NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
Na kwarantannę fajna gra - Operator Ratunkowy :), Symulacja dla Stalowej Woli i Niska, prawdziwa mapa całej Polski
Posty: 10
Dołączył: 26 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 15:11  
Cytuj
A podzielę się fajną grą na przeglądarkę którą ostatnio znalazłem umiech

Może komuś się spodoba - jest to gra OperatorRatunkowy.pl:

https://www.operatorratunkowy.pl/


Gra ma miejsce na prawdziwej mapie Polski. Możecie wybrać dowolną okolicę, zarówno Stalową Wolę, Nisko, Tarnobrzeg, Krzeszów, Ulanów, a nawet Rzeszów i Warszawę umiech nie trzeba za nic płacić, gra się całkowicie za darmo umiech

Co chwilę rodzą się nowe misje, typu pożar stodoły, pożar kosza na śmieci, bójka w centrum miasta, wypadek drogowy, zawały serca...

Bez przerwy się coś dzieje, a Wasze pojazdy widzicie jadące na mapie, razem z miejscami nowych zgłoszeń ratunkowych umiech

Musicie przyjąć zgłoszenie i skierować na miejsce odpowiednie jednostki. W wymaganiach zgłoszenia napisane jest jakie jednostki i w jakiej liczbie trzeba umiech

Kierujecie jednostki z najbliższych miejsc, aby dojechały jak najszybciej.
Za pomyślne zrealizowanie zgłoszenia dostajecie wirtualne pieniądze...

Można grać w wiele osób! Można do wielkich wypadków, typu katastrofy kolejowe jechać w kilku znajomych i wspomagać się swoim sprzętem umiech

Za wirtualne pieniądze budujecie kolejne stacje pogotowia, komisariaty policji, remizy strażackie umiech kupujecie też nowy sprzęt, np. wozy gaśnicze, drabiny mechaniczne, samochody ratownictwa technicznego, karetki, radiowozy.

Na początek gry otrzymujecie 170 000 tysięcy kredytów umiech

Wystarczy to na budowę 3 remiz strażackich, lub 1 remizy, 1 stacji pogotowia i 1 komisariatu policji.

Nie budujcie drogich budynków po 100 000 tysięcy kredytów, tylko te tańsze po 50 000 umiech bardziej się opłacają.

Najlepiej też na początek stawiać same remizy strażackie. Te akcje przynoszą najwięcej pieniędzy i będziecie się najszybciej rozwijać.

Budynki możecie stawiać w miejscu prawdziwych jednostek, albo w pobliżu... albo tworzyć całkiem fikcyjne.

Możecie postawić komisariat Policji w miejscu nawet własnego domu smiech2

Możesz też stworzyć remizy w małej miejscowości, nie muszą być w mieście.

Oczywiście im więcej dróg, tym szybszy czas dojazdu.

Ja gram od paru tygodni i gra mnie wciągnęła.

Nie musisz mieć ją otwartą bez przerwy...

Jak zamkniesz, to nic się nie stanie umiech nie ma żadnych kar. Nie musisz wstawać do tej gry w środku nocy. W każdej chwili możesz wcisnąć pauzę umiech


Zapraszam zarówno do gry, jak i do naszego Sojuszu na Podparpacie:

Podkarpackie Służby Mundurowe

Jesteśmy 7. najsilniejszym sojuszem w Polsce! umiech wzajemnie pomagamy sobie przy wielkich akcjach, typu pożary chlewni, pożary magazynów, wielkie katastrofy...

Ja mam jednostki ratunkowe zarówno w Stalowej Woli jak i w Nisku umiech W tej chwili mam ponad 20 remiz strażackich i kilkadziesiąt pojazdów. Mam w planach dalszą rozbudowę wzdłuż Sanu, w kierunku Leżajska.

Zapraszam do gry i sojuszu podkarpackiego umiech możecie też grać sami umiech


Aaaa, i tak wygląda gra:

Obrazek
http://net.co.pl/screen2.png (pełny obrazek)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »