NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pytanie do L. Nadbereżnego,
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 15:14  
Cytuj
Feniks - jak tam z twoim wykształceniem? Pochwalisz się?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 15:14  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 17:39  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Feniks - jak tam z twoim wykształceniem? Pochwalisz się?potluczony

Z moim wykształceniem jest wszystko w najlepszym porządku wprost odwrotnie do Twojego zmyślonego. Swoją drogą bardzo ciekawi mnie co ma moje wykształcenie do tematu dyskusji? Pewnie znów nie odpowiesz jak masz to w zwyczaju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 17:44  
Cytuj
Moje zmyślone...ok

Jak dziecko w przedszkolu good

Do tematu nie ma to nic.
Śmieszy mnie natomiast twoja postawa w temacie twojego wykształcenia i zamierzam do tego wracać. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 18:01  
Cytuj
W czasach gdy feniks był w wieku szkolnym kury się bardzo słabo niosły, a krowy mleka nie dawały, więc nie szło nic załatwić za płody rolne, a w trybie normalnym to chłopaczyna poległ na ósmej klasie, męczył się kilka lat, w sumie to mu wojsko podobnie jak juskowi naukę przerwało, ale dla zasady zaliczono im podstawówkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 18:17  
Cytuj
Brawo Ty odpowiedziałes na pytanie.
CYTAT (mirek777)
Śmieszy mnie natomiast twoja postawa w temacie twojego wykształcenia i zamierzam do tego wracać. ok

A mnie śmieszysz Ty, taki forumowy pajac zagoniony przez innych w kozi róg zmienia temat nie odpowiadając na pytania, albo okazuje brak wiedzy w temacie.
Ja jak wcześniej pisałem nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu abyś pokonał mnie doświadczeniem.

STOP.LGBT o następny pajac się ujawnił i nawet opisał jak swoją edukacje. Ja nawet nie wiedziałem, że tak się to kiedyś odbywało, a może drugie konto mirka777?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 18:29  
Cytuj
Prawda Feniks w oczy Kole? Rozumiem twoje zacietrzewienie i to że kiedy prawda o twoim wykształceniu ujrzała światło dzienne zaczynasz wszystkich swoich oponentów wyzywać od pajaców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Brawo Ty odpowiedziałes na pytanie.
CYTAT (mirek777)
Śmieszy mnie natomiast twoja postawa w temacie twojego wykształcenia i zamierzam do tego wracać. ok

A mnie śmieszysz Ty, taki forumowy pajac zagoniony przez innych w kozi róg zmienia temat nie odpowiadając na pytania, albo okazuje brak wiedzy w temacie.
Ja jak wcześniej pisałem nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu abyś pokonał mnie doświadczeniem.

STOP.LGBT o następny pajac się ujawnił i nawet opisał jak swoją edukacje. Ja nawet nie wiedziałem, że tak się to kiedyś odbywało, a może drugie konto mirka777?


Znam mądrych ludzi po szkole zawodowej i idiotów po studiach. Tak więc wykształcenia nie należy się wstydzić, jednak widzę że dla Ciebie jest to wstydliwy problemgood.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:03  
Cytuj
Znam wielu mądrych ludzi po zawodówkach. Bardzo ich szanuję.ok

Feniks bez obrażania nie potrafisz co?

Och "wykształcony ponad miarę" feniksie.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

potluczonypotluczonypotluczonyokokok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 20:17  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Znam wielu mądrych ludzi po zawodówkach. Bardzo ich szanuję.ok

Ty nie potrafisz wypowiedzieć się samodzielnie tylko powtarzasz się po pl2?
CYTAT (mirek777)
Feniks bez obrażania nie potrafisz co?

W którym miejscu Cię obraziłem? To Ty nie masz szacunku do innych, którzy mają inne zdanie niż Ty.
CYTAT (mirek777)
Och "wykształcony ponad miarę" feniksie.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

potluczonypotluczonypotluczonyokokok

Skąd możesz wiedzieć, że jestem "wykształcony ponad miarę"? Ja nie muszę dodawać sobie wykształcenia żeby zostać zauważonym. Co jak co ale wstawianie emotek idzie Ci najlepiej.
CYTAT (pl2)
Tak więc wykształcenia nie należy się wstydzić, jednak widzę że dla Ciebie jest to wstydliwy problemgood.

Nie ja nie wstydzę się własnego wykształcenia, tylko nie muszę się chwalić nim aby dodać sobie pewności a zarazem dawać pożywkę takim jak mirek777. Nie pamiętam w jakim temacie ale już chwilę temu to właśnie mirekowi777 brakło argumentów i pochwalił się inżynierem, szczerze nie wiem co chciał przez to osiągnąć. Nie zauważyłem aby ktoś jeszcze „chwalił” się na forum inżynierem tak jak On.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 28 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 21:07  
Cytuj
A JA WNOSZĘ PETYCJE DO PM STALOWA WOLA O OBNIŻENIE SWOJEGO UPOSAŻENIA WRAZ Z POZOSTAŁYMI PREZESAMI SPÓŁEK MIEJSKICH A ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE PRZEKAZALI NA NIEDOFINANSOWANĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA.
TAK, TO JEST KRZYK ROZPACZY.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 23:28  
Cytuj
CYTAT (STOP.LGBT)
Prawda Feniks w oczy Kole?

O jakiej prawdzie piszesz? O tej, której tajniki zdobywałeś płodami rolnymi? Brawo Ty!
CYTAT (STOP.LGBT)
Rozumiem twoje zacietrzewienie i to że kiedy prawda o twoim wykształceniu ujrzała światło dzienne zaczynasz wszystkich swoich oponentów wyzywać od pajaców.

Nie mnie a Ciebie ruszyło zacietrzewienie, że przez przypadek podałeś sposób zdobycia Twojego wykształcenia. Tak na koniec to jak nazwać kogoś kto w ten sposób zdobywa wykształcenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 07:35  
Cytuj
CYTAT

A mnie śmieszysz Ty, taki forumowy pajac zagoniony przez innych w kozi róg zmienia temat nie odpowiadając na pytania, albo okazuje brak wiedzy w temacie.
Ja jak wcześniej pisałem nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu abyś pokonał mnie doświadczeniem.



Jak zwykle nie wiesz, kiedy obrażasz.

Taki już twój poziom kultury.
Czy raczej brak kultury. potluczony

Biedny "wykształcony ponad miarę" feniks... ok
Szczerze mi żal takich ludzi jak ty.
Sposób, w jaki leczysz swoje kompleksy pokazuje, że masz duuuuże problemy emocjonalne.

Nie tak dawno też wypierałeś się, - że nie obrażałeś - gdy opisałem konspiracyjny handel na naszym targu w sobotę. potluczony Pisanie prawdy i kulturalne wypowiedzi, to coś, co cię przerasta.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 09:37  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Taki już twój poziom kultury.
Czy raczej brak kultury. potluczony

Ty nawet nie wiesz co to kultura już Ci o tym pisałem.
CYTAT (mirek777)
Biedny "wykształcony ponad miarę" feniks... ok

Biedny to chyba Ty jesteś bo ja na niedostatek nie narzekam.
CYTAT (mirek777)
Sposób, w jaki leczysz swoje kompleksy pokazuje, że masz duuuuże problemy

Odwrotnie do Ciebie ja nie mam komleksów ani żadnych problemów a leczyć to powinieneś się Ty.
CYTAT (mirek777)
Nie tak dawno też wypierałeś się, - że nie obrażałeś - gdy opisałem konspiracyjny handel na naszym targu w sobotę. potluczony Pisanie prawdy i kulturalne wypowiedzi, to coś, co cię przerasta.potluczony

Jeżeli zapytanie Cie abyś wyjaśnił znaczenie słowa "konspiracja", które sam użyłeś w swoim tekscie i nie umiałeś tego wytłumaczyć uważasz za obraze to nie mam z Tobą o czym prowadzić dalszej polemiki.
Swoją drogą ciekawi mnie jak to konspirowali się ci handlarze na parkingach.Naoglądałes się Klossa, Styrlica itp. teraz wypisujesz głupoty po forach.Jesteś taki drugi "NACHT" tego forum.
Jeszcze raz ostatni powtórzę, nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu abyś pokonał mnie doświadczeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 09:40  
Cytuj
Feniksie - mylisz pojęcia.
Nie - "nie umiałem" - tylko nie zamierzałem tłumaczyć się komuś, kto mnie atakuje i obraża.
Zresztą napisałem ci to.

Sądząc po tym jak się rozpisujesz w tej kwestii - boli cię to bardzo.potluczony Tylko w kwestii twoich obraźliwych wpisów pod moim adresem jakoś milczysz. :szok:

ok

Jak tam twoje wykształcenie? good

Masz kompleksy, problem z kulturą i nie tylko. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 11:05  
Cytuj
Mirek wypłata już wpłynęła na konto od admina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 11:29  
Cytuj
No to bardzo dobrze.
Będziesz miał na wkłady do e-papieroska. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 11:54  
Cytuj
Moja wpływa 10 każdego miesiąca tak, że muszę jeszcze poczekać na zakup wkładów, ja pytam o twoją od admina za prowokowanie odsłon swoimi wpisami.
Alle ty tępy jesteś żeby nie zrozumieć prostego tekstu. Trzeba ci wszystko tłumaczyć jak dziecku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 13:00  
Cytuj
I już obrażanie poszło.

Widzę, że to wasz wspólny mianownik. Biedaczki.

Mówisz, że mama kieszonkowe daje ci dopiero dziesiątego.... ojej.neutralny
Pewnie ci ciężko bez wkładów do e-papierosów....good

Mi nikt nie płaci za pisanie tutaj.
Ja po prostu mam ubaw z takich jak ty, czy feniks.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 13:08  
Cytuj
Jakie obrażanie takich jak ty nie da się obrazić a jedynie można leczyć na nogi bo na głowę już za późno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 13:18  
Cytuj
Daj znać, jak napiszesz coś z sensem i na poziomie. ok
Jak tam e-lekcje? Bez e-papierosa ciężko? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 14:11  
Cytuj
Daje rade bo pale fajkę. Daj znać czy leczenie nóg na dobrej drodze. Jak ci się uda wyleczyć to może napiszesz coś z sensem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 14:21  
Cytuj
To, co odstawiasz, to żenująca dziecinada.potluczony
Biedactwo.

Myślę, że wystarczy takiego pisania tylko po to, żeby twoje dziecinne brednie nie zostawały bez odpowiedzi. Szkoda zaśmiecać temat. Bez odbioru. potluczonypotluczonypotluczony

Zobaczymy, (ja i pozostali forumowicze) czy jesteś na tyle dorosły dzieciaczku, by dać spokój, czy też znów po dziecinnemu wydukasz coś, byle twoje było na wierzchu. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 19 Lip 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 14:25  
Cytuj
Szkoda, a tak fajnie się z tobą pisało, może w innym temacie jeszcze podyskutujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 16:15  
Cytuj
Mirek, z koniem kopać się nie warto, idiota zawsze pozostanie idiotą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 07:25  
Cytuj
Wiem - a on na koniec i tak nie wytrzymał, potwierdzając kim jest.
Dziecinada.

Teraz dużo takich nudzi się w domach, bo bez rodziców wyjść nie mogą i zapalić w spokoju e-papieroska....good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »