NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Film S. Latkowskiego ..., ,,Nic się nie stało,,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
Można prosić o komentarz do tego linku?


jest setka komentarzy pod filmem,



https://www.youtube.com/watch?v=3BwbPGbxqFA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2020r. 23:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 00:49  
Cytuj
@cdn..

Ogarnij się.

Jak masz edytować i usuwać 20 razy, bo głupoty wypisujesz to może warto się zastanowić co chcesz napisać?

Za chwilę odniosę się do tego co już usunąłeś.

Jak i do pozostałości posta.



Pierwsza rzecz, którą usunąłeś.

Znowu coś pier...łeś o Napierale umieszczając go w kontekście Zatoki Sztuki i bełkocząc coś o tym, że dokonałem wyboru zgodnie z przekonaniami. Praktycznie powtórzyłeś tekst z wcześniejszego posta.

Czemu to skasowałeś?

Zaczyna do ciebie docierać, że pier...sz głupoty?



Druga rzecz, którą usunąłeś.

Napisałeś coś o tym, że celebryci popierali Zatokę Sztuki po ujawnieniu skandalu pedofilskiego. I, że ktoś tam się wycofał, a ktoś tam jakieś pozwy. O co ci chodzi konkretnie?



PYTANIE DO CIEBIE CDN.. :

Według twojej narracji taki Zborowski czy Chyra popierali ruchanie dzieci w Zatoce Sztuki już po wybuchu skandalu pedofilskiego, ale już nie popierają.

Czemu już nie popierają?

Skoro nie przeszkadzało im popieranie JUŻ PO WYBUCHU skandalu to czemu teraz mieliby nie popierać?

Czy może źle zrozumiałem i oni NIE popierali ruchania dzieci w Zatoce Sztuki?

Oświeć mnie cdn..



Z tych wszystkich mądrości, które wypisałeś pousuwałeś wszystko i zostawiłeś coś o setce komentarzy.

Komentarzy jest 47. Jak wrzucałeś link było 46. Taka cdn..owska setka. Jesteś pewien, że to nie ty wyliczałeś Edziowi sławne procenty? Bo trochę mi to pasuje do tamtych wyliczeń.

Może gdybyś się więcej przykładał w szkole cdn.. to teraz mógłbyś pisać w necie to co myślisz, a nie to co ci każą.


Przejrzałem te komentarze.

Kilkanaście sprzed 4 lat. Nikt nie zauważył nic złego na filmikach.

Jeden sprzed 2 lat. "Sztuki czego?" Taki filozoficzno-podejrzliwy.

Reszta z ostatnich kilku dni. No i tutaj już wszyscy widzą pedofilię. Burdel. Qoorvishony. Dziecko z gołą d..ą. Pedofilski kasting. Itd. Itp.

Ponieważ odesłałeś mnie do komentarzy pod filmikiem to zacząłem się zastanawiać, który mógłby być twój. Najbardziej mi do ciebie pasuje:

"Nastoletnie kur...ki z Instagrama."

Pamiętam jak Michalkiewicz porównał tę dziewczynkę, którą gwałcił zakonnik do k...y. Jakoś tak mi się kojarzy, że po drodze ci wtedy było z Michalkiewiczem.


Powiedz mi cdn.. jak to jest.

Filmik wisi na yt 5 lat.

I przez te 5 lat nikt się nie zczaił, że to pedofilia.

Od 5 dni dla wszystkich jest to oczywiste.


Chociaż w sumie nie wiem jak z tobą.

Powiedz mi co ty widzisz w tym filmiku?

Pedofilia?


Zakładam, że nie widzisz tam pedofilii, bo byś tego tutaj nie wrzucał.

Chyba, że wrzucasz filmy z aktami pedofilii do neta?

Co ty tam widzisz cdn..?


W sumie dziwne, że tyle ludzi pisze w komentarzach o pedofilii, a filmik dalej wisi na youtubie. Nikt tego nie zgłosił? Zgłosiłeś cdn.. ?

Napisz proszę co zobaczyłeś na tym filmiku.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 02:03  
Cytuj
początkowo odpisałem z kurtuazji dla oczekiwań czytelników którzy kibicują kopaniu leżącego trolla, potem zmieniłem podejście dla egalitarnej przyjemności abyś mógł sam napisać o tych, co widzieli i nie powiedzieli bo to zdecydowanej większości sprawia najwięcej frajdy, jednak racjonalne podejście żeby nie karmić trolla, zwyciężyło na końcu więc chyba nic się nie stało?

Michalkiewiczem gawędziarzem nie powiem żebym się tutaj czy w ogóle przejmował, ale fakt że kobieta oskarżyła Zakon o więzienie jej u nich gdy uczęszczała codziennie do szkoły... zrobiło furore w świecie prawniczym za 4 mln. Wyobraźcie sobie te wszystkie zbuntowane małolaty. W naszym świecie sprawiedliwości zdziwienie budzi racjonalny wyrok, którego Tuleja ostatnio dostąpił i gdyby nie Ziobro to Krystek też byłby wolny.

wracam do kurtuazji

https://natemat.pl/309299,nergal-chyra-koterski-celebryci-wspierali-zatoke-sztuki-w-sopocie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 11:16  
Cytuj
@cdn...

Klasyczny cdn..

"Kurtuazja... Nic nie mogę napisać... egalitarna przyjemność... Nie nie wiem... Piszę rzeczy bez sensu... Nie pamiętam"

Cała art2deco.

Nie zapomnij napisać o dystopii poznawczej.


"kibicują kopaniu leżącego trolla"

Ja wiem czy leżącego?

Moim zdaniem bierzesz kasę za te posty, więc taką masz pracę. Ale nie nazwałbym tego leżeniem. To jest twoja praca. Może nie jest specjalnie wymagająca, bo swoje przesłanie kierujesz głównie do idiotów, więc nie musisz sprawdzać faktów, a 46 = 100, ale jednak praca, a nie leżenie.


"Michalkiewiczem gawędziarzem nie powiem żebym się tutaj czy w ogóle przejmował"

Mam wrażenie, że jeszcze z rok? dwa lata temu? Michalkiewicz, Braun, Żebrowski to były dla ciebie, Edzia i art2deco autorytety moralne i intelektualne. I to ja wtedy nazywałem Michalkiewicza człowiekiem, który ma gadane. I to były w zasadzie wszystkie pozytywy.

Skąd u ciebie taka zmiana w stosunku do Michalkiewicza? Od kiedy jest gawędziarzem?

Od momentu kiedy Konfederacja weszła do Sejmu?

Od momentu kiedy Braun sugerował, że może Szumowski nie zawiśnie na latarni?


Moim osobistym zdaniem, tobie cdn.. jest bliżej do Michalkiewicza i Brauna niż do PIS.

Ale kasa za posty chyba płynie z innego źródła.

I w ten sposób Michalkiewicz z obrońcy prawdy stał się gawędziarzem.


KŁAMSTWO CDN.. nr1.

Od razu informuję, że nie jest to pierwsze kłamstwo cdn.. , ale od teraz zaczynam to liczyć. Uzbiera się z 10 i założę temat KŁAMSTWA CDN.. . Nie wiem na ile ten sposób walki z płatnym trollem się sprawdzi, ale można zaryzykować.

KŁAMSTWO CDN.. nr1.

"fakt że kobieta oskarżyła Zakon o więzienie jej u nich gdy uczęszczała codziennie do szkoły..."

Jest to oczywiste kłamstwo. Cdn.. sprostuj.



"zrobiło furore w świecie prawniczym za 4 mln."

Co to jest "świat prawniczy za 4 mln"?


"Wyobraźcie sobie te wszystkie zbuntowane małolaty."

Piszemy o pedofilii cdn...

Nie potrafisz jasno określić co sądzisz o biskupie Napierale i siostrze zakonnej, która obiecuje Niebo za tuszowanie sprawy pedofila.

Zamiast tego każesz nam sobie wyobrażać te wszystkie zbuntowane małolaty.

Co dokładnie mamy sobie wyobrazić?

Ty sobie wyobrażasz te wszystkie zbuntowane małolaty?

Napisz proszę co dokładnie sobie wyobrażasz.




"nie Ziobro to Krystek też byłby wolny."

Byłby albo nie byłby.

Wiem na pewno, że Turczyński jest wolny.

I podobno dużo więcej pedofilów, w tym celebrytów.

Krystka wsadzili pod koniec 2015. Trochę czasu minęło prawda?

Ziobro nie miał czasu się tym zająć?

Nie było czasu, żeby wsadzić Turczyńskiego i innych?

Może Ziobro nie miał czasu, bo musiał szukać ludzi, których mógłby awansować, a którzy później zajmowaliby się hejtowaniem w sieci.

Jeśli przez 5 lat Ziobro nie zrobił nic, żeby wsadzić do pierdla kolesia, który miał kilka zarzutów wykorzystywania nieletniej to powiedz mi cdn..:

Ziobro z tym walczy?

Czy Ziobro wsadził kozła ofiarnego i cisza w temacie?



Wróćmy do tematu TAK DLA ZATOKI SZTUKI.

Dlaczego celebryci bronili pedofilów po tym jak już wybuchł skandal, a teraz już nie bronią?

Czy może oni jednak NIE bronili pedofilów?


P.S. Kto pierwszy zarzucił celebrytom bronienie Zatoki Sztuki?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 16:03  
Cytuj
znowu się pogubiłeś, wracamy do sedna sprawy



W godzinę po premierze filmu "Tylko nie mów nikomu" Sekielscy zostali okrzyknięci "Ikoną Prawdy" przez celebrytów z TVN-u i od Urbana,
a w godzinę po premierze "Nic się nie stało", Latkowski został przez to samo środowisko pozwany
za apel o mówienie prawdy do stałych bywalców Zatoki Świń i okrzyknięty "Wrogiem Prawdy #1"

Pytanie więc za należne 30 sztuk srebra;
Sutenerstwo czy Prostytucja jest tym elitom III RP, bliższe z osobistej autopsji?

chyba że... nic się nie stało. nie wiem


Andrzejek poszerzył pole kontemplacji o owoce samodzielnych przemyśleń:

CYTAT
Jedynymi obrońcami pedofilów to władza kościelna wespół z rządem i prokuraturą która jest w rękach Ziobry.


https://youtu.be/nI9lnXxldIE?t=76

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 17:49  
Cytuj
@cdn..

"TAK DLA ZATOKI SZTUKI!" - ciąg dalszy.


cdn.. wkleił linki:

https://www.youtu(...)tiCf76ho

Karnowski mówi o koksie i botoskie. Na yt opublikowane 22 maj 2020 (Super Express)



https://www.youtu(...)cO088d_c

Rozmowa z dziennikarką Gazety Wyborczej. Na yt opublikowane 24 mar 2016 (RadioGdańsk)



https://natem(...)-sopocie

21 maja 2020



https://www.youtu(...)OGe4Wx34

maj 2020 (Niezależny Lublin)



https://www.youtu(...).be&t=76

24 maj 2020 Telewizja Republika



Wszystkie linki 2020.

Dziennikarka Gazety Wyborczej 2016.


Duży Format (GW) pisał o tym chyba w listopadzie 2015.


Ale wcześniej pisali o tym jeszcze Latkowski i Podolski. Wrzucę potem, bo to zasługuje na osobny post.


Kiedy miała miejsce akcja "Tak dla Zatoki Sztuki" i czego dotyczyła?

cdn.. - napiszesz?



Powrzucaj mi jakieś artykuły/linki z prawilnych portali, które opisują tę sprawę. Ale nie w 2020. Tak bliżej 2015.

Nie mówię, że nie ma, ale trochę ciężko coś znaleźć.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 20:07  
Cytuj
Nie mogę znaleźć pierwszego artykułu napisanego przez Mikołaja Podolskiego (lipiec 2015) więc wklejam to.

https://www.wykop(...)ja-co-r/

Nie wiadomo kto napisał i na ile wiarygodne, ale większość faktów się w zasadzie zgadza.

A tutaj wypowiedź Mikołaja Podolskiego z jego konta na fb:


"Tytuł filmu "Nic się nie stało" okazał się proroczy. Po jego emisji kłopoty ma wyłącznie jego autor, a ofiary przestępstw pokazanych w filmie piszą do mnie, że znów są hejtowane. Co więcej, rzesza celebrytów zapowiada teraz pozwy. Za co? Nie widziałem, żeby Sylwester któregoś z tych celebrytów bywających w Zatoce mieszał w pedofilię. Dostało się im głównie za to, że wtedy, kiedy wyszły na jaw powiązania Zatoki Sztuki z seksaferą pedofilską, sami, z własnej woli, stanęli w obronie Zatoki z jakimiś idiotycznymi kartkami. Potrzebowaliśmy wtedy nagłośnienia tej sprawy, żeby na poważnie zajęli się nią śledczy, a oni odwalili taki numer i bronili tego klubu. Część zrobiła to świadomie (wiem to na sto procent), część została w to wmanipulowana. O pewnych osobach z pierwszej części wypłyną jeszcze nowe informacje, nie z ręki Sylwestra. Druga część, jeśli ma honor, może po prostu wytłumaczyć: co mieli wtedy w głowach, czy potępiają pedofilię, kto (z nazwiska) ich w to wmanipulował i przeprosić. Tyle. Dwie osoby już przeprosiły. Dla reszty to pewnie za dużo? Na Zachodzie to byłby jedyny sposób na ratowanie kariery, nie mówiąc o dobrym imieniu. Nie jesteś w tej sprawie sam, Latkowski Sylwester"

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 20:25  
Cytuj
I jeszcze link do archiwum kulisy24.com (strona już nie istnieje).

Tam jest chyba pierwszy artykuł Latkowskiego na temat tej sprawy. Strona 3. 25 lipca 2015.

I potem jeszcze kilka następnych artykułów.

http://web.a(...)e-dzieci



A tutaj link, który może przybliżyć na czym polegał konflikt między Zatoką Sztuki i miastem. 29 lipca 2015.

https://www.trojm(...)3#opinie

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2020r. 21:18  
Cytuj
Dokładne przybliżenie ram czasowych i ochrona prokuratorska k#dołka elity III RP:
https://www.youtube.com/watch?v=7JHLtMWwTWU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 01:06  
Cytuj
Słucham i słucham Latkowskiego i na chwilę obecną nie umiem go ocenić.

Z jednej strony jawi się jako super-odważny facet, który zrobi wszystko, żeby chronić te biedne dzieci. I chciałbym wierzyć, że tak właśnie jest.


Z drugiej strony czasami mówi rzeczy, które nie mają sensu. I wtedy zaczynam się zastanawiać czy to nie jest bajkopisarz z parciem na szkło.


Może też być tak, że zależy mu na tym, żeby wyjaśnić tę sprawę do końca, ale jednocześnie trochę ponosi go fantazja.


Przykład:

W ostatnim linku wklejonym przez cdn.. Latkowski wspomina o jakiejś pani adwokat, która chce do niego dotrzeć.

https://www.youtu(...)LtMWwTWU

Od 26:21.

Ta pani adwokat próbuje go szantażować, zastraszać, Latkowski pisze, że "na to jest czyn karalny". Twierdzi, że podaje mediom na tacy dowody na szantaż i nazwisko tej osoby, ale nikt nie chce ruszyć tego tematu. Potem dodaje, że Prokurator Generalny powinien z automatu wejść, bo to jest z urzędu karane.


https://www.youtu(...)YeugaWKM

Od 5:12 Wygląda na tę samą historię.


Wniosek jest taki, że ktoś próbuje zablokować ten film, dziennikarze boją się o tym napisać, chociaż Latkowski wysyła im dowody i podaje nazwisko, nawet Prokurator Generalny powinien się tym zająć z automatu. Media mają newsa i nie chcą się tym zająć.

Pytania:

Czy Latkowski jako dziennikarz sam nie może o tym napisać?

Czy nie może tego zgłosić na policję/ do prokuratury / bezpośrednio do Ziobry, skoro to ma być ścigane z urzędu?

Latkowski siedzi w tym biznesie tyle lat i nie wie czy na to są paragrafy czy nie ma?

Latkowski przeprowadza wywiad z dziennikarzem i skarży się, że nikt tego nie chce wziąć. Zakładam, że jest na antenie i może po prostu podać nazwisko i poprosić tego dziennikarza, żeby się tym zajął.

Latkowski ma live'a w ogólnopolskiej telewizji, gdzie może w ułamku sekundy dotrzeć do milionów widzów, a potem jeszcze w powtórkach do następnych milionów i opowiada historię o adwokacie i o tym, że to chyba karalne, ale nie podaje nazwiska.

Przecież gdyby podał to nazwisko to godzinę po emisji pisałyby o tym adwokacie wszystkie media.

Czy tylko moim zdaniem historia z panią adwokat nie trzyma się kupy?


P.S. A może on już podał nazwisko tej adwokat i przeoczyłem?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 12:23  
Cytuj
@cdn..

Wczoraj i dzisiaj wszedłem na tvp.info.

I mam wrażenie, że tydzień po premierze filmu, który obnażył najgorszą rzecz jaka się stała w Sopocie od czasów wojny, nie ma tam nic na temat najgorszej rzeczy jaka się stała w Sopocie od czasów wojny.

cdn.. - rzuć okiem na tvp.info i wrzuć jakiś link z wczoraj albo dzisiaj, bo może przeoczyłem.


No chyba, że...

NIC SIĘ NIE STAŁO.


I od razu pytanie:

CO SIĘ STAŁO PO PREMIERZE FILMU?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 17:02  
Cytuj
media zrobiły swoje a elity co widzieli i nie powiedzieli czekają na przedawnienie w niepewności... reszta w rekach Ziobry

widownia Sekielskich kieruje się innymi pobudkami

to 5 kości do obgryzania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 17:55  
Cytuj
@cdn..

"media zrobiły swoje"

Media robią w tej sprawie swoje od kilku lat.

Tylko te prawilne chyba trochę omijały temat.

Ale czekam na twoje linki z prawilnych mediów z okolic 2015.



"a elity co widzieli i nie powiedzieli czekają na przedawnienie w niepewności..."

Później sprawdzę, ale chyba to się nie przedawnia, mam rację?



"reszta w rekach Ziobry"

Oooo, to przeje...e.

Ziobro to ten koleś co w 2015 roku wsadził kozła ofiarnego Krystka do paki i przez następnego 5 lat nie potrafił wsadzić do więzienia Turczyńskiego?


To ten sam Ziobro czy piszesz o innym?


cdn.. ile już czasu minęło od momentu, kiedy usłyszeliśmy w filmie NIC SIĘ NIE STAŁO, że "Marcin" (bo chyba dziewczęta nie używały nazwiska, ale generalnie identyfikowały go jako Marcina T.) gwałci/molestuje/uprawia seks z nieletnimi (nie pamiętam, które z tych zarzutów przypisywano jemu, ale wszystkie są karalne)?

Cała Polska usłyszała o tym co zrobił Turczyński.

Ale jakoś nie słyszałem o tym co zrobił Ziobro.


Nie słyszałem przez 5 lat.

Potem film, który według Kurskiego wygrał "pojedynek" na pedofilię.


I teraz mija który dzień?

8?

Dlaczego od 8 dni Turczyński nie siedzi w więzieniu?

Mamy Prokuratora Generalnego z kartonu?


NIC SIĘ NIE STAŁO?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 18:21  
Cytuj
chwalisz Ziobro czy krytykujesz Andrzejka za nieprzedawnianie+ ?

śledztwo było prowadzone pod sutenera Krystka, z "dyskrecji" prokuratura nie pytała ofiar o zdarzenia w Zatoce Świń, nie zrobiono nalotu na lokal, nie zabezpieczono śladów, nie przebadano na narkotyki większości ofiar, nie wzięto go pod inwigilacje, nie śledzono kadry, właściciel zmienia linie obrony na taka ze nie znał Krystka biznesowo i nie wiedział czym on się para

śledztwo zostanie więc wznowione ale w sprawie zatoki świń, celebryci otwarcie przyznali się że nie wiedzieli co tam się dzieje, to znaczy że się działo, właściciel kłamie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 18:30  
Cytuj
Grubo.

Nie mam teraz czasu pisać, ale napier...ś tyle głupot, że warto zachować to dla potomności. Stąd ten post. Nie chciałbym, żebyś miał możliwość edytowania.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 19:13  
Cytuj
nie zawiedź nas przy obgryzaniu Marcina T.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 20:25  
Cytuj
@cdn..

" nie zawiedź nas przy obgryzaniu Marcina T. "

Ziobro cię nie zawiódł? Dobrze go obgryzł?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 21:28  
Cytuj
nie zmieniłby linii obrony gdyby nie postawiono 40+ zarzutów Krystkowi, dzięki prokuraturze krajowej Ziobro i dziennikarzom śledczym...

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rozpoczal-sie-proces-Krystka-n131210.html

Przypomnijmy, że zarzucone Krystkowi czyny miały miejsce w latach rządów PO/PSL 2008-2015 na terenie matecznika PO, a także Pucka, Wejherowa i Władysławowa w ekskluzywnych lokalach. Podejrzany nadal przebywa w areszcie, do którego trafił w listopadzie 2015 roku.


nie zawiodłeś!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 21:44  
Cytuj
@cdn..

"nie zmieniłby linii obrony gdyby nie postawiono 40+ zarzutów Krystkowi, dzięki prokuraturze krajowej Ziobro i dziennikarzom śledczym..."

Czy ja dobrze rozumiem?

Chcesz powiedzieć, że dzięki prokuraturze krajowej Ziobro postawiono 40+ zarzutów Krystkowi i Marcin T. zmienił linie obrony?

I po zmianie linii obrony 5 lat spokoju?

Cwany ten Marcin T.

Zmienił linię obrony i niestety wywiódł w pole nawet takiego pogromcę złoczyńców jak pan Ziobro.

No niestety.

Czasem się przegrywa.

Jestem pewien, że gdyby nie zmienił linii obrony to Ziobro już by go wsadził.

A tak to od 5 lat Ziobro próbuje dopasować atak to tej zmienionej linii obrony?



CO ZIOBRO ROBIŁ PRZEZ OSTATNIE 5 LAT ?????

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 23:00  
Cytuj
proces zaczął się w styczniu 2019 roku, mogło go nie być (brak zeznań ze strachu, udowodniona próba zastraszania, przekupstwa itd) gdyby nie Ziobro,
a postanowieniem z października 2018 Sąd Okręgowy w Gdańsku przekazał sprawy Sądowi Rejonowemu w Wejherowie. Czyli najpóźniej w połowie 2018 prokuratorzy zakończyli wszystkie czynności śledcze, przygotowali zarzuty i próbowali przekazać sprawę do sądu w Gdańsku, który nie chciał jak Wanda Niemca......

Prokuratura miała co robić od przyjścia Ziobro, słuchałeś komentarzy Latkowskiego jak to było wcześniej prowadzone, totalne szajse und fejk, śledzisz występy kasty SN to możesz sobie wyobrazić.


nie zawodzisz!

https://www.tcz.pl/index.php?p=1,62,0,tcz-24&item=bfd6a2911b3f1d5a&title=TVP-Info-Tasmy-Neumanna-w-Tczewie-sa-same-peby-rzygam-Tczewem

Marcin T. zmienił linie obrony, nie przyznał się i nie składa zeznań, jest na wolności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 23:32  
Cytuj
@cdn..

Co ty mi tu pier...sz o 2018 i 2019.

Latkowski chwali Ziobro za to, że wsadził Krystka do więzienia w 2015.

I ja się nie pytam o 2018 i 2019.

Ja się pytam co Ziobro zrobił w sprawie Turczyńskiego.

W filmie Latkowski mówi, że Turczyński miał 3 (?) zarzuty, obecnie chyba tylko 1.

Ziobro czeka z wsadzeniem go do więzienia do momentu jak nie będzie żadnych zarzutów?


"Marcin T. zmienił linie obrony, nie przyznał się i nie składa zeznań. "

Nie przyznał się i nie składa zeznać.

Nie wiedziałem, że jest aż tak źle.

W takiej sytuacji Ziobro nie może nic zrobić.


Przecież nie wsadzi do pierdla szanowanego obywatela na podstawie zeznań jakichś jak ty to ująłeś "zbuntowanych małolat".

Co innego jakby koleś się przyznał.

Ale koleś odmawia składania zeznań.

Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

To niech już może Ziobro wróci do ściągania wraku z Rosji. Bo przecież obiecali, że ściągną.


Jeśli Turczyński się przyzna to go wsadzą, a jeśli nie to zostanie na wolności?

Powiedz mi cdn.. po ch..j nam Prokurator Generalny?

Nie można po prostu pytać się ludzi czy coś zrobili?

-Dzień dobry, czy zabił pan swoją żonę?

-Nie.

-A to przepraszam. Może pan iść do domu.



P.S.

Ja pytam:

Dlaczego Ziobro w 2015 wsadził do więzienia Krystka, a nie wsadził Turczyńskiego?


Dlaczego przez 5 lat NIC z tym nie zrobił?

Jeśli mamy wierzyć Latkowskiemu, Turczyński ma w tym momencie zarzut obcowania z nieletnią.

Czy dla Ziobro nie jest to powód, żeby go aresztować?


Ogarnąłeś już dlaczego na TVP.info nie ma nic o najgorszej sprawie jaka się wydarzyła w Sopocie od wojny?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2020r. 23:52  
Cytuj
a ty przyznałbyś się ze jesteś nierozgarnięty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 00:04  
Cytuj
@cdn..

Dlaczego Ziobro w 2015 wsadził do więzienia Krystka, a nie wsadził Turczyńskiego?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 01:43  
Cytuj
nie przyznajesz się ale ja dowiodłem co najmniej 3 razy ze jesteś, ty sam nie przestajesz tego potwierdzać, dlatego pro bono doradzam ci zaprzestać składania zeznań które ci szkodzą,
to na poczet zrozumienia zalet odmowy składania zeznań po ukartowanych czynnościach prokuratorskich, to jest całkowicie zgodne z prawem i nawet niekoniecznie kończy się aresztem wydobywczym o czym później (prawo do obrony)

Ziobro może tylko monitorować czynności przygotowawcze gdy są podejrzenia o zaniechania lub nadużycia prokuratorskie lub innych powołanych osób, albo w przypadku takim jak ten, gdy Marcin T. dzięki prowadzonemu sledztwu ma od roku tylko 5 zarzutów przed sądem o osobiste wykorzystywanie nieletnich i jest za kaucją na wolności dzięki niezawisłemu "sędziemu". Taka kwalifikacja procederu jest rażącym błędem śledczych.

Dlatego Ziobro powołał własny zespół żeby to ukrócić, ten facet prowadził działalność oferującą prostytucje nieletnich dla swoich klientów na masową skale, jest ogólnopolski apel o współpracę klientów lokalu z pełną ochroną ministerstwa i jest presja społeczna. Krystek wziął wszystko na siebie, Marcin nie przyznaje się do prowadzenia z nim interesu. To zwykły słup. Procedury sądowe decydują jednak a nie branie sprawiedliwości w swoje ręce jak szeryf, kiedy i co można oskarżonemu zrobić. Ziobro wie co robi. Bo inaczej Marcin pójdzie siedzieć za to co mu "udowodniono" a nie za prowadzenie interesu stręczycielstwa nieletnich dla bogatych i wpływowych elit III RP bo nawet to nie jest najgorszym przestępstwem, chodzi o wykrycie stada pedofilów, których jak myślę zrozumiałeś "nie ma" w tej sprawie dziwnym trafem. Ale gdyby biznes w świetle prawa okazał się takim właśnie k#dołkiem to wszystkim "klientom" odmieniłoby się samopoczucie odpowiadając publicznie na pytanie, co tam u góry robili?

byli na grzybach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2020r. 01:47  
Cytuj
@cdn..

"Dlatego Ziobro powołał własny zespół"

Kiedy?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »