NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklepy budowlane WEEKEND , Ktoś coś wie
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 16:51  
Cytuj
Jak to w końcu jest miały być zamknięte markety budowlane. Kolejki jak po chleb , w kupnie jednej sztuki nasion czy kilku deka gwoździ.... Czy faktycznie taki zakup w tej sytuacji jest potrzebny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 16:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 17:04  
Cytuj
niestety mądrych inaczej nie brakuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 17:19  
Cytuj
Jaki problem? Ty nie musisz tam być. A skoro znasz takie szczegóły widocznie też tam stałeś.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 18:43  
Cytuj
Oczywiście że byłam robiłam zakupy ale bardziej droższe i konkretniejsze. A nie nasionka pomidorów faktycznie rzecz potrzebna na już

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 19:04  
Cytuj
Szkoda mi was wszystkich tutaj. Kupujcie sobie lepiej kwatery pod lasem, na koniec zakupki jeszcze spozywcze, to wam powrzucaja, zabierzecie ze soba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2020r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście że byłam robiłam zakupy ale bardziej droższe i konkretniejsze. A nie nasionka pomidorów faktycznie rzecz potrzebna na już


A Ty niby co potrzebowałaś "na już" ?

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 12:34  
Cytuj
Jak w weekend sklepy wielkopowierzchniowe budowlane miały być zamknięte to służby powinny to egzekwować i kropka. sciana

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 25 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 12:47  
Cytuj
Powinno byc pozamykane wszystko, lacznie z Biedronkami, Lidlami i wszystkimi innymi sklepami. Cierpimy przez tych ktorzy powracali LOTEM DO DOMU, obudzily sie nagle w nic patryjotyczne uczucia. Dzieki temu teraz, mamy byc pozamykani w domach, tracimy prace, premie itd. Ci patryjoci rejestruja sie teraz w PUP, zeby sie na jakies ubezpieczenie zalapac, ktorego nie mieli od lat, jak sie wszystko skonczy, beda znowu pajacowac, ze jada na buraki, albo pracowac do Mc'D w Niemczech za kwote rzedu 1500 euro. Dlatego tez do prawdziwych Polakow mowie, zostanmy w domach, wytrzymajmy bez tych slodyczy, chipsow itd zostanmy w domu, wtedy to wszystko szybciej sie skonczy i wrocimy do NORMALNOSCI. Do osob starszych, brak mi slow, do nich szkoda sie oddzywac, oni musza chodzic, bo musza z kims pogadac, pogotowie juz nie przyjezdza ottak, szkoda dostali by przynajmniej srodki moczopedne, szczaliby w posciel, robili pranie i siedzieli w domach. No ale coz, oby to wszystko szybko minelo, bo niedlugo bedzie ladna wiosna i lato i chcialoby sie jezdzic z dziecmi w weekendy na wycieczki. ZDROWIA PRAWDIWY POLACY!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
Jak to w końcu jest miały być zamknięte markety budowlane. Kolejki jak po chleb , w kupnie jednej sztuki nasion czy kilku deka gwoździ.... Czy faktycznie taki zakup w tej sytuacji jest potrzebny.


Tak samo potrzebny jak 500+ i 13 emerytura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 620
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 19:20  
Cytuj
zapewne korzystasz tych dobrodziejstw a plujesz na nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Oczywiście że byłam robiłam zakupy ale bardziej droższe i konkretniejsze. A nie nasionka pomidorów faktycznie rzecz potrzebna na już


Zanim zaczniesz wymagać od innych to najpierw zacznij od siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 19:40  
Cytuj
Czortunio a dlaczego niepotrzebne?? Nie znam nikogo kto bierze i mu się ta kasa nie przydaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2020r. 20:09  
Cytuj
[cytat]Powinno byc pozamykane wszystko, lacznie z Biedronkami, Lidlami i wszystkimi innymi sklepami. Cierpimy przez tych ktorzy powracali LOTEM DO DOMU, obudzily sie nagle w nic patryjotyczne uczucia. Dzieki temu teraz, mamy byc pozamykani w domach, tracimy prace, premie itd. Ci patryjoci rejestruja sie teraz w PUP, zeby sie na jakies ubezpieczenie zalapac, ktorego nie mieli od lat, jak sie wszystko skonczy, beda znowu pajacowac, ze jada na buraki, albo pracowac do Mc'D w Niemczech za kwote rzedu 1500 euro. Dlatego tez do prawdziwych Polakow mowie, zostanmy w domach, wytrzymajmy bez tych slodyczy, chipsow itd zostanmy w domu, wtedy to wszystko szybciej sie skonczy i wrocimy do NORMALNOSCI. Do osob starszych, brak mi slow, do nich szkoda sie oddzywac, oni musza chodzic, bo musza z kims pogadac, pogotowie juz nie przyjezdza ottak, szkoda dostali by przynajmniej srodki moczopedne, szczaliby w posciel, robili pranie i siedzieli w domach. No ale coz, oby to wszystko szybko minelo, bo niedlugo bedzie ladna wiosna i lato i chcialoby sie jezdzic z dziecmi w weekendy na wycieczki. ZDROWIA PRAWDIWY POLACY! [/cytat


Ale ty to masz zryty beret na to nie ma lekarstwa mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »