NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep 5 10 15 porażka. , Powiem szczerze że tak kiepskiej obsługi to dawno nie widziałam.
Posty: 1
Dołączył: 29 Maja 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 12:04  
Cytuj
panie stoją odwrócone do klienta plecami. Co gorsza czasem rozmawiaja nawet przez telefon bądź nawet w ogóle ich nie ma w sklepie bo siedzę sobie na zapleczu. pracowałam w sklepie i takie zachowanie było niedopuszczalne dla kierowniczki trzeba było wszystko rzucić żeby tylko klient mógł się poczuć doceniony zauważony przywitany. O doradzeniu w czymkolwiek to już można zapomnieć chyba że samemu się zapytamy czy jest dany rozmiar czy dany kolor albo nawet zapytamy czy coś takiego jest czego szukamy. Także tam dzień dobry i dowodzenia nie usłyszymy. Stosunek Pań do klienta wręcz karygodny. Zastanawia mnie tylko kto takie osoby zatrudnia z zerowym poszanowaniem do klienta. Brak słów. Choćby dawali za darmo to bym już nie chciała wracać do tego sklepu. Szkoda bo ciuszki są nie najgorsze ale obsługa odstrasza a dobra obsługa to początek dobrych miłych zakupów. W tym sklepie tego brak. Nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 12:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 1 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 13:26  
Cytuj
Zarejestrowac sie tylko po to , a zeby poplakac ze ktos nie powiedzial dzien dobry i nas zlal.
Jprdl.
Co za cebulactwo.
Olali cie, to ty olej ich ,a nie tu walisz smutem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 13:40  
Cytuj
Mam dwójkę małych dzieci i stąd... Często kupuję w 5 10 15 (moja żona również).
...i mamy super opinię o osobach tam pracujących.
Są mile, pomocne, zawsze uśmiechnięte. Chcialbym być wszędzie tak obsługiwany jak tam.
Bardzo polecam
Absolutnie nie zgadzam się z opinią zalozyciela/zalozycielki tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 14:25  
Cytuj
każdemu się zdarza gorszy dzień. gorzej jakby się to powtarzało codziennie

dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś mi powie dzień dobry czy do wiedzenia. ide kupić co mam kupić i tyle, a jak czegoś chce to mam język i sama mogę zapytać. nie lubię znowu takich ludzi co ledwo wejdę do sklepu a one już czy w czymś pomóc czy czegoś poszukać. jak będę chciała to sama zapytam. natarczywość gorsza od faszyzmu . . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 14:58  
Cytuj
Też tam zaglądam i powiem szczerze że obsługa jest ok.w szczególności jedna Pani w ciemniejszych włosach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 17:07  
Cytuj
Lucy885 to co opisałaś to dla mnie opis sklepu idealnegosmiech2 ciuchy dobrej jakości a obsługa jest wg mnie po to, żeby dbała o ekspozycję i służyła pomocą JEŚLI zostanie o to poproszona. Widać to jest wyłącznie Twój problem, bo z tego co piszesz to Ty zachowujesz się jak jakaś ksiezniczka, nie mogłaś się odezwać prosząc o pomoc? Myślę że dziewczyny na pewno by pomogly. Ale lepiej sie żalić na forum że ekspedientki za najniższą krajową stoją i nic nie robią. Ehh gdzie my żyjemy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jzm
jzm
jzm
Posty: 16
Dołączył: 28 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2020r. 18:24  
Cytuj
Super sklep, super panie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2020r. 23:31  
Cytuj
Niestety, większość klientów myśli że jak wchodzi do sklepu to powinien czekać na nich schłodzony szampan i czerwony dywan. I jeszcze podziękowanie za to że są łaskawi zrobić u nas zakupy bo "klient nasz pan". To powiedzonko już dawno nie obowiązuje. A jeśli się gdzieś wchodzi- nie tylko do sklepu to właśnie osoba która wchodzi powinna pierwsza się przywitać. Moim zdaniem każdy z nas powinien przynajmniej przez 2 tygodnie popracować w sklepie na kasie przy obsłudze to by zmienił troszkę podejście do byle kasjerki/kasjera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 12:52  
Cytuj
Tez sie spotkalem ze wpadam do sklepu a tam jakas blondi nawala na telefonie... ale w tym sklepie to norma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Tez sie spotkalem ze wpadam do sklepu a tam jakas blondi nawala na telefonie... ale w tym sklepie to norma.


chciałbym cię widzieć w twojej pracy jak się zarabiasz po łokcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 15:21  
Cytuj
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń jeżeli chodzi o obsługe w tym sklepie.
Śmiało powiem że ostatnio obsłużono mnie jak vipa good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2020r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
panie stoją odwrócone do klienta plecami. Co gorsza czasem rozmawiaja nawet przez telefon bądź nawet w ogóle ich nie ma w sklepie bo siedzę sobie na zapleczu. pracowałam w sklepie i takie zachowanie było niedopuszczalne dla kierowniczki trzeba było wszystko rzucić żeby tylko klient mógł się poczuć doceniony zauważony przywitany. O doradzeniu w czymkolwiek to już można zapomnieć chyba że samemu się zapytamy czy jest dany rozmiar czy dany kolor albo nawet zapytamy czy coś takiego jest czego szukamy. Także tam dzień dobry i dowodzenia nie usłyszymy. Stosunek Pań do klienta wręcz karygodny. Zastanawia mnie tylko kto takie osoby zatrudnia z zerowym poszanowaniem do klienta. Brak słów. Choćby dawali za darmo to bym już nie chciała wracać do tego sklepu. Szkoda bo ciuszki są nie najgorsze ale obsługa odstrasza a dobra obsługa to początek dobrych miłych zakupów. W tym sklepie tego brak. Nie polecam.


Być może Pani Lucy85 zajmowała się wyłącznie sprzedażą kosmetyków katalogowych i nie wie ile wysiłku wymaga praca w sklepie.
Akurat w tym sklepie Panie są bardzo miłe a to że od progu nie rozwinęły przed Panią czerwonego dywanu to nie oznacza że nie dbają o klienta. Bywam w tym sklepie średnio 2 razy w tygodniu i nie zdarzyło mi się abym została źle obsłużona.
Nie pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Cze 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2020r. 19:43  
Cytuj
Post Lucy885 wygląda na klasyczny hejt. Albo konkurencja. W każdym razie widać ze pisany tylko i wyłącznie żeby dokuczyć.
Co do pracy w sklepie - proponuję każdemu klientowi przepracować jeden dzień jako pracownik handlu - sklepu stoiska itp. A potem przemyśleć swoje dotychczasowe zachowania.
Panie z 5 10 15 pozdrawiam i proszę się nie przejmować hejterami - to są ludzie doznający przyjemności z dokuczania innym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »