NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Wybory 2020,
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2020r. 23:38  
Cytuj
Konfliktowanie Polaków, stwarzanie poczucia zagrożenia zewnętrznego i wewnętrznego, czemu to ma służyć?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2020r. 23:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 00:49  
Cytuj
CYTAT
Samorząd Stalowej Woli przekaże zgodnie z prawem rejestr wyborców do operatora pocztowego. Wniosek @PocztaPolska spełnia wymogi ustawy obowiązującej od 18 IV. Decyzja zapadła po pozytywnej opinii PKW oraz UODO. Kategorycznie sprzeciwiam się anarchii i destabilizacji. Konstytucja!

https://twitter.com/lucjuszn/status/1254380919923912705?s=19

@NiskoToWszystko
Z tego co wiem ustawa musi przejść przez Senat(czas do 7 maja),potem wróci do poprawek sejmowych i skierowana zostanie do podpisu prezydenta.Wybory 10-go.chytry
Marszałek Senatu zapowiedział iż maksymalnie wykorzysta czas, do dokładnego sprawdzenia ustawy co do zgodności z prawem.
Tak więc jeszcze nie obowiązuje i nie jest wiadomo jak będzie wyglądała finalnie.nie wiem
Pracownicy PP będą roznosili pakiety wyborcze przez maks.siedem dni,a wszystko drukuje nie Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych, a prywatna firma.Ciekawe...ok
Czyli nawet gdy zniszczysz sąsiadowi kartę do głosowania robiąc znak przy panu A.D.nie popełnisz przestępstwa wyborczego(jeśli będzie to przed podpisanie przez A.D.),a naruszeniem tajemnicy korespondencji.

I nie wyskakuj z przestrzeganiem Konstytucji,bo Twoi idole skutecznie ją "zeszmacili"omijając z każdej strony.sciana
Dane osób upoważnionych do głosowania w Stalowej Woli, przekazuje nie samorząd, a prezydent miasta.
To spora różnica.mlotek
Ale jak się o tym nie wie lub nie chce wiedzieć,można pisać głupoty.zaklopotany

Konstytucjonaliści np.Adam Strzembosz(*),Andrzej Zoll stwierdzili,że na chwilę obecną odmowa udzielenia informacji do "PP"o obywatelach jest zasadna.
Ujawniając dane,prezydenci miast byliby oskarżeni o ujawnieni danych osobowych podmiotowi do tego nieupoważnionemu.
Z tego co wiem Adam Bodnar-Rzecznik Praw Obywatelskich ,podziela tę opinię.
Kategorycznie to powinieneś się" dopoinrmować".potluczony

https://demot(...)ziekujmy

https://demot(...)kryzys-i

(*)Adam Justyn Strzembosz – polski prawnik, sędzia, profesor nauk prawnych, w latach 1989–1990 wiceminister sprawiedliwości, w latach 1990–1998 pierwszy prezes Sądu Najwyższego i przewodniczący Trybunału Stanu, a w latach 1994–1998 przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa. Kawaler Orderu Orła Białego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE,a czegoś się dowiesz, Panie Psorze od Prawa Wybiórczego.zaklopotany
To co powiedział prof Andrzej Zoll.

https://tvn24(...)-4564475

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 01:23  
Cytuj
A tu specjalny dodatek.mlotek
Oczywiście jak mniemam,nic nie wiedziałeś iż Twój prezydent StW złożył taką deklarację.chytry
"Kategorycznie",jak to ująłeś.sciana
Swiadczy o tym mina pana Lucjusza.potluczony

https://wiado(...)/y0n6vsl

Tekst z portalu Onet godz.22.21
""Samorząd Stalowej Woli przekaże zgodnie z prawem rejestr wyborców do operatora pocztowego. Wniosek Poczty Polskiej spełnia wymogi ustawy obowiązującej od 18 IV. Decyzja zapadła po pozytywnej opinii PKW oraz UODO. Kategorycznie sprzeciwiam się anarchii i destabilizacji. Konstytucja!"

Twój tekst z godz.16.22 w "SM"czyli sześć godzin wcześniej!:szok:

"Samorząd Stalowej Woli przekaże zgodnie z prawem rejestr wyborców do operatora pocztowego. Wniosek @PocztaPolska spełnia wymogi ustawy obowiązującej od 18 IV. Decyzja zapadła po pozytywnej opinii PKW oraz UODO. Kategorycznie sprzeciwiam się anarchii i destabilizacji. Konstytucja!

Chyba że... Ty jesteś Lucjusz Nadbereżny!
No bo kto mógł znać treść artykułu przed jego publikacją.chytry
Internet niczego nie wybacza i nie zapomina.jezyk

Taki numer odwalić...Ale obora.good
Jesteś portalowym trupem w szafie.

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 01:51  
Cytuj
Jeszcze jeden rodzynek.jezyk
Artykuł z "SM"z dn.27.042020 tj. dziś,nie wiem z której godziny na głównej stronie,ale pierwszy komentarz pojawił się 12 minut po północy.
Identyczne słowa prezydenta.umiech

To piszę ja, Sygnalista.potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 07:21  
Cytuj
CYTAT


To piszę ja, Sygnalista.potluczony


Jusek ty jesteś impotentem? Nie masz kobiety żeby się nią zająć w nocy tylko pieprzysz farmazony.

To już jest choroba. Chyba że masz płacone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 07:57  
Cytuj
dla tych co nadala zaslaniaj a sie rodo i tym ze poczta polska nic nie moze

**Szef UODO wskazał, że „zgodnie bowiem z art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietna 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.[2]), dalej: RODO, przetwarzanie jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.**

jak by nie patrzec to kaczynski znowy wyruchal opozycje i ludzi ja popierajacych, jak sie czuje dzisiaj jusek ? boli odbytnica ?
dzisiaj w radio mowili ze imieniny obchodzi andrzej, wszystkiego najlepszego

ps. jak tam jussek twoja totalna kompromitacja w temacie zbiornika w rzeczycy dlugiej? ktos tu dobrze pisal, po pijaku sie publicznie udzielac nie nalezy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 10:36  
Cytuj
CYTAT


przetwarzanie jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.


A jaki to obowiązek prawny w związku z wyborami ciąży na poczcie? Jaki będzie ciążył jak ustawa wejdzie w życie to wiadomo. A teraz jaki?
Chyba, że chodzi o pkt. 1 i ostatni zresztą Kodeksu Postępowania Kaczych Pachołków który brzmi: Zgodna z prawem i konstytucją jest każda wola Najjaśniejszego. Dz.U. nr 12 z 32 lipca 1843 r.
Motłoch nie ma tu nic do gadania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 13:41  
Cytuj
USTAWA z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2

Art. 99. Operator wyznaczony w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe, po złożeniu przez siebie wniosku w formie elektronicznej, otrzymuje dane z rejestru PESEL, bądź też z innego spisu lub rejestru będącego w dyspozycji organu administracji publicznej, jeżeli dane te są potrzebne do realizacji zadań związanych z organizacją wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej bądź w celu wykonania innych obowiązków nałożonych przez organy administracji rządowej. Dane, o których mowa w zdaniu pierwszym, przekazywane są operatorowi wyznaczonemu, w formie elektronicznej, w terminie nie dłuższym niż 2 dni robocze od dnia otrzymania wniosku. Operator wyznaczony uprawniony jest do przetwarzania danych wyłącznie w celu, w jakim otrzymał te dane.

Art. 102. W okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii przy przeprowadzaniu wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r. nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504 oraz z 2020 r. poz. 568) w zakresie:
1) podawania w formie obwieszczenia do wiadomości wyborców informacji, o których mowa w art. 16 § 1;
2) wydawania zaświadczeń o prawie do głosowania;
3) przekazywania wyborcom informacji, o których mowa w art. 37d § 1;
4) głosowania korespondencyjnego, o którym mowa w art. 53a;
5) głosowania przez pełnomocnika;
6) ustalania przez Państwową Komisję Wyborczą wzoru karty do głosowania i zarządzania przez nią druku tych kart.


Czyli art. 99 daje poczcie prawo żądania danych osobowych ale art. 102 to prawo odbiera bo wybory mają być zorganizowane na podstawie ustawy, która jest teraz w Senacie i czeka dopiero na uchwalenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 15:22  
Cytuj
A kto by się takimi pierdołami przejmował. Premier zarządził, PP S.A, poprosiła o dane i nasz lokalny przedstawiciel PiS przekazał.
Lokalni użyteczni opłacani lub nie, popierają wszystko jak leci.

Zapewne zaraz mi się oberwie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


To piszę ja, Sygnalista.potluczony


Jusek ty jesteś impotentem? Nie masz kobiety żeby się nią zająć w nocy tylko pieprzysz farmazony.

To już jest choroba. Chyba że masz płacone.


@jabar
Czy jestem inteligentem?co
Nigdy tak nie twierdziłem,ale po co co potwierdzać prawdę?ok
Mierząc inteligencję w skali Celsjusza, jestem na plusie.
Ty,niestety w okolicy zera absolutnego.Takie tam,minus 270-271 C.neutralny

Kiedy i co robię na Forum-moja sprawa.zdegustowany
Dla Ciebie 00.00.UTC +01:00,GMT-Greenwich Mean Time ?
Dla mnie 24/24 TCJ-Teraz Czas Juska.ok

Jeśli dla Ciebie ideałem kobiety jest pani Sz..y..ło,Pawł..cz,to faktycznie ,jedyny pociąg jaki dla nich mam,to ten w PKP
W odwrotnym kierunku niż one jadą.mlotek
I uwierz mi-to Ty masz problem z seksem.potluczony
I alkoholem.
Kolegów frustracie, szukaj pośród swoich.całus

A w wyborach będę brał udział.good
Dlaczego?
@jabar-czekaj po północy.Wtedy poluję na takie "demony inteligencji" jak Ty.zaklopotany
https://demot(...)prawe-ze

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
A kto by się takimi pierdołami przejmował. Premier zarządził, PP S.A, poprosiła o dane i nasz lokalny przedstawiciel PiS przekazał.
Lokalni użyteczni opłacani lub nie, popierają wszystko jak leci.

Zapewne zaraz mi się oberwie umiech




Andrzejku głupstwa wypisujcie. Na podstawie i w granicach prawa poczta wystąpiła do samorządów o listy spisy wyborców. Popełnili błąd formalny ( związany z podpisem elektronicznym) , po jego wyeliminowaniu nie ma jakichkolwiek przesłanek ( prawnych) żeby się od tego uchylić. To co wygaduje mecenas Koń i inni uczeni w piśmie na antenie TVN24 itp, nie ma nic wspólnego z praworządnością i szacunkiem do prawa. Sam sobie wybierasz autorytety , ale na Boga nie wmawiaj ludziom że czarne jest białe...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
[cytat] ale na Boga nie wmawiaj ludziom że czarne jest białe...umiech

"Nikt nam nie wmówi,że białe jest białe,czarne jest czarne"-Kaczyńskizdegustowany
Co z Bogiem?co

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 16:37  
Cytuj
Jusek naprawdę lubię twoje pijackie przygody ale jakoś dzisiaj mi się nie chce...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2020r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
Jusek naprawdę lubię twoje pijackie przygody ale jakoś dzisiaj mi się nie chce...umiech

Kac?
A ja nie wiem jak to mieć"syndrom dnia następnego"...potluczony

https://fakty(...),4463522

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 02:15  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2020r. 05:12  
Cytuj
Dlaczego będę głosował?
1-Niska frekwencja niczego nie zmienia.Wystarczy iż głosy odda rodzina Dudy,Prezesu i cała sitwa PiSuarowa,a wybory będą ważne.Nie ma dolnego limitu oddanych głosów.

2-Im więcej głosów,tym trudniej sfałszować wybory.
W pierwszej turze nie jest ważne na kogo zagłosuję. Najważniejsze aby umniejszyć procentowo ilość głosów na A.D.tj.poniżej 50 proc.

3-Unoszenie się honorem wobec kogoś, kto nie ma kultury za grosz,jest bez sensu.Na buszmenach i chudopachołkach Jara, łamiących konstytucję, nie zrobi to żadnego wrażenia.

3-Idąc do urny postaram się nie umrzeć potem z tego powodu,a mój głos, to środkowy palec dla Prezesa Hodowców Kotów.

W temacie wyborów korespondencyjnych prawdę powiedziała Pawłowicz Krystyna.sciana
Kobieta ma dar widzenia przyszłości?:szok:

https://demot(...)ncyjnemu

-----------------
CYTAT
dla tych co nadala zaslaniaj a sie rodo i tym ze poczta polska nic nie moze

jak by nie patrzec to kaczynski znowy wyruchal opozycje i ludzi ja popierajacych, jak sie czuje dzisiaj jusek ? boli odbytnica ?
dzisiaj w radio mowili ze imieniny obchodzi andrzej, wszystkiego najlepszego

ps. jak tam jussek twoja totalna kompromitacja w temacie zbiornika w rzeczycy dlugiej? ktos tu dobrze pisal, po pijaku sie publicznie udzielac nie nalezy


@EnesieW-u,czy jak ci tam wcześniej było.nie wiem
Ty rzeczywiście jesteś"poje...any".mlotek
Ciągle mamroczesz o ruchaniu,o odbytnicy i piciu.To jak powszechnie wiadomo,syndrom chorobowy który występuje u ludzi mających problemy psychiczne,seksualne i moczopędne..zaklopotany
Głupotą i prostactwem uzupełniasz brak wiedzy i pokazujesz chamstwo.smiech2
Trzymaj fason!good
PS.Zacznij stosować zasady ortografii i interpunkcję.
Nie wiesz co to jest?:szok:
Potrenuj.Wówczas może będzie można przymknąć oko na treść.chytry

To o tobie bulgotku klozetowy.3m sie
https://demot(...)rantanny

A co jest nie tak ze zbiornikiem w Rzeczycy Dł.?
Wypiłeś cała wodę?Używasz jako kuwetę?zdegustowany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 11:59  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 12:20  
Cytuj
@miruś


Ludzie tak.


Szydło czy Macierewicza rozbijają się limuzynami.

smiech2


Musisz miruś przyznać, że dobre.


ROZBIJAJĄ się limuzynami.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11599
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2020r. 12:22  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »