NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
Co tam Panie w Wisłosanie ?, .
Posty: 8
Dołączył: 3 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 20:28  
Cytuj
Witam,
Czy orientuje się ktoś czy są jeszcze wolne miejsca w nowootwartej, nowoczesnej hali TSSE Wisłosan? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji dotyczącej warunków najmu powierzchni, byłem natomiast na otwarciu i władze miasta wraz z prezydentem RP zapowiadały dynamiczny rozwój gospodarki w Stalowej Woli, zachwalając potencjał tejże inwestycji, opowiadając o szybkim przybyciu dużej liczby poważnych inwestorów do Stalowej Woli. Stąd moje pytanie, czy hala jest już pełna czy może jest jeszcze jakaś wolna powierzchnia. Jeśli ktoś ma jakieś informacje to byłbym wdzięczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 20:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 22:01  
Cytuj
Hala jest w 100 % pusta.
bylo kilka firm zaiteresowanych ale nie ma nic pewnego.
o wynajem trzeba pytac w ARP Tarnobrzeg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 617
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2020r. 11:40  
Cytuj
tak jak w latach 70-tych przyjechali otworzyli po odjeździe zamknęli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Marz 2020r. 19:54  
Cytuj
Słabo, może dopiero są w trakcie podpisywania umów i lada dzień Hala zacznie przynosić efekty i zyski dla miasta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2020r. 11:53  
Cytuj
jakie zyski dla maista?
wlascicielem jest ARP oddział Tarnobrzeg, dzialajc w strefie sa zwolnienie z podatku od nieruchomosci- jedynym zyskiem byloby gdyby pracownikami byli ludzie ze Stalowej Woli i placili tu podatki PIT. inaczej nie ma zadnych zyskow.

Jestem w temacie i wiem ze hala raczej dlugo bedzie stala pusta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 3 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2020r. 21:53  
Cytuj
No to już nie rozumiem. Na otwarciu prezydent Nadbereżny zapowiadał, że jest przekonany że "ogromny i dynamiczny rozwój gospodarki Stalowej Woli sprawi że owa hala będzie w najbliższych dniach wypełniona po brzegi strategicznymi firmami, które lokują swój potencjał właśnie w Stalowej Woli". Dlatego pozwoliłem sobie zapytać czy rzeczywiście inwestorzy już zajęli wszystkie miejsca w otwartej hali. Czy może jest jeszcze wolna powierzchnia. Ale widzę że jak szybko hala została otwarta, tak jeszcze szybcięj została zamknięta. Chyba że się mylę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Słabo, może dopiero są w trakcie podpisywania umów i lada dzień Hala zacznie przynosić efekty i zyski dla miasta.


Jesteś niepoprawnym optymistą. O jakiej wielkości zyskach piszesz. Najpierw musi się spłacić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »