorą 500 to niech sobie dzieci najlepiej i zobaczy ile kosztuje utrzymanie dziecka(o ile ktoś posiada dzieci ze względu na jakiekolwiek wpływy finansowe to chyba nie powinien jednak na nie się decydować ale pomijam).Jeśli ktoś nie pracuje na to marne pincet to chyba jakieś nieporozumienie....ludzie za to nie da się wyżyć!A znam mamę,która mówiła,że jeśli nie będzie w Polsce tych pieniędzy to będzie musiała zwolnić nianie i zostać w domu z dziećmi więc...?Również nie znam ani jednej osoby ,która by po prostu nie brała tych pieniędzy a psioczyc potrafi więc jak się nie podoba to po co bierze?Ja nie biorę bo to grosze w porównaniu do tego co mam na dzieci z innego kraju.Smieszne i żałosne,że Polak potrafi...potrafi być po wredny zawistny.


mam sobie zrobic dziecko zeby dostac 500+?? haaha i niech ktos powie ze to nie jest patologia smiech2smiech2smiech2

w polsce zawsze wygra rozdawnictwo ! oknie wiemzaklopotany

no bo cierkawe czy ktos by zaglosowal na parteie ktora zabierze 500+ lub 13-14 emeryture good


zlopec to wlasnie sa maDki 500+. im sie nalezy bo maja dzieci smiech2 szkoda tylko ze nie ogarniaja ze jak ich nie stac na dziecko to go nie powinny miec a jak juz maja to trzeba isc i zapier.... a nie wolac od panstwa bo wlasnie sie ogarnely ze dziecko kosztuje.

druga sprawa ze na to rozdawnicto musza wszyscy z nas zapierdzielac a madki 500+ siedza w domu i tylko pytaja kiedy beda przelewy - bo rate za mieszkanie albo samochod trzeba zaplacic smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:30  
Cytuj
Współczuję w jakim towarzystwie się musicie obracać.Radze zmienić otoczenie bo na psychice chyba źle to się odbija

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2020r. 15:31  
Cytuj
Stalowy3 dlaczego cytujesz moja wypowiedź,która bijak się ma do tego co ty piszesz...ot tak żeby coś zacytować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »