NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Otwierają się Parki Narodowe! ,
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 11:37  
Cytuj
Pierwszy otworzył się Babiogórski Park Narodowy. W jego ślad poszedł Bieszczadzki. TPN jeszcze nie ogłosił komunikatu. Czekamy.

Ktoś się wybiera, może w najbliższy weekend, na legalne przechadzki?
Jakie inne plany wyjazdowo-biwakowe? Meldujcie, umawiajcie się! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 11:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 12:13  
Cytuj
Czortunio chce być w każdym parku jednocześnie.

Dzięki rządowi zwierzęta odetchnęły przez kilka tygodni a teraz znowu hołota wejdzie albo wjedzie kładami do lasów, będzie rozrabiać i znowu zwierzęta ucierpią.

Powinien być zakaz wstępu do lasów na dwa tygodnie w miesiącu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 12 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 12:24  
Cytuj
Ja bym gdzieś pojechał ale nie byłem obecny przy wymianie kół i nie wiem czy są dokręcone z właściwym momentew tak więc strach gdzieś pojechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 15:16  
Cytuj
"Wystarczyły dwa tygodnie zakazu wstępu do lasu, a przyroda odżyła; zwierzęta wyszły z leśnych ostępów i z ciekawości zaczęły nawet zwiedzać ludzkie osiedla - informuje w niedzielnym komunikacie Ministerstwo Środowiska."

Co za sympatyczna wiadomość z ministerstwa środowiska. Zastraszane zazwyczaj przez ludzi zwierzętal nareszcie odżyły. Wystarczyło tylko tym ludziom zakazać wstępu do lasu. To był świetny pomysł. Przecież wiadomo że lasy są dla zwierząt i dla leśniczych, a nie dla ludzi. Czy ten minister środowiska wie jacy ludzie wybrali go na to stanowisko? Wie, wie, to Morawiecki, a kandydaturę zatwierdził Kaczyński.
Jeśli ja pójdę pospacerować po lesie to sarenka na mój widok pierzchnie i dlatego trzeba mi tego zakazać a jak się nie zastosuję to dać mandat 500 zł.
Obyśmy któregoś dnia nie obudzili się w państwie totalitarnym gdzie władza rządzi szarą masą za pomocą dekretów i rozporządzeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 19:41  
Cytuj
ferbi, wolność to nie znaczy samowola, w dojczlandzie byś nie chodził po lesie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Pierwszy otworzył się Babiogórski Park Narodowy. W jego ślad poszedł Bieszczadzki. TPN jeszcze nie ogłosił komunikatu. Czekamy.

Ktoś się wybiera, może w najbliższy weekend, na legalne przechadzki?
Jakie inne plany wyjazdowo-biwakowe? Meldujcie, umawiajcie się! ;)


Szkoda, bo myślałem że coś nam się przyroda ożywi. No ale cóż szkodniki zawsze były czy to w parkach czy na forum. Aż się boję wyjść z psem do lasu, bo się okaże że tam wiecej ludzi niż na mieście. Tu zabronią to tam pójdą i to masowo. Korono walcz smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
ferbi, wolność to nie znaczy samowola, w dojczlandzie byś nie chodził po lesie


Nie siej dezinformacji. W DE można chodzić do lasu, jeździć rowerem po lesie tylko nie można tego robić w grupie, max dwie osoby. Rodzina razem może wychodzić z domu, a ci którzy mają daleko do lasu odpoczywają na miejskich terenach rekreacyjnych. I nie ma też powszechnego obowiązku noszenia maseczek.
Jeszcze raz wrzucam ten filmik, gdzie niemiecka policja życzy ludziom miłego wypoczynku.

https://vm.tiktok.com/7LUSRp/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 23:25  
Cytuj
vixi - zapraszam w Bieszczady, pokażę Ci takie szlaki, gdzie nie ma ludzi nawet w sezonie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 23:50  
Cytuj
CYTAT
vixi - zapraszam w Bieszczady, pokażę Ci takie szlaki, gdzie nie ma ludzi nawet w sezonie umiech


Tam nawet koronawirus nie dotrze uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »