NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Popękane ściany po wybuchach sprzed kilku dni.,
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:03  
Cytuj
Witam.
Wiecie może, kto dokładnie jest odpowiedzialny za wybuchy, które było słychać kilka dni temu w całym mieście?
Po tych wybuchach na wewnętrznych ścianach w moim domu pojawiły się rysy - zwłaszcza na sufitach podwieszanych. Dom stoi już od 2008r. i do tej pory z moimi ścianami nic się nie działo.... Ale mam też wrażenie, że te ostatnie wybuchy były wyjątkowo silne...
Rysy pojawiły się w kilku pomieszczeniach.
Miał ktoś może taki problem?
Czy mogę za coś takiego dochodzić odszkodowania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Wiecie może, kto dokładnie jest odpowiedzialny za wybuchy, które było słychać kilka dni temu w całym mieście?
Po tych wybuchach na wewnętrznych ścianach w moim domu pojawiły się rysy - zwłaszcza na sufitach podwieszanych. Dom stoi już od 2008r. i do tej pory z moimi ścianami nic się nie działo.... Ale mam też wrażenie, że te ostatnie wybuchy były wyjątkowo silne...
Rysy pojawiły się w kilku pomieszczeniach.
Miał ktoś może taki problem?
Czy mogę za coś takiego dochodzić odszkodowania?
U nas nic nie było słychać. Gdzie konkretnie stoi ten dom ?

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:24  
Cytuj
Dom stoi konkretnie w Pilchowie, a wybuchy były początkiem ubiegłego tygodnia. Było je słychać w całej Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:34  
Cytuj
No to raczej strzelania nie były przyczyną rys na ścianach. Gdyby dom stał w bliskiej odległości od witu, to by jeszcze można było coś myśleć o powiązaniu rys z próbami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:44  
Cytuj
Zastanawia mnie ta cała sytuacja, bo już nie raz słyszałam wybuchy, ale nigdy nie wiązało się to z żadnymi konsekwencjami dla moich ścian. A teraz nagle w kilku pomieszczeniach naraz pojawiły się uszkodzenia....
Nie wiem sama... Ale przy tych ostatnich wybuchach miałam wrażenie, że cały dom drga. Może stosowali mocniejsze niż zwykle ładunki?....
Może ktoś jeszcze zauważył u siebie taki problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
No to raczej strzelania nie były przyczyną rys na ścianach. Gdyby dom stał w bliskiej odległości od witu, to by jeszcze można było coś myśleć o powiązaniu rys z próbami.

Z niczym innym nie jestem w stanie powiązać tych rys, które powstały nagle aż w kilku pomieszczeniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 12:59  
Cytuj
to cud że gipsy tyle wytrzymały bez widocznych łączeń, swoje lata mają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 13:18  
Cytuj
podwieszane sufity to wielkie gówno!!!!jesli myslałas, ze to jest trwałe to jestes w błędzie!moze od pierdzenia ci popekały!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
moze od pierdzenia ci popekały!!!


Pokazałaś siłę swojego intelektu, brawo! Pokaż ten tekst rodzinie, znajomym, współpracownikom, sąsiadom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 14:23  
Cytuj
Jakby sufity były na krzyżowym stelażu i płyta była kręcona podwójnie to raczej marna szansa żeby pękły.
Pęknięcia trzeba by raczej wiązać ze zmianami wilgotności i temperatury. Tak mi się zdaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 15:31  
Cytuj
lebron to była przenośnia,ironia,pokazująca jakim szajsem są podwieszane sufity,do których ludzie wciąż lgną jak muchy do miodu, no ale widzę , że z twoim intelektem cos nie tak, skoro nie kumasz!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 15:49  
Cytuj
pisz do zwierzchnika sił RP przed wyborami pewnie dużo obieca ze naprawią ewentualnie poczekaj do końca kampanii gdyż w Stalowej Woli ma być ostatni punkt przed wyborami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Witam.
Wiecie może, kto dokładnie jest odpowiedzialny za wybuchy, które było słychać kilka dni temu w całym mieście?
Po tych wybuchach na wewnętrznych ścianach w moim domu pojawiły się rysy - zwłaszcza na sufitach podwieszanych. Dom stoi już od 2008r. i do tej pory z moimi ścianami nic się nie działo.... Ale mam też wrażenie, że te ostatnie wybuchy były wyjątkowo silne...
Rysy pojawiły się w kilku pomieszczeniach.
Miał ktoś może taki problem?
Czy mogę za coś takiego dochodzić odszkodowania?


Ludziom obok strzelnicy jakoś ściany w domach nie pękają, ale jakos trzeba kombinować z darmowym remontem good

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2020r. 16:30  
Cytuj
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Oczywiście takie, jak można się było spodziewać po tym forum....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »