NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ekshibicjonista znów w Stalowej Woli!,
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2020r. 22:56  
Cytuj
Uwaga ! Pragnę wszystkich przestrzec przed ekshibicjonistą zboczeńcem grasującym znów w Stalowej Woli! Wracając dziś z pracy ok godziny 15, przez park od strony szkoły nr 2 w kierunku policji szedł za mną gość ok 1,75 wzrostu, blondyn, jasna karnacja, okrągła twarz, okulary bez oprawek , niebieskie jeansy, dwukolorowa, czarno-szara kurtka. Przed zejściem z parkowych schodów, odwróciłam się bo usluszalam coś za sobą a tam ten zbok podbiegał masturbując się z opuszczonymi spodniami! Sprawę zgłosiłam na policje, dowiadując się przy tym że było to już drugie takie zgłoszenie dzis!
Co najlepsze gość wychodził z terenu szkoly nr 2, przechodząc przez bramę. Nie wiem czy są tam kamery ale chyba dość dobrze go zapamiętałam, a wpisując w google "ekshibicjonista stalowa Wola" na dole wyskoczył mi profil na FB mężczyzny ze Stalowej woli, który do złudzenia mi go przypomina- w dodatku ma wpisana taką informację o sobie, że można sądzić że zdrowy na umyśle człowiek to to nie jest:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2020r. 22:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2020r. 23:39  
Cytuj
Moze to ten "znany politolog" nachciik zbiegł z zakładu .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 12 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2020r. 00:07  
Cytuj
Może być niebezpieczny.Proponuję ucieczkę i noszenie z sobą telefonu z kamerką.Jak będzie próbował podejść bliżej to go nagrać i zgłosić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »