NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czy pracownicy Żłobków i przedszkoli...,
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 14:44  
Cytuj
Czy pracownicy zlobkow i przedszkoli zostana przebadani na obecnosc koronawirusa, przed otwarciem placowek, tak jak mialo to miejsce w Lodzi? Czy nasze wojewodztwo jest tak odleglym miejscem od centralnego pkt na mapie naszego kraju, gdzie wykonuje sie znikoma ilosc testow i wlodarze naszego miasta nie beda w stanie tego zalatwic. Otwarcie przedszkoli i zlobkow oraz nieodpowiedzialne zachowanie rodzicow, poprzez wyslanie swoich dzieci do tychze placowek, moze przyniesc katastrofalne skutki w naszym miescie!!!
Dodam iz mam dziecko w wieku przedszkolnym i nie dopuszczam w tym momencie, tej nieodpowiedzialnej opcji, jaka jest wyslanie dziecka do przedszkola!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 14:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 15:03  
Cytuj
Katastrofalne skutki może przynieść siedzenie na dupie takich pasożytów co czekają na zasiłek 1200 brutto od rządu i nie rozumieją skąd co się bierze.
Do nauki i do roboty nie siedzieć w chałupie i dawać dzieciom przykład jak być życiowym nieudacznikiem ! I wpajać myślenie że samemu nie trzeba nic robić bo rząd da !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Katastrofalne skutki może przynieść siedzenie na dupie takich pasożytów co czekają na zasiłek 1200 brutto od rządu i nie rozumieją skąd co się bierze.
Do nauki i do roboty nie siedzieć w chałupie i dawać dzieciom przykład jak być życiowym nieudacznikiem ! I wpajać myślenie że samemu nie trzeba nic robić bo rząd da !


Idealnie napisane !
W sam środek ! umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 23 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 15:24  
Cytuj
Plagma nie s..j żarem. Też mam dziecko w wieku przedszkolnym i chciałem od razu smerfa wysłać do przedszkola ale odpuściłem bo nie chce dziecka narażać na "zabawę " w oparach absurdu - czyt. chemii, spirytusu i innego świństwa które dzieciom w przedszkolach zafundował jaśnie nam panujący nierząd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 15:34  
Cytuj
spokojnie, sanepid odpowiada za przygotowanie i wypełnianie przepisów i rozporządzeń w zakresie higieny i zdrowia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:01  
Cytuj
CYTAT
Czy pracownicy zlobkow i przedszkoli zostana przebadani na obecnosc koronawirusa, przed otwarciem placowek, tak jak mialo to miejsce w Lodzi? Czy nasze wojewodztwo jest tak odleglym miejscem od centralnego pkt na mapie naszego kraju, gdzie wykonuje sie znikoma ilosc testow i wlodarze naszego miasta nie beda w stanie tego zalatwic. Otwarcie przedszkoli i zlobkow oraz nieodpowiedzialne zachowanie rodzicow, poprzez wyslanie swoich dzieci do tychze placowek, moze przyniesc katastrofalne skutki w naszym miescie!!!
Dodam iz mam dziecko w wieku przedszkolnym i nie dopuszczam w tym momencie, tej nieodpowiedzialnej opcji, jaka jest wyslanie dziecka do przedszkola!!!



Strasznie przestraszony jesteś. Propaganda odniosła sukces. Jak nie chcesz to nie dawaj swojego dziecka do przedszkola i nie truj tyłka.

Moje dziecko od 6 maja chodzi do przedszkola. Zasady są proste. Dziecko ma badaną temperaturę na wejściu. Ja nie wchodzę do przedszkola ale mam maseczkę i rękawiczki ( TOTALNY BEZSENS) nawet się nie kontaktuje z przedszkolanką. Dzieci nie przynoszą żadnych zabawek z domu. Dzieci często myją ręce a zestaw do spania jest codziennie wymieniany. Po wyjściu dzieci całe pomieszczenie jest dezynfekowane. Żadne dziecko od dwóch tygodni nawet kataru nie ma.

Takie proste zasady by nie mieć sraczki. A ty leć do biedry po papier toaletowy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:01  
Cytuj
Znajoma zaprowadziła wczoraj dziecko do przedszkola. W drzwiach małą odebrała pani ubrana od stóp do głów, jak kosmonauta. Dziecko, przerażone, w ryk. Potem w sali mało zabawek, mało dzieci, na przedszkolnym placu zabaw dzieciaki mogły tylko pobiegać po trawie; miały zakaz zbliżania się do sprzętów.
Dziś rano mała w płacz, że ona nie chce do przedszkola i znajoma zaprowadziła dziecko do dziadków.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:01  
Cytuj
Salamandra ale masz jakies zle doswiadczenie z autopsji czy o kim mowisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:05  
Cytuj
Andrzej 2.0 kupuje tyle papieru ile mi potrzeba,a Ty sugerujesz, zebym sie spieszyl, bo mozesz mnie uprzedzic i moze dla mnie zabraknac, nie rozumiem? Spokojnie, nie tylko na biedronce swiat sie konczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
spokojnie, sanepid odpowiada za przygotowanie i wypełnianie przepisów i rozporządzeń w zakresie higieny i zdrowia


Ten napisał co wiedział. Sanepid nie odpowiada tylko daje zalecenia i jak pozbędzie się urzędniczej sraczki to przyjdzie sprawdzić. Odpowiada właściciel, ewentualnie zarządca.

CYTAT
Znajoma zaprowadziła wczoraj dziecko do przedszkola. W drzwiach małą odebrała pani ubrana od stóp do głów, jak kosmonauta. Dziecko, przerażone, w ryk. Potem w sali mało zabawek, mało dzieci, na przedszkolnym placu zabaw dzieciaki mogły tylko pobiegać po trawie; miały zakaz zbliżania się do sprzętów.
Dziś rano mała w płacz, że ona nie chce do przedszkola i znajoma zaprowadziła dziecko do dziadków.


Skutek propagandy i brak rozumu u przedszkolanek. Ewentualnie celowa robota by zniechęcić dzieci i rodziców, wrócić na chatę z pensja na konto

CYTAT
Andrzej 2.0 kupuje tyle papieru ile mi potrzeba,a Ty sugerujesz, zebym sie spieszyl, bo mozesz mnie uprzedzic i moze dla mnie zabraknac, nie rozumiem? Spokojnie, nie tylko na biedronce swiat sie konczy.


Spoko, mam układ w hurtowni i u producenta. Mi nie zabraknie.

Moderowano przez: magpie
Trzy pod rząd posty to przesada. Wypowiedzi ostatnie można moderować. Proszę nie nabijać bezsensownie postów, posty skumulowano

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:14  
Cytuj
To dobrze Andrzej, uklady sa potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
Czy pracownicy zlobkow i przedszkoli zostana przebadani na obecnosc koronawirusa, przed otwarciem placowek, tak jak mialo to miejsce w Lodzi? Czy nasze wojewodztwo jest tak odleglym miejscem od centralnego pkt na mapie naszego kraju, gdzie wykonuje sie znikoma ilosc testow i wlodarze naszego miasta nie beda w stanie tego zalatwic. Otwarcie przedszkoli i zlobkow oraz nieodpowiedzialne zachowanie rodzicow, poprzez wyslanie swoich dzieci do tychze placowek, moze przyniesc katastrofalne skutki w naszym miescie!!!
Dodam iz mam dziecko w wieku przedszkolnym i nie dopuszczam w tym momencie, tej nieodpowiedzialnej opcji, jaka jest wyslanie dziecka do przedszkola!!!


A czy dzieci które idą do przedszkola/żłobka również zostaną przebadane? Co mają powiedzieć pracownicy tych placowek, którzy musieli przed ta cała sytuacja przyjmować dzieci z gorączką, katarem itd bo tak rodzicom wygodnie bo przecież jego "bombelek"jest zdrowy. Bywalo tak wcześniej, to strach pomyśleć jak będzie teraz przy sytuacji która jest obecnie.Skoro wg Ciebie pracownicy mają być przebadani to, to samo można mówić o dzieciach.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 17:05  
Cytuj
Stalowa Omega, ja własnie tak samo pomyślałam, fajnie jakby poszło, ale za odkażanie i całą ta chemie dzięki... a Ty Plus mega czy jak ci tam, siebie u psychiatry lepiej przebadaj...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 17:07  
Cytuj
a Plagma raczej, no to skoro nie dopuszczasz to może siedź cicho na dupie i się nie wypowiadaj, zrób sobie test na srakaświrusaumiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
Salamandra ale masz jakies zle doswiadczenie z autopsji czy o kim mowisz?


Mam, ale wnioski wyciągnięte z obserwacji właśnie takich osobników Tobie podobnych.
Normalni ludzie w tym nauczyciele chcą chodzić do pracy i zarabiać, spotykać się z innymi ludzmi, rozwijac, zachowywać jaka równowagę między życiem prywatnym i zawodowym.


Ale wdzę że nie którzy tu nie mają takiej potrzeby,nie chce im sie pracować - więc niczym błogosławieństwo mogą zostac z bombelkiem w domu. Nawet się nie zastanowią jak takie siedzenie na dzieci wpływa,grunt że można siedzieć na duqie a pieniążki i tak wpłyną.


Weź rusz głową może trochę, dzieci szczególnie w wieku przedszkolnym łapią masę wirusów i z wiekiem się uodparniają. Myślisz może, że trzymając je pod kloszem w sterylnych warunkach wyrosną na zdrowych silnych ludzi?Czy po prostu robić się nie chce he ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:23  
Cytuj
Persymona, jestes bardzo konfliktowa osoba, dlatego odpowiem Ci prosto z mostu, ze gdybys zobaczyla moj dochod, to by Ci galy mogly wyjsc na wierzch. Normalni ludzie o takich sprawach jak pieniadze nie rozmawiaja, no ale w takim przypadku, jakim jest rozmowa z Toba to czlowiek nie ma wyjscia.
Poprostu niektorzy ludzie, pracuja juz tak dlugo, ze moga i potrafia dostosowac sobie prace, tak zeby Ktos z obojga zawsze byl w domu, gdy jest taka potrzeba, no ale skad Ty mozesz o takim czyms wiedziec!? Niestety czesto, tez niektorym jest wygodniej, gdy dziecko siedzi w przedszkolu, wtedy ma swiety spokuj, a ja wspolczuje takiemu dziecku, takich rodzicow, matek!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:28  
Cytuj
Po pierwsze o czym do mnie piszesz??Chyba pomyliłaś adresatów, nie ja to pisałam na co odpisujesz!!!,no ale widać nie tylko mnie wnerwiasz(tak na marginesie), po drugie, ja dziecka nigdy nie wypychałam do przedszkola, a po trzecie spokój piszemy przez "Ó", Twój błąd bardzo razi..., rozumiem literówki na szybkości pisane, ale taka gramatyka??oj wstyd!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:30  
Cytuj
właściwie nawet nie gramatyka, a ortograf jak w podstawówce! no ale poziom od razu widać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 20:48  
Cytuj
Przepraszam najmocniej Perrsymona, to oczywiscie mialo byc do Salamandry. Nie wiem dlaczego napisalam spokoj przez u zwykle, moze dlatego, ze w nerwach uczestnicze w tym forum, moj blad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
spokojnie, sanepid odpowiada za przygotowanie i wypełnianie przepisów i rozporządzeń w zakresie higieny i zdrowia


Ten napisał co wiedział. Sanepid nie odpowiada tylko daje zalecenia i jak pozbędzie się urzędniczej sraczki to przyjdzie sprawdzić. Odpowiada właściciel, ewentualnie zarządca.


wolniej czytaj Jedrek, dostaniesz takiej sraki gdy ci zrobią kontrole po skardze w czasie pandemii, ze nigdy już nie zapomnisz kupić papieru toaletowego w nadmiarze umiech

i bardzo dobrze, po to są żeby bezwzględnie egzekwować wykonywanie nadanych przepisów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Persymona, jestes bardzo konfliktowa osoba, dlatego odpowiem Ci prosto z mostu, ze gdybys zobaczyla moj dochod, to by Ci galy mogly wyjsc na wierzch. Normalni ludzie o takich sprawach jak pieniadze nie rozmawiaja, no ale w takim przypadku, jakim jest rozmowa z Toba to czlowiek nie ma wyjscia.
Poprostu niektorzy ludzie, pracuja juz tak dlugo, ze moga i potrafia dostosowac sobie prace, tak zeby Ktos z obojga zawsze byl w domu, gdy jest taka potrzeba, no ale skad Ty mozesz o takim czyms wiedziec!? Niestety czesto, tez niektorym jest wygodniej, gdy dziecko siedzi w przedszkolu, wtedy ma swiety spokuj, a ja wspolczuje takiemu dziecku, takich rodzicow, matek!


He he he. umiech Oj widzę proszę państwa, że typ człowieka się tutaj nam kłania typu "kozak w necie, PISda w świecie" jezyk

Potrafi przewidzieć jak katastrofalne skutki może przynieść otwarcie żłobków i przedszkoli, a nie potrafi ocenić w szerszej perspektywie daleko idących skutków zamknięcia wszystkiego smiech2

I taki to mądry, dorobiony, pracujący... smiech2
No nie mam pytan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 23:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
spokojnie, sanepid odpowiada za przygotowanie i wypełnianie przepisów i rozporządzeń w zakresie higieny i zdrowia


Ten napisał co wiedział. Sanepid nie odpowiada tylko daje zalecenia i jak pozbędzie się urzędniczej sraczki to przyjdzie sprawdzić. Odpowiada właściciel, ewentualnie zarządca.


wolniej czytaj Jedrek, dostaniesz takiej sraki gdy ci zrobią kontrole po skardze w czasie pandemii, ze nigdy już nie zapomnisz kupić papieru toaletowego w nadmiarze umiech

i bardzo dobrze, po to są żeby bezwzględnie egzekwować wykonywanie nadanych przepisów



Dowiedz się zanim coś napiszesz.

Teraz piszesz dobrze, kontroluje ale nie odpowiada. Pisz donos.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2020r. 23:42  
Cytuj
Jędrek co z tobą, aż tak zarobiony jesteś? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 06:01  
Cytuj
CYTAT
Jędrek co z tobą, aż tak zarobiony jesteś? nie wiem


Ze mną wszystko ok. Złapałem cię na pisaniu glupot i straszenie donosem. Taka z ciebie typowa pisowska menda.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2020r. 08:25  
Cytuj
Patologiczne forum kobiet z problemami zyciowymi. Wspolczuje. To byla moja ostatnia wypowiedz tutaj. Normalym ludziom odradzam, by sie tutaj udzielac. Salamandra idz juz do roboty i uwazaj zeby Cie nie zwolnili, ale w sumie jak to sie pewnie zdazylas juz przyzwyczaic i sama mowisz, PISda Ci w razie czego i jakos to pociagniesz dalej. Moze nie pisz wiecej tutaj juz, bo widze, ze od urodzenia, tak masz, moze psycholog by Ci pomogl i nauczyl rozmawiac z ludzmi, przynajmniej.
Zablokowana jestes, robisz pewnie od rana do wieczora, swiatek-piatek, a to rzeczywiscie wyczerpuje i nie pozwala normalnie funkcjonowac. Moze zmien cos w swoim zyciu, to bedziesz mniej agresywna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »