NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Koronavirus,
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:05  
Cytuj
Kończ Goodman, wstydu sobię oszczędz smiech2 Ty jestej jak Kichaw Błońska, każda twoja wypowiedz prowadzi cię na dno smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:07  
Cytuj
CYTAT
Kończ Goodman, wstydu sobię oszczędz smiech2 Ty jestej jak Kichaw Błońska, każda twoja wypowiedz prowadzi cię na dno smiech2

Masz coś ciekawego do wniesienia, czy tylko na takie puste wysrywy cię stać?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:08  
Cytuj
No co ty. On myśli, że ja mam więcej niż jedno konto.

Ten "wykształcony ponad miarę" człowiek, nie dopuszcza do siebie, że ktoś oprócz mnie może skrytykować to, co on pisze. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
"Patrycja Sienkiewicz-Nowak, dyrektor handlowy E.Leclerc przyznała, że doszło wczoraj do sprzedaży płynu do dezynfekcji. - Wprowadzenie produktu do sprzedaży, włącznie z ustaleniem jego ceny było spowodowane błędną decyzją sklepu, który podobnie jak inne nasze placówki, jest niezależnym przedsiębiorstwem - napisała Sienkiewicz-Nowak."

Zrzucili winę na "franczyzobiorców".


potluczony


Parę godzin trzeba było czekać na odpowiedź, ładna musiała być burza mózgów w tej firmie. Pewnie wszyscy menadżerowie, dyrektorzy, i tym podobni, jak to bywa w korporacjach; myśleli jak wybrnąć z tej sytuacji jezyk. Oczywiście za "błędną decyzję" obarczono kogoś "na dole". Tak to już bywa w takich korposzczurowych firmach sciana...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:08  
Cytuj
Ucierpieli wizerunkowo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:10  
Cytuj
CYTAT


Pewnie i dołożyłbyś i 1000 zł, żeby wydawało Ci się że masz kontrolę i kupno tego płynu zapewni Ci że nie zarazisz się koronawirusem. Papier toaletowy, makaron, mąka, ryż, maseczki, drożdże i teraz płyny z Orlenu. Ludzie to wykupili, bo myśleli że dzięki temu mają kontrolę nad tym co się dzieje. Niestety ludzkość nie była przygotowana na taką sytuację. Teraz trzeba zachować zimną krew i włączyć myślenie, a nie jak niektórzy włączyć owczy pęd i podążać za stadem...

Nie mam jeszcze żadnych zapasów. Nie potrzebuję tego płynu ani mililitra.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:15  
Cytuj
Czekam na ujawnienie zapisu w umowie (jeśli w ogóle istniała) między Orlenem a sklepami wielkopowierzchniowymi o zakazie odsprzedaży płynu. Jeśli coś takiego było to przyznam, że pochopnie i niepotrzebnie się rzuciłem.

A wystarczyło napisać na etykiecie "zakaz sprzedaży". Ale kto by na to wpadł...

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Czekam na ujawnienie zapisu w umowie (jeśli w ogóle istniała) między Orlenem a sklepami wielkopowierzchniowymi o zakazie odsprzedaży płynu. Jeśli coś takiego było to przyznam, że pochopnie i niepotrzebnie się rzuciłem.

A wystarczyło napisać na etykiecie "zakaz sprzedaży". Ale kto by na to wpadł...


Orlen pewnie sądził że zawiera umowę z poważną firmą, a nie jakimś januszexem. Orlen musiał szybko przestawić się na produkcję tego płynu, więc pewnie etykieta też została szybko zaprojektowana. O takiej samej płyny są sprzedawane na stacjach, więc do sklepu trzeba byłoby drukować inną etykietę i musiałby być osobna dystrybucja. Panie Goodman pomyśl trochę, Orlen w rekordowym czasie musiał przestawić się na produkcję tego płynu, a niektóre sieci w rekordowym czasie wyczaiły na tym interes.
Panie Goodman kończ was, wstydu oszczędź sobie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:28  
Cytuj
CYTAT


Orlen pewnie sądził że zawiera umowę z poważną firmą, a nie jakimś januszexem.

Dzień dobry, witamy na planecie Ziemia.
CYTAT
Orlen musiał szybko przestawić się na produkcję tego płynu, więc pewnie etykieta też została szybko zaprojektowana. O takiej samej płyny są sprzedawane na stacjach, więc do sklepu trzeba byłoby drukować inną etykietę i musiałby być osobna dystrybucja.

Nie widzę powodu drukowania różnych etykiet. Trzeba myśleć. To tylko dwa słow Pisać umowę mieli czas jakoś (podobno).
I po co inna etykieta skoro płyn nie miał być do odsprzedaży. Stałby sobie niewidoczny na zapleczu sklepu. Nie pogubiłeś się?
CYTAT
Panie Goodman pomyśl trochę, Orlen w rekordowym czasie musiał przestawić się na produkcję tego płynu, a niektóre sieci w rekordowym czasie wyczaiły na tym interes.
Panie Goodman kończ was, wstydu oszczędź sobie...

Wstyd to odwalać taka amatorkę na takich stanowiskach.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 417
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:38  
Cytuj
CYTAT

Dzień dobry, witamy na planecie Ziemia.

to nie Ziemia, tylko Polska...
CYTAT
Nie widzę powodu drukowania różnych etykiet. Trzeba myśleć. To tylko dwa słow Pisać umowę mieli czas jakoś (podobno).

Mieli spisaną umowę i dlatego zaprzestali teraz dostarczać płyn do tych sklepów.
CYTAT

Wstyd to odwalać taka amatorkę na takich stanowiskach.

W normalnych warunkach, nie tylko drukuje się inną etykietę, ale produkty przeznaczone dla przemysłu (czy w tym przypadku sklepów), mają też inne opakowania (zazwyczaj większe), żeby nie zaszła pomyłka. Ale jakby zaczęli nad tym pracować tak jak zazwyczaj, to minęło by pewnie parę dni, a tu się liczy każdy, Panie Godman każdy dzień, ale i tak tego nie zrozumiesz.
Pozdrawiam i nie daj się wirusowigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 19:46  
Cytuj
Zwykle "zakaz sprzedaży" na etykiecie załatwiłoby sprawę ale w kraju biurokracji i bezmyślności takie rozwiązania to abstrakcja. Nie idź tą drogą.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2020r. 21:45  
Cytuj
Zakup płynu do dezynfekcji ORLEN w supermarktach to jedyna możliwość jego pozyskania. Tego płynu nie ma nigdzie w sprzedaży. To widmo, miraż którym rząd mami ludzi. A Janusze oburzeni, bo jak przecież darmo powinni dostać. ORLEN jako firma państwowa jest urzędowo zwolniony z akcyzy za alkohol. Wiele firm prywatnych mogłoby taki płyn robić, ale cena zakupu dla nich alkoholu jest zaporowa. Ale przyznacie że propagandowo to dobrze brzmi, państwowa firma chroni ludność umiech A ludzie to łykają jak karp świeżą bułkę.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 07:43  
Cytuj
Gdyby ten płyn był dostępny w osiedlowym sklepie to wielu ludzi ( chociażby jusek) po przecedzeniu przez bułkę spożywałoby go na potęgę. To by też nie było nic dobrego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 08:00  
Cytuj
Zobaczymy jak teraz będą wyglądały spacery młodzieży...

Zdaję sobie sprawę, że trudno wysiedzieć w domu. Szczególnie w tym wieku.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 13:32  
Cytuj
Ja jestem ciekawy jak długo te zakazy będą trwać. Nie wyobrażam sobie całej wiosny i lata w takich obostrzeniach. A przecież wirus nie zniknie ot tak, bo ludzie nie wychodzą.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 14:25  
Cytuj
Trochę na rozluźnienie atmosfery.

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 14:29  
Cytuj
Dobre smiech2
Wg mnie ten zakaz dla niepełnoletnich jest bez sensu. Siedemnastolatek nie może wyjść na spacer bez rodzica... Bez przesady.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 14:42  
Cytuj
Niby tak.

Tylko siedemnastolatek siedemnastolatkowi nierówny. Jeden jest w tym wieku już odpowiedzialny i przewiduje konsekwencje swoich czynów, a inny wręcz przeciwnie.

Myślę, ze w przedziale 16-18, powinno być to za pisemną zgodą rodziców. Bo któż lepiej wie, czy jego dziecko jest już mentalnie dorosłe, czy dalej jest nieodpowiedzialnym gówniakiem?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 15:01  
Cytuj
Nie brakuje ludzi nieodpowiedzialnych nawet po 40.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2020r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Nie brakuje ludzi nieodpowiedzialnych nawet po 40.
tylko taki osobiście będzie płacił za swoją głupotę a za dzieciaka muszą rodzice i o to w tym chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 343
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 00:58  
Cytuj
Filmik z końca 2018r a jakże aktualny(proroczy) dzisiaj.


https://youtu.be/5tyx-PG3Z94

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 05:55  
Cytuj
Metropolita przemyski abp Adam Szal zarządził, by wszyscy księża przekazali połowę przychodów na utrzymanie swoich parafii, a następnie na kurię. Taką decyzję tłumaczy złą sytuacją finansową, w jakiej znalazła się Archidiecezja Przemyska z powodu koronawirusa.

Arcybiskup nakazał wszystkim księżom z Archidiecezji Przemyskiej obowiązkową wpłatę połowy swoich dochodów w jednym miesiącu na parafie diecezji, a w drugim miesiącu na Kurię metropolitalną.

Część księży z diecezji przemyskiej jest zbulwersowana tym faktem. - Zamiast ratować szpitale czy chorych na koronawirusa ludzi, trzeba ratować kurię biskupią. A ona od wielu lat ma się dobrze. No ale trzeba będzie zastosować się do poleceń arcybiskupa - mówił jeden z duchownych, który prosi o anonimowość.

- W związku ze stanem epidemii i obowiązującymi przepisami państwowymi, parafie i instytucje Archidiecezji Przemyskiej mają coraz większe problemy z funkcjonowaniem, także finansowe. W związku z tym metropolita przemyski, abp Adam Szal, zwrócił się do księży diecezjalnych, aby w najbliższych dwóch miesiącach wsparli funkcjonowanie parafii, w których pracują oraz diecezji, do której należą, połową swoich miesięcznych przychodów - mówi Onetowi ks. Bartosz Rajnowski.

Dokąd trafią te pieniądze? Jak informuje rzecznik, środki z marca zostaną przeznaczone na pokrycie bieżących wydatków i opłat, pensje pracowników oraz prowadzoną działalność, w tym charytatywną. Natomiast kwoty przekazane w kwietniu do Kurii Metropolitalnej wesprą funkcjonowanie instytucji diecezjalnych, w tym domów rekolekcyjnych.

Brak kasy na tacy,a oni tacy biedni.chytry
Ciekawe skąd wcześniej mieli pieniądze?
Zero ślubów,intencji.Komunie przełożone,bierzmowania.
Z pogrzebów trudno wyżyć.nie wiem
Dochód stały i pewny,ale kiedyś źródełko wyschnie(wymrze)...placze

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 06:17  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Dyskusja odbiega od tematu.
Apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi i wzajemny szacunek.

Przypominam wszystkim że
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


3 dni temu jeden z etatowych trolli Portalu złamał Regulamin.
Mający zresztą wiele kont,do czego się przyznał.
Fakt ten zgłosiłem Redakcji.Odpowiedz miałem otrzymać w ciągu 48 godzin.
Miałem,bo do dziś jest cisza.
Cały wpis trolla został osunięty(inne też).Po prostu przestało istnieć jego konto.Pyk i nie ma...:szok:

Zwykle jest tak,że konto jest zawieszone,treść wpisu osunięta ale pozostaje adnotacja iż post został skasowany przez moderatora.
Zacieranie śladów przez Redakcję SM niczego nie zmienia na Waszą korzyść.
Pozostaje droga prawna,dzięki temu i tak dowiem się kim on jest oraz sprawdzę za ile "srebrników" dla Was pracował.zdegustowany
Gdyby coś, dalej czekam.Nie odpuszczę chamstwa.

Tak na marginesie-Czy osoby korzystające z Portalu SM wiedzą iż Redakcja ma możliwość wchodzenia na konta bez ich wiedzy?co
Czytania ich prywatnej korespondencji!chytry
Jeśli się mylę,proszę o sprostowanie,a ja odszczekam ,gdyby była to nieprawdziwa informacja z mojej strony.sciana

Kopia wpisu trolla istnieje.Nie tylko na moim koncie, ale i poza SM.
Ewent.włam na moje konto trollowi nic nie da.ok
A wychodzi na to że ktoś próbował,bo antywirus u mnie szalał.

Czekam na kontakt od Redakcji SM.

Moderowano przez: magpie
Nie mamy w zwyczaju czytania cudzej korespondencji, a na korespondencję odpowiadamy na ogół natychmiast. Proszę o zaprzestanie propagowania kłamstw i przestrzeganie regulaminu forum!
Przypominam też, że publiczne ocenianie pracy moderatorów jest łamaniem regulaminu, z którym jesteś najwyraźniej wciąż na bakier.
Przypomnę więc fragment:

1. Forum StaloweMiasto.pl zostało stworzone, by umożliwić internautom wymianę poglądów i prowadzenia dyskusji na zaproponowane przez internautów tematy.
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.3. bez zgody Usługodawcy reklamy
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.
2.5. tych samych lub podobnych informacji w wielu miejscach na forum.
2.6. wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie.
2.8. wpisów oceniających pracę moderatorów. Właściwym trybem dla zgłoszenia nadużycia moderatora, jest poinformowanie o tym Administratora.
2.9. Publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa.
2.10. Publikowanie postów/ ogłoszeń/ wątków pisanych wielkimi literami.
2.11. Wpisów zbędnie odświeżających stare wątki
2.12. Wpisów zawierających adresy stron internetowych, przez użytkowników, nie posiadających historii min. 15 postów
3. Obsługa forum ma prawo do usuwania, edycji wpisów, przenoszenia ich do stosownego działu oraz zamykania tematu, jeżeli stwierdzi, że dany wpis narusza postanowienia niniejszego regulaminu.
4. Obsługa forum ma prawo do dawania upomnień i ostrzeżeń widocznych w profilu oraz blokowania użytkowników, którzy nie stosują się do poleceń, jak również zasad określonych w regulaminie.
a) w przypadku powtarzających się naruszeń lub niestosowania się do poleceń obsługi, przewiduje się możliwość blokady konta Użytkownika na stałe (ban).

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 07:17  
Cytuj
Dobre i to.

Myślę, że jego wpisy usunięto właśnie z obawy przed procesem sądowym, i poprosił o to główny zainteresowany, lub jego rodzice.

Obrazek

I jeszcze się pochwalił.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2020r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Dyskusja odbiega od tematu.
Apeluję o zachowanie kultury wypowiedzi i wzajemny szacunek.

Przypominam wszystkim że
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


3 dni temu jeden z etatowych trolli Portalu złamał Regulamin.
Mający zresztą wiele kont,do czego się przyznał.
Fakt ten zgłosiłem Redakcji.Odpowiedz miałem otrzymać w ciągu 48 godzin.
Miałem,bo do dziś jest cisza.
Cały wpis trolla został osunięty(inne też).Po prostu przestało istnieć jego konto.Pyk i nie ma...:szok:

Zwykle jest tak,że konto jest zawieszone,treść wpisu osunięta ale pozostaje adnotacja iż post został skasowany przez moderatora.
Zacieranie śladów przez Redakcję SM niczego nie zmienia na Waszą korzyść.
Pozostaje droga prawna,dzięki temu i tak dowiem się kim on jest oraz sprawdzę za ile "srebrników" dla Was pracował.zdegustowany
Gdyby coś, dalej czekam.Nie odpuszczę chamstwa.

Tak na marginesie-Czy osoby korzystające z Portalu SM wiedzą iż Redakcja ma możliwość wchodzenia na konta bez ich wiedzy?co
Czytania ich prywatnej korespondencji!chytry
Jeśli się mylę,proszę o sprostowanie,a ja odszczekam ,gdyby była to nieprawdziwa informacja z mojej strony.sciana

Kopia wpisu trolla istnieje.Nie tylko na moim koncie, ale i poza SM.
Ewent.włam na moje konto trollowi nic nie da.ok
A wychodzi na to że ktoś próbował,bo antywirus u mnie szalał.

Czekam na kontakt od Redakcji SM.



Jusek mania prześladowcza , teorie spiskowe i przekonanie o byciu poddanym inwigilacji to już bardzo poważne symptomy. Nie lekceważyłbym tego stary wariacie...

Jak cię pisowska dyktatura weźmie na widelec to nie ma takiego antywirusa , coby cię obronił...umiech
Ja bym na twoim miejscu myślał o minimalizacji strat. Podobno po wazelinie mniej boli, ale komu ja to tłumaczę?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11 12 13 14 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »