NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 6 »
Zakazony Nastolatek w SW,
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 21:29  
Cytuj
Czy Ktos moze wie cos wiecej w tym temacie? Bo przeciez nikt nas z rzadu, ani wladz miasta nie uchroni jak nie zadbamy sami o siebie. Skad jest, czy przyjechal, czy tutaj jest caly czas? Zadbajmy o siebie, przekazujmy informacje, bedziemy bezpieczniejsci!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 21:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 17 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 22:21  
Cytuj
Dla jednych sensacja , dla drugich tragedia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 22:22  
Cytuj
Podobno chodził po mieście bez maseczki,robił zakupy w pss,jadł kebaby i czasem jeździł na rowerze ( ale to niepotwierdzone info)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 22:36  
Cytuj
Bedziecie sie wszyscy smiac za kilka dni!!!!!!!!!!! Obyscie zdrowi byli! Razem z tymi wszystkimi co te pseudo informacje przekazuja! Media, jak macie tak podawac takie nformacje to lepiej nie podawajcie ichbwcale! Napewno cala elita Stalowowolska, dokladnie wie na kogo ma uwazac! A my mozemy zdychac! Norma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 22:52  
Cytuj
W sumie to nic ci do tego... i w sumie lepiej by bylo wogole ine przekazywac info w temacie byl by spokoj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 22:57  
Cytuj
Spokoj to bedzie, ale pod respiratorem, zobacz co sie dzieje na miescie, jak sie mlodziez przemieszcza w grupach po kilka osob, a na rampie w jednym momencie, to bylo 27 osob w wieku okolo lat 16!! Akurat przechodzilem. I tak tam jest zapewne codziennie, to samo na bloniach!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Czy Ktos moze wie cos wiecej w tym temacie?


Oczywiście, chcesz adres?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Maja 2020r. 23:57  
Cytuj
a ja słyszałem że robił zakupy w LIDL bo nie daleko mieszka tego sklepu...;/ ciekawe czy to tylko plotka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 00:40  
Cytuj
CYTAT
a ja słyszałem że robił zakupy w LIDL bo nie daleko mieszka tego sklepu...;/ ciekawe czy to tylko plotka


Prawda i w biedronce buszował w pieczywie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 01:22  
Cytuj
Dziś widziałem koło sklepu z alkoholem na przeciwko komendy (jedno z ulubionych miejsc zgromadzeń) grupkę młodzieży, około 10 osób. Akurat jechał radiowóz, zatrzymał się na początku bus-pasa tuż za rondem. Oczywiście żaden policjant nie wyszedł, ale młodzi uciekali aż miło. Ja też wychodzę z domu, spotykam się ze znajomymi, ale nie łazimy nietrzeźwi wielkimi grupami bez maseczek po mieście. Ważna jest odpowiedzialność, ale w granicach rozsądku, a niektórym bardzo się nudzi, gdy szkoły nie ma. A co do tego kim jest ten nastolatek to mam nadzieję, że nikt się nie dowie, kto to, bo w takich sytuacjach wspaniały naród polski zniszczyłby młodego człowieka i rodzinę hejtem i nienawiścią. Tak jak np. w Gliwicach gdzie zniszczono samochód pielęgniarki czy w Jastrzębiu, tam za szybą samochodu ratownika medycznego napisano, żeby wyp..ał do szpitala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 05:06  
Cytuj
I teraz rodzice nastolatków mają problem. Młodzi chodzą grupami, jeżdżą grupami i na internecie dziesiątki postów typu szukamy ludzi na wypady, super spotkanie na skateparku, pod maciem itp. Tylko czekać aż wyjdzie to miastu bokiem. Oczywiście bez maseczek bo stary/stara wyczytał w necie że maseczki powodują pylicę u zwykłych ludzi, a tylko w firmach produkcyjnych ratują życie przed pylicą.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 07:50  
Cytuj
Plagma- nosisz maskę? Nosisz. To czego się boisz? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 08:42  
Cytuj
i przestańcie z tą całą szopą, bo rzygać się chce!!zajmijcie się swoimi sprawami zamiast siać ferment!Kto sie boi niech siedzi na dupie, najlepiej pod łóżkiem i nie wychyla gęby!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja słyszałem że robił zakupy w LIDL bo nie daleko mieszka tego sklepu...;/ ciekawe czy to tylko plotka


Prawda i w biedronce buszował w pieczywie.



Ja na miejscu rodziców chłopaka oskarżył bym was wszystkich za te wpisy i witrynę że na takie coś pozwala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 08:52  
Cytuj
CYTAT
i przestańcie z tą całą szopą, bo rzygać się chce!!zajmijcie się swoimi sprawami zamiast siać ferment!Kto sie boi niech siedzi na dupie, najlepiej pod łóżkiem i nie wychyla gęby!


Persymonko - antyszczepionkowcu...

Nerwy puszczają?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 09:02  
Cytuj
Oskarzyl?! Hahaha ale za co? Ktos tu Kogos obraza czlowieku? Nikt nie chce nikomu na zle, chodzi o nasze bezbieczenstwo, zeby wiedziec gdzie sie nie poruszac, tyle!! Moze to w Twoim bloku np? I masz 80 % szansy ze sie zarazisz tym gownianym wirusem. Ja sie dziwie rodzicom tych malolatow, przeciez oni nie sa w kwiecie wieku. Duzo zdrowia im zycze!! Sam mam dziecko, ale jest baaardzo odpowiedzialne, no ale to kwestia domu i wychowania. Jak sie dziecko chowa w stresie i nerwach to tak jest, rodzice maja problemy to i potem dzieci na siebie sciagaja i w tym wypadku na cala rodzine! Salamandra, Persymona, pomysl o tym! Kolejne stowarzyszenie sasiedzkie z dziecmi w wieku od lat 2 do lat 6, jest pod blokiem na Poniat 10. Zdrowia zycze rowniez. I IQ na poziomie 68 - 88.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 09:09  
Cytuj
Obawiam się, że nie podawanie adresu - nawet numeru bloku jest słuszne.

Ty chcesz wiedzieć, dla swojego bezpieczeństwa.
Ktoś inny może chcieć posunąć się dalej.
Dla bezpieczeństwa tego młodego człowieka i jego rodziny - tak musi być.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
Oskarzyl?! Hahaha ale za co? Ktos tu Kogos obraza czlowieku? Nikt nie chce nikomu na zle, chodzi o nasze bezbieczenstwo, zeby wiedziec gdzie sie nie poruszac, tyle!! Moze to w Twoim bloku np? I masz 80 % szansy ze sie zarazisz tym gownianym wirusem. Ja sie dziwie rodzicom tych malolatow, przeciez oni nie sa w kwiecie wieku. Duzo zdrowia im zycze!! Sam mam dziecko, ale jest baaardzo odpowiedzialne, no ale to kwestia domu i wychowania. Jak sie dziecko chowa w stresie i nerwach to tak jest, rodzice maja problemy to i potem dzieci na siebie sciagaja i w tym wypadku na cala rodzine! Salamandra, Persymona, pomysl o tym! Kolejne stowarzyszenie sasiedzkie z dziecmi w wieku od lat 2 do lat 6, jest pod blokiem na Poniat 10. Zdrowia zycze rowniez. I IQ na poziomie 68 - 88.


Wkrótce rząd powie że można już zdjąć maski oraz zniesie inne ograniczenia i wtedy będziesz bezpieczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 09:33  
Cytuj
ja bym np wolala wiedzie czy w moim bloku jest ktos zakazony zeby jeszcze bardziej uważać na klamki czy domofon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 09:41  
Cytuj
Zlopec widze, ze jestes jedna z nielicznych inteligentnych osob tutaj. Oczywiscie rozumiem tez tych ktorzy argumentuja nie podawanie inf. Jakims tam bezpieczenstwem chlopaka czy rodziny, chcoiaz dla mnie to jest niewyobrazallne zeby na kims sie mscic za cos na co do konca nie mial wplywu, no ale okej oczywiscie rozni sa ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 09:47  
Cytuj
u mnie w bloku była sytuacja że rodzina była na kwarantannie (pracownik służby zdrowia) nikt nie chciał się mścić czy dewastować ludziom domu a nawet pomagali zrobili zakupy itp każdy wtedy uważniej korzystał z domofonu i windy. na szczęście się okazało że nie byli zakażeni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 10:38  
Cytuj
Zlopec o to dokladnie w tym wszystkim chodzi, Ty to rozumiezz, ale tutaj nie ma z kim rozmawiac, boo to sama patologia podblokowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 10:45  
Cytuj
ile ludzi tyle zdan i opinii

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Zlopec o to dokladnie w tym wszystkim chodzi, Ty to rozumiezz, ale tutaj nie ma z kim rozmawiac, boo to sama patologia podblokowa.


Nie w tym kraju, juz w jakims miescie wyciekla lista chorych osob z sanepidu , taki hejt byl ze masakra ludzie sa pojebani . Bardzo dobrze ze nie ujawniaja kto jest chory.

A ty nie panikuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2020r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
ile ludzi tyle zdan i opinii


Nie szukaj opinii ludzi, tylko specjalistów, wirusologów, epidemiologów, lekarzy. Ludowe mądrości już wielu wyszły bokiem, a tylko podważają zaufanie do autorytetów.

Noście maseczki, rękawiczki, często myjcie ręce, odkażajcie telefon, nie pchajcie się tam, gdzie dużo ludzi i będzie dobrze. Od noszenia maseczki czy rękawiczek nikomu jeszcze korona z głowy nie spadła, o myciu rąk nawet nie będę wspominał, bo wstyd.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »