NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 11:28  
Cytuj
Jusek, czy to zarządzenie biskupa Szala ciebie też dotyczy? Jak nie to daruj sobie te wypociny. Zacznij pisać na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 11:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 11:58  
Cytuj
@Edo
Ciebie nie ukarze żaden sąd.co
Sama Twoja świadomość iż istniejesz,jest dostateczną karą.zaklopotany
Zyj ze świadomością tego kim jesteś.placze
Tak jak Ci napisałem. Żyj.3m sie
Wyjdź(niech Cię wyprowadzą)na spacer.good

https://demot(...)kwietnia

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 12:56  
Cytuj
Być może jest tak jak piszesz. Niemniej to nie ja twierdzę że mnie inwigilują...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Dyskusja odbiega od tematu.
Apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi i wzajemny szacunek.

Przypominam wszystkim że
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


3 dni temu jeden z etatowych trolli Portalu złamał Regulamin.
Mający zresztą wiele kont,do czego się przyznał.
Fakt ten zgłosiłem Redakcji.Odpowiedz miałem otrzymać w ciągu 48 godzin.
Miałem,bo do dziś jest cisza.
Cały wpis trolla został osunięty(inne też).Po prostu przestało istnieć jego konto.Pyk i nie ma...:szok:

Zwykle jest tak,że konto jest zawieszone,treść wpisu osunięta ale pozostaje adnotacja iż post został skasowany przez moderatora.
Zacieranie śladów przez Redakcję SM niczego nie zmienia na Waszą korzyść.
Pozostaje droga prawna,dzięki temu i tak dowiem się kim on jest oraz sprawdzę za ile "srebrników" dla Was pracował.zdegustowany
Gdyby coś, dalej czekam.Nie odpuszczę chamstwa.

Tak na marginesie-Czy osoby korzystające z Portalu SM wiedzą iż Redakcja ma możliwość wchodzenia na konta bez ich wiedzy?co
Czytania ich prywatnej korespondencji!chytry
Jeśli się mylę,proszę o sprostowanie,a ja odszczekam ,gdyby była to nieprawdziwa informacja z mojej strony.sciana

Kopia wpisu trolla istnieje.Nie tylko na moim koncie, ale i poza SM.
Ewent.włam na moje konto trollowi nic nie da.ok
A wychodzi na to że ktoś próbował,bo antywirus u mnie szalał.

Czekam na kontakt od Redakcji SM.




Nie ładnie jusek, nie ładnie, donosikami się zajmujesz, masz to nabyte na szkoleniach trollowania czy z domu wyniosłeś?( czyt. wyssał z mlekiem matki) smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 13:04  
Cytuj
Może z syfu? Tam też ucholstwo było całkiem nieźle rozpowszechnione...


A mówią że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 13:09  
Cytuj
Będę teraz juska tytułował jusek sygnalista albo bardziej czytelnie jusek podpierd.lacz smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Będę teraz juska tytułował jusek sygnalista albo bardziej czytelnie jusek podpierd.lacz smiech2


Chamstwo należy tępić i zgłaszać moderatorom i to nie jest żadne donosicielstwo, choć się z Juskiem w wielu sprawach nie zgadzam to meldowanie o chamstwie w sieci moderatorom jest jak najbardziej zasadne i tu go popieram. Jak chcesz sobie pobluzgać to zaproś jakiegoś boksera i go możesz obrażać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 17:00  
Cytuj
Znajomy podeslal mi Ciekawy link
https://m.you(...)byqhDA3o
Gadowski twierdzi w nim, ze chinina pomaga z tym wirusem. Panstwa Afrykanskie maja duzo mniej zachorowan dlatego , ze chinina jest tam popularnym lekarstwem na wiele chorob. Chinina jest jednym ze skladnikow napojow Tonic . Niewiem jak w lidlowych czy biedronkowych ale w normalnym Shweppes jest to skladnik tego napoju .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 17:36  
Cytuj
[/cytat]
Nie ładnie jusek, nie ładnie, donosikami się zajmujesz, masz to nabyte na szkoleniach trollowania czy z domu wyniosłeś?( czyt. wyssał z mlekiem matki) smiech2smiech2smiech2[/cytat]

ZSRR jakby ci ktoś napisał ze p****li ci matkę aż zębami zgrzyta to co śmiał byś się debilu jeden?
Weź skończ p***olic o donosach kacapie j***ny bo mówienie komuś ze mu się p****oli matkę to chyba troszkę mało kulturalne ?
Chyba ze do ciebie tak koledzy mowia to sorry w sumie z nickiem ZSRR to mnie nawet by nie zdziwiło.
A SM może sobie ukrywać i usuwać takie wpisy ja tez mam kopie tych wpisów co jusek wiec baj baj SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Będę teraz juska tytułował jusek sygnalista albo bardziej czytelnie jusek podpierd.lacz smiech2

A ty jesteś radziecka k***ą
Posunac ci matkę ?
Ma happy hour?!
Dziś za darmo słyszałem ze robi
I jak się teraz cepie jeden czujesz ?!?!?!
Oczywiście te słowa cofam i przepraszam (pisałem to w strasznych nerwach bo na twój głupi łeb leku to chyba nie ma)ale jak ty nazywasz kogoś podpier***aczem tylko dlatego se gość wkur się bo wyzywa mu typ matkę to masz coś z tym ruskim deklem
Widać co sobą korwiarzu reprezentujesz bo inaczej cię nie nazwę mam nawet podejrzenia ze ERMOL to było twoje drugie konto bo tylko ciebie boli to ze gość słusznie zauwazyl ze typ przesadził.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 17:59  
Cytuj
Deczko cię poniosłohitfromthebongsmiech2 czyżbyś sam też był sygnalistą ? To że jusek nim jest to sprawa oczywista, sam się do tego przyznał. Koło dupy mi lata kto tam jego matkę posuwa, podpierd.lacz to poepierd.lacz, mnie oburza jak on na katolików nadaje i opluwa KK, ale nie biegnę z tym na skargę, bo to domena donosicieli. Za okupacji nazywali takich kolaborantami, za komuny kapusiami. Każdy ma taki przydomek jaki sobie wypracuje swoimi czynami.

Ps. zapewniam cię że ERMOL to nie moje dzieło, nigdy bym tak o czyjejś matce nie pisał. Czytając twoje teksty to śmiało mogę stwierdzić że niczym się od niego nie różnisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Będę teraz juska tytułował jusek sygnalista albo bardziej czytelnie jusek podpierd.lacz smiech2


@ZSSR
Pisz normalnie-"jusek podpierdalacz".Tyle że -Kogo,komu,po co,za ile.co
Miej odwagę cywilną .

Na coś takiego się nie obrażę.good
Tylko czy ujawnianie tego, ze jesteście "podsłuchiwowywani",czyli pisanie prawdy jest donosicielstwem? nie wiem
No, a Ty,@ZSRR,skoro dalej żyjesz w tamtym systemie, różnicy nie odczuwasz.sciana
Czy nie zastanawia Was brak reakcji Portalu SM na moje,jakby nie było,oskarżenie?zdegustowany
A ja dalej tak sobie będę pytał.Milczenie drugiej strony oznacza moją rację.ok

Dlatego raz jeszcze pytam-Czy wiecie ,że Redakcja SM ma wgląd w Waszą prywatną korespondencje na tym Portalu?

Jak ktoś jest informatykiem, wie co oznacza"kod źródłowy programu".
Inaczej "tylna furtka".
Wchodzą na nasze konta.Ja się nie zgadzam.

Redakcjo SM-proszę o komentarz.chytry

PS.Wiem kim jest'sygnalista".umiech

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Deczko cię poniosłohitfromthebongsmiech2 czyżbyś sam też był sygnalistą ? To że jusek nim jest to sprawa oczywista, sam się do tego przyznał. Koło dupy mi lata kto tam jego matkę posuwa, podpierd.lacz to poepierd.lacz, mnie oburza jak on na katolików nadaje i opluwa KK, ale nie biegnę z tym na skargę, bo to domena donosicieli. Za okupacji nazywali takich kolaborantami, za komuny kapusiami. Każdy ma taki przydomek jaki sobie wypracuje swoimi czynami.

Ps. zapewniam cię że ERMOL to nie moje dzieło, nigdy bym tak o czyjejś matce nie pisał. Czytając twoje teksty to śmiało mogę stwierdzić że niczym się od niego nie różnisz.

To nie nazywaj nikogo podpierdal***em bo k***a gość obraził jego mamę jeśli dla ciebie z tego powodu jest konfidentem to coś z tobą nie tak gościu a jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj.
Czytając twoje obrażanie gościa bo się wkurzył za obrazę jego matki to gdybys tak nazwał kogoś na osiedlu konfidentem za takie coś to sam byś w papę wyłapał.
Każdy ma prawo do własnego zdania ale jeśli robisz z kogoś konfidenta to się trochę zastanów
Pewnie ty w syt gdybys widział ledwo stojącego na nogach pijanego gościa wsiadającego do auta nie zgłosił byś tego bo przecież nie jesteś konfidentem ale jakby zabił ci dreszcz żonę córkę czy matkę to już byś podjeballl co ?
Punkt twojego myślenia zależy od twojego punktu siedzenia czyli jak zawieje tak ZSRR zapieje brawo ty brak mi na ciebie słów
Oczywiście za tekst we wzburzeniu przepraszam
Koniec offtopa
Ps ponoć maja dezynfekować całe miasto u nas

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 21:09  
Cytuj
Furiacie hitfromthebong nie rozumiesz pewnych aspektów, boś młody szczyl, gdybym widział pijanego chcącego prowadzić auto to bym zareagował sprzeciwem, a gdyby ktoś obraził moją matkę to również zareagował bym sprzeciwem, jedno jest pewne nie pobiegł bym z tym nigdzie na skargę, bo to śmierdzi podpierdal.niem, i takich odważnych typków nazywam konfidentami, czaisz teraz krzykaczu? Tym tekstem z "osiedlem" to utwierdziłeś mnie w przekonaniu żeś szczyl w przyciasnych rurkach. smiech2
Na obrażanie katolików i plucie na KK też się godzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Furiacie hitfromthebong nie rozumiesz pewnych aspektów, boś młody szczyl, gdybym widział pijanego chcącego prowadzić auto to bym zareagował sprzeciwem, a gdyby ktoś obraził moją matkę to również zareagował bym sprzeciwem, jedno jest pewne nie pobiegł bym z tym nigdzie na skargę, bo to śmierdzi podpierdal.niem, i takich odważnych typków nazywam konfidentami, czaisz teraz krzykaczu? Tym tekstem z "osiedlem" to utwierdziłeś mnie w przekonaniu żeś szczyl w przyciasnych rurkach. smiech2
Na obrażanie katolików i plucie na KK też się godzę.

Hahahahaha grubo się pomyliłeś co do mojego wieku niestety wykształcenie tez pewnie mam wyższe jak sadze
Dajmy na to sytuacja 3 typów kierowca pijany idziesz zgłosić swój przeciw i dostajesz w papkę ? Hahahaha
Jakby ci pudzian pojechał po matce już widzę twój sprzeciw hahahaha
To ty działasz poza jakimi kolwiek zasadami przykładem takich jak ty są ludzie na kwarantannie w sklepie w kolejce po browca haha
A tam nie kaszle nic mi nie jest brat wrócił z uk ale ja mogę iść po piwo....
Nie mam co z tobą dyskutować to nie ma sensu idź w to swoje stadko i się przytul
Bo masz odruch stadny i instynkt znieczulicy bo pewnie jak kopali chłopa pod 16nastka a ty byś to widział to byś sobie poprostu poszedł bo ty nic nie widziałeś a sam na trzech typa napewno byś wyskoczył hahaha
Brawo ;)
Tak samo jak byś zareagował gdybym pocisnął ci po matce nie znając moich danych personalnych co?
Mógłbyś sobie co najwyżej pomarudzic pod nosem bo wątpię byś sam był w stanie chociażby namierzyć moje IP hehea gdzie dostawca klient ? Daleeeeka droga co nie?
No właśnie....
A teraz wybacz mam dużo ciekawsze rzeczy do roboty
Nazywaj to jak chcesz to ty jesteś zwierzęciem w tym społeczeństwie
Ludzi wyróżnia inteligencja i nieszablonowe działanie a także moralność czego ci brak
Zegnam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 07:18  
Cytuj
Normalnym zachowaniem jest zgłaszać odpowiednim służbom nieodpowiednie występki innych. Tylko dla takich łysych karków z koszulką patriotyczną jak ZSRR to powód do wstydu. Ale te zwierzęta już tak mają. Taki podgatunek.
ZSRR, nikogo nie rusza twoje nazywanie od konfidentów o podpierdalaczy poza twoimi tępymi kolegami ze stada łysych pał.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 07:49  
Cytuj
CYTAT
ZSRR, nikogo nie rusza twoje nazywanie od konfidentów o podpierdalaczy poza twoimi tępymi kolegami ze stada łysych pał.


Nikogo nie rusza? To skąd ta piana na waszych pyskachGoodman? Jest takie stare ludowe przysłowie, "Uderz w stół, a nożyce się odezwą" skoro konfident was tak kole, będę bardziej wielkoduszny i pozostanę przy sygnaliście, juskowi pewnie się spodoba bo on bardziej od was wyrozumiałysmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 11:24  
Cytuj
W zakładach pracy zaczęły się zwolnienia. Płace mają również zostać obniżone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 11:49  
Cytuj
DZIWI mnie postawa stalowego miasta gdzie wczoraj były rozpowszechnione nieprawdziwe wyjęte z rękawa wiadomości nt księży wczoraj zdrowi dziś chorzy to jest sianie paniki …. do tego wszyscy księża powinni być zgłoszeni do sanepidu jako roznosiciele koronawirusa i porządnie zostać ukarani mandatami gdyż w żywe oczy kłamali ze nic złego się nie stało, miejmy nadzieje ze przez nich nikomu krzywda się nie stanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
W zakładach pracy zaczęły się zwolnienia. Płace mają również zostać obniżone.


Które zakłady zwalniają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 12:30  
Cytuj
CYTAT
DZIWI mnie postawa stalowego miasta gdzie wczoraj były rozpowszechnione nieprawdziwe wyjęte z rękawa wiadomości nt księży...


Komentarze oczywiście wyłączone, a jak był wątek dziewczyn w ciąży - nikt komentarzy nie wyłączał...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 12:54  
Cytuj
Ja uważam że komentarze w ogóle powinny być wyłączone pod każdym artykułem. Hołota nie potrafi się zachować kulturalnie tylko bluzga. Ale czego można oczekiwać od bydlaków co skończyli ledwo podstawówkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Ja uważam że komentarze w ogóle powinny być wyłączone pod każdym artykułem. Hołota nie potrafi się zachować kulturalnie tylko bluzga. Ale czego można oczekiwać od bydlaków co skończyli ledwo podstawówkę.


Kabi napisał o sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 15:16  
Cytuj
"Zgodnie z konstytucją nie ma możliwości odłożenia wyborów, szczególnie na rok" - oświadczył Jarosław z rodu Kaczyńskich Pjerwszy i Łostatni z Dwóch Braci.
. "Mam nadzieję, że Jarosław Gowin pójdzie razem z obozem, dzięki któremu pełni wysoką funkcję państwową" - dodał Ekscelencja Jarosław .potluczony

https://demot(...)m-niz-na

Lideru PiSuaru w Programie 1 Polskiego Radia był pytany o projekt ustawy dotyczący głosowania korespondencyjnego w majowych wyborach prezydenckich, którym w piątek(to chyba dziś) miałby zająć się Sejm oraz o sprzeciw m.in. opozycji, jaki wywołała ta propozycja.umiech

Prezesu bredził , że "zupełnie nie może tego zrozumieć". "Ludzie, którzy do niedawna, a właściwie do dziś dnia nieustannie powołują się na konstytucję, noszą napisy 'konstytucja', często posługują się konstytucją jako taką książeczką, którą się pokazuje innym, jednocześnie tej konstytucji całkowicie nie szanują. Zgodnie z konstytucją wybory powinny się w tej chwili odbyć, chyba że zostałby wprowadzony stan nadzwyczajny"zaklopotany
To jest cytat!Tyle razy wydukał"konstytucję".mlotek

https://demot(...)hacie--D

Zaznaczył, że aby taki stan wprowadzić, to zgodnie z konstytucją muszą być spełnione pewne warunki. "Te warunki w tym momencie nie są spełniane, w związku z tym, konstytucyjnie rzecz biorąc, nie ma możliwości odłożenia wyborów prezydenckich w ogóle, a już w szczególności na rok" - podkreślił Impotencja itd.Jarosław Pjerwszy
"To wszystko byłoby całkowicie nielegalne" - stwierdził.mlotek

https://demot(...)wamy-nad

Wszystko co nielegalne- odnośnie łamania prawa, Jego Abstynencja Cysorz Jarosław Pierwszy,zna najlepiej.

https://demot(...)iach-TVP
potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2020r. 15:23  
Cytuj
Prezesa Poczty Polskiej już zmienili na swojego pieska.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »