NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Film S. Latkowskiego ..., ,,Nic się nie stało,,
Posty: 25
Dołączył: 20 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 22:48  
Cytuj
Ogląda ktoś na TVP?
Co tym sądzicie, konkretne nazwiska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 22:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 23:08  
Cytuj
odpowiedz na wybiórcze filmy Sekielskich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 07:12  
Cytuj
W dokumencie zabrakło sukienkowych, będzie zerowe zainteresowanie lewaków, ewentualnie krótki komentarz obrońców pederastów że to bzdura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 07:24  
Cytuj
Nie oglądałam, ale domyślam się że film pod patronatem kurskiego nie celował w gwiazdy TVP...Jak dla mnie kontratak na "dzieło" sekielskich.

Szkoda, że Ewa Żarska nie mogła przekazać światu informacji które obnażały to zboczenie wśród jeszcze większej śmietanki naszego i nie tylko kraju, może i polityków...
Chociaż na przykładzie jednego z jej reportaży można śmiało wywnioskować, że i tak pieniądze zawsze są grubsze od dowodów, niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 07:32  
Cytuj
No nie do końca...

Można wysnuć z tego zarzut dla prokuratury, która od 2015 nie potrafi zamknąć spraw.
Podawanie nazwisk aktorów czy innych osób znanych z telewizora nie jest poparte żadnymi dowodami i skończy się pewnie sprawami w sądzie wygranymi przez nich, ale o tym będzie cicho.
Tak jak z Antonim Smoleńskim, który przegrał pełno spraw, ale się tym nie chwalił.

To, że tam bywali nie znaczy, że w tym uczestniczyli (nie mówię, że nie, ani że tak - jest sugestia, że wiedzieli, ale dowodów nie pokazał).

Inną sprawą jest to, że są w lokalnych społecznościach różne układy, układziki i to raczej tu jest problem (przykład syna adwokata w Warszawie, który ciągle podpala samochody i ciągle nie mogą go zamknąć).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
No nie do końca...

Można wysnuć z tego zarzut dla prokuratury, która od 2015 nie potrafi zamknąć spraw.
...(przykład syna adwokata w Warszawie, który ciągle podpala samochody i ciągle nie mogą go zamknąć).


I o to właśnie chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 07:48  
Cytuj
Tak jak księży kryje kościół tak ci wszyscy celebryci, politycy i inne szychy mają za sobą układziki, pieniądze...

Przykre to jest. Wiadomo trzeba o tym mówić głośno, edukować dzieci żeby wiedziały jakie zachowania od strony dorosłych nie powinny mieć miejsca, to jest na pewno bardzo ważne.

Ale czy ten film w jakiś sposób pomoże ofiarom lub pozwoli komuś uniknąć takich sytuacji? No nie wiem...
Wydaje mi się że ma na celu zrobić szum, zarobić parę zł, może i odciągnąć uwagę od wątpliwości w sprawie pandemii, bo niewątpliwie jest to też zagrywka polityczna jak ktoś tu już wspomniał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 08:03  
Cytuj
Pojawia się niestety jeszcze inne pytanie - dlaczego 14 letnie dziewczyny bywały w takich miejscach o takich godzinach ?
Bo o tym to te mamusie już nie wspominają.

To oczywiście nie zmienia faktu, że stało się coś bardzo złego, ale osobiście nie przechodzi mi przez głowę, że 14 latka idzie na noc do dyskoteki, a ja jej pozwalam i spokojnie sobie siedzę w domu ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 09:04  
Cytuj
Gswiatek dokładnie!

Każdy był kiedyś młody , wiadomo. Ale ja za bimbanie sobie z godziną powrotu do domu dalej niż o 22 mogłam dostać lanie i z perspektywy czasu widzę, że wyszło mi to na dobre i mam za co matce dziękować.

A teraz ?
Takie dziewczynki mają sterpoian w głowach, komórki powrastały im w ręce, zero obowiązków, brak autorytetów, albo jest to patologiczna żyjąca z socjalów rodzina i to dziecko ucieka w takie miejsca albo zwyczajnie ma za dobrze i to ono rządzi w domu. A potem jak to się kończy każdy widzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
Gswiatek dokładnie!

Każdy był kiedyś młody , wiadomo. Ale ja za bimbanie sobie z godziną powrotu do domu dalej niż o 22 mogłam dostać lanie i z perspektywy czasu widzę, że wyszło mi to na dobre i mam za co matce dziękować....


Tak nie ścigajmy zboczeńców, tylko szkalujmy ofiary i ich rodziny... sciana
Przecież to ich wina, podobnie jak chłopców, którzy służyli na mszy - przecież kusili księży, a mogli siedzieć w domu i nie wychodzić w niedzielę do kościoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 11:49  
Cytuj
Przecież od wieków najwięksi dewianci byli w teatrach ( dziś CELEBRYCI ) i kościołach.Dobrze tym gwiazdom bo najeżdżają na klechów a sami mają brud za pazurami.Podobno 70% celebrytów i księży
to świry seksualne a większość to pedały i pedofile.Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 11:50  
Cytuj
Pepsi nie rozumiesz, to nie w tym rzecz.

Wydaje mi się że trzeba zwracac uwagę na to, że za takimi tragediami stoi bieda tych dzieci, brak pieniędzy, brak miłości rodziców, brak relacji z najbliższymi im osobami jakimi powinni być rodzice...

Tych zboczeńców bez gadania trzeba tępić, ale czy nie zauważyłeś, że u nas prawo tyczy się tylko biednych? Bogaci i ustawieni są poza prawem i to widać na każdym kroku.

Może ktoś zrobi dokument na temat braku konsekwencji za przestępczość wysoko postawionych głów w państwie, celebrytów bo księży to wiadomo. Może od tego trzebaby zacząć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
Pepsi nie rozumiesz, to nie w tym rzecz.

Może ktoś zrobi dokument na temat braku konsekwencji za przestępczość wysoko postawionych głów w państwie, celebrytów bo księży to wiadomo. Może od tego trzebaby zacząć.


Pewnie podczas szukania dowodów wpadłby autem do rzeki na remontowanym moście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 13:11  
Cytuj
https://www.facebook.com/1732451630302646/posts/2651243451756788/

Tak jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 13:57  
Cytuj
Obrazek

widzę że nowa narracja jest już rozprowadzana po sieci że winni są nieobecni... ale kto by się spodziewał po kobiecie "Konserwatywny liberał" nie wiem no i co powie "Liberał" Warzecha :szok: :szok: robta co chceta?

https://twitter.com/EwaZajaczkowska/status/1263202855491682304

Ktoś te dziewczyny siłą zaciągał do klubu, wlewał drinki do gardła, kazał umawiać się ze starszymi facetami i pożyczać od nich pieniądze? -Zajączkowska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
Nie oglądałam, ale domyślam się że film pod patronatem kurskiego nie celował w gwiazdy TVP...Jak dla mnie kontratak na "dzieło" braci Sekielskich.



możesz spokojnie obejrzeć, zupełnie inny warsztat od moralnie stygmatyzującego dewiacje seksualne dzieła Sekielskich. To inna ilość zamieszanych ludzi wiec dlatego.
To pewne że w rewanżu celebryci z TVN wskażą palcami celebrytów z TVP, skoro posiadasz taką wiedzę, takie pomówienie grozi straszliwie drogim pozwem,
ale gdyby jednak nie... to też coś nam to powie, czyż nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Tak jak księży kryje kościół tak ci wszyscy celebryci, politycy i inne szychy mają za sobą układziki, pieniądze...

Przykre to jest. Wiadomo trzeba o tym mówić głośno, edukować dzieci żeby wiedziały jakie zachowania od strony dorosłych nie powinny mieć miejsca, to jest na pewno bardzo ważne.

Ale czy ten film w jakiś sposób pomoże ofiarom lub pozwoli komuś uniknąć takich sytuacji? No nie wiem...
Wydaje mi się że ma na celu zrobić szum, zarobić parę zł, może i odciągnąć uwagę od wątpliwości w sprawie pandemii, bo niewątpliwie jest to też zagrywka polityczna jak ktoś tu już wspomniał.


Racja, więc może najpierw edukacja seksualna w szkołach zanim jakiś pedofil się do tych dzieci dorwie, albo trafi się nie chciana ciąża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 14:48  
Cytuj
[/cytat]
Racja, więc może najpierw edukacja seksualna w szkołach zanim jakiś pedofil się do tych dzieci dorwie, albo trafi się nie chciana ciąża.[/cytat]

Po części w szkole coś tam dzieci mają, myślę że w większej mierze taka edukacja powinna wyjść od strony rodziców...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie oglądałam, ale domyślam się że film pod patronatem kurskiego nie celował w gwiazdy TVP...Jak dla mnie kontratak na "dzieło" braci Sekielskich.



możesz spokojnie obejrzeć, zupełnie inny warsztat od moralnie stygmatyzującego dewiacje seksualne dzieła Sekielskich. To inna ilość zamieszanych ludzi wiec dlatego.
To pewne że w rewanżu celebryci z TVN wskażą palcami celebrytów z TVP, skoro posiadasz taką wiedzę, takie pomówienie grozi straszliwie drogim pozwem,
ale gdyby jednak nie... to też coś nam to powie, czyż nie?


Tak jest..będzie widać za jakiś czas jakie skutki przyniesie emisja tego filmu i kto co zyska a kto oberwie albo wlasnie nie oberwie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 15:11  
Cytuj
CYTAT


Racja, więc może najpierw edukacja seksualna w szkołach zanim jakiś pedofil się do tych dzieci dorwie, albo trafi się nie chciana ciąża.


Wykluczyłeś się z poważnej dyskusji jeżeli widziałeś ten dokument Ferbi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 16:53  
Cytuj
Winny jest jakiś właściciel hotelu a wtrącani są celebryci. Trochę bez sensu. Chyba że mieli o tym wiedzę - to tak. Ale dowodów na to nie przedstawił żadnych. Prócz jednego zdjęcia na którym są dwie dziewczyny z zamazanymi twarzami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 17:13  
Cytuj
stąd i tytuł filmu o celebrytach :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Racja, więc może najpierw edukacja seksualna w szkołach zanim jakiś pedofil się do tych dzieci dorwie, albo trafi się nie chciana ciąża.


Wykluczyłeś się z poważnej dyskusji jeżeli widziałeś ten dokument Ferbi.


Hehe, to nie była uwaga do filmu tylko do zacytowanej wypowiedzi, ogólnie o edukacji seksualnej. Sądzę że nie każdy rodzic jest w stanie dać rzetelną wiedzę na temat nowoczesnych środków antykoncepcyjnych czy złego dotyku, dlatego jednak szkoła. Jeśli nauczyciel się wstydzi o tym mówić to niech chociaż dzieci mają to w podręczniku i sobie przeczytają. Lepsze to niż edukacja seksualna z internetu.
Co do filmu to nie oglądałem, Sekielskich też nie i nie zamierzam. Uważam że granie krzywdą dzieci w kampaniach politycznych jest nikczemne. Ty pewnie wpatrywales się z zapartym tchem i szacowales ile podskoczą słupki PiS w sondażach. Księży razem z art broniłeś a po celebrytach będziesz jechał. Powodzenia, współczuję ci że masz taką pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 18:20  
Cytuj
Też nie oglądałem żadnego z tych filmów, jakoś tematyka dla mnie zbyt drastyczna. Natomiast dziwne bo o temacie filmu Latkowskiego czytałem książkę pod tytułem "Zatoka świń", a policja pewnie ma co innego do roboty umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2020r. 18:23  
Cytuj
moje współczucie nic ci nie da Ferbi, ale powiem ci bo przyznałeś ze nie wiesz ze, dokument był o seksualnym wykorzystywaniu nieletnich oraz wciąganiu w prostytucje przez polskich celebrytów i elity, ale przede wszystkim o strachu przed elitą który skutecznie uniemożliwia ściganie przez prokuraturę, skazywanie przez sądy i zablokował media

nie bronie dewiantów ani propagatorów dewiacji wśród nieletnich, podaj przykłady albo się opamiętaj, ani nie widziałem żeby Art to zrobiła zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »