NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
KIBOLE STF,
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 00:08  
Cytuj
Chciałam zapytać co to sie działo ostatniej niedzieli rano przed mdk/labiryntem ???Ktos cos wie?Jakies pobicie co tam sie wogole działo z soboty na niedziele slyszałam z rożnych plotek ze było niebezpiecznie?Czy to prawda.Bezpiecznie jest w Stalowej Woli???Prosze o jakies informacje bo niewiem czy czuć sie bezpieczenie w naszym kchanym miesćie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 00:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 00:17  
Cytuj
Jak widzicie kogos na promilach to omijać .Alkohol bardziej niebezpieczny jak narkotyki,bo łatwo dostępny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 09:48  
Cytuj
To są włąsnie kibole nie wyjda sam na sam tylko 10 na 1 i w tedy kozaki co to nie oni tfuu im na ryj.Przyjdzie kryska na matyska jeszcze Karma wraca z podwojna siła pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy na pohybel skurwysyną Bez zasd i honoru.Co oni wogole reprezentuja bez kregosłupa moralnego .!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 09:52  
Cytuj
Mam namiar na bardzo dobrego Adwokata w takich sprawach
pw prosze dam namiar

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 13:19  
Cytuj
haha... cos sie ponoc dzialo tydzien temu(szkoda ze nie pytasz co sie dzialo np 2 miesiace temu czy dalej)... ta tam nic nie slyszalem. Martwil bym sie o inny klub gdzie faktycznie co weekend sie cos dzieje. A tu widze chodzi jedynie o reklame jakiegos adwokaciny. Ps. nie wiesz co sie stalo - ale masz od tego dobrego adwokata? jak by byl taki dobry to nie potrzebowal by zadnej pomocy w "promowaniu";]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 14 Lut 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2020r. 23:41  
Cytuj
CYTAT
To są włąsnie kibole nie wyjda sam na sam tylko 10 na 1 i w tedy kozaki co to nie oni tfuu im na ryj.Przyjdzie kryska na matyska jeszcze Karma wraca z podwojna siła pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy na pohybel skurwysyną Bez zasd i honoru.Co oni wogole reprezentuja bez kregosłupa moralnego .!!!


To akurat prawda ze na Stalowej pelno cwaniakow ale w grupie albo jest spora przewaga liczbowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Jak widzicie kogos na promilach to omijać .Alkohol bardziej niebezpieczny jak narkotyki,bo łatwo dostępny.

Alkohol to jest najgorszy z narkotyków.
Legalny ogólnodostępny trujący i ogłupiający ciemny lud...
Czemu w PRL jedyna rzeczą ogólnodostępna była vodka ?
Bo prościej jest sterować głupim pijanym móżdżkiem a pijany naród to dobry naród ...
Vodeczka odbiera rozum wiec prościej takim narodem sterować. Przykład najlepszy na to mamy za wschodnia granica umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1474
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 13:04  
Cytuj
Hitfro, dokładnie tak. Popieram w 100%. Nienawidzę ludzi, którzy znieczulają się alkoholem. Na wsiach jest ogromy problem. Tam prawie każdy pijany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 16:16  
Cytuj
Kilka osób zostało pobitych wtedy w nocy. Nie zrzucał bym tu całej winy na "naszych" kiboli bo podobno u nas w mieście wtedy był Motor Lublin mogli bić kogo popadnie, z tymi oskarżeniami to bym się wstrzymał bo nie wiedomo kto kogo pobił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
Kilka osób zostało pobitych wtedy w nocy. Nie zrzucał bym tu całej winy na "naszych" kiboli bo podobno u nas w mieście wtedy był Motor Lublin mogli bić kogo popadnie, z tymi oskarżeniami to bym się wstrzymał bo nie wiedomo kto kogo pobił.


Wiesz ze gdzies dzwoni ale... motor przyjechal na gale... ktora byla w sobote. I przyjechali pod mosir nie pod mdk. I jak szybko przyjechali tak szybko policja ich odeslala... zreszta policja w ten weekend juz od piatku stala na kazdym wjezdzie do miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak widzicie kogos na promilach to omijać .Alkohol bardziej niebezpieczny jak narkotyki,bo łatwo dostępny.

Alkohol to jest najgorszy z narkotyków.
Legalny ogólnodostępny trujący i ogłupiający ciemny lud...
Czemu w PRL jedyna rzeczą ogólnodostępna była vodka ?
Bo prościej jest sterować głupim pijanym móżdżkiem a pijany naród to dobry naród ...
Vodeczka odbiera rozum wiec prościej takim narodem sterować. Przykład najlepszy na to mamy za wschodnia granica umiech


To straszne.:szok:
Alkoholizm potrafi zjarać każdego.Tak jak Kościól, jestem przeciwnikiem rozpijania Narodu.placze
Wszystkie imprezy religijne też powinny być bez alkoholu.good
Nawet wino w czasie składania Ofiary podczas mszy.chytry
Chrzciny i wesela tez.mlotek
Alkohol zabija komórki mózgu.!
---------
Zamiana wody w wino.ok
Pierwszy cud dokonany przez Jezusa.zdegustowany

Nie uzdrowienie chorego,nie wskrzeszenie Łazarza?nie wiem
O motywacjach niebezpiecznie dwuznacznych dla religii .Wszechmoc Boża miała zostać użyta do dostarczenia wina dla rozbawionego towarzystwa ludzi już podpitych.
Dał im wino znakomite, jeśli wierzyć staroście weselnemu, rozmawiającego z panem młodym.neutralny



Cud na skraju bluźnierstwa(wg kliku osób z tego Forum,pewnie tak). Nie było żadnych innych,czysto religijnych powodów,a tylko radość ziemska, radość doczesna. A jednak przemienił.cool

Jak mam to rozumieć?co
Mam nadzieję,że jest na tym Forum "ekspert" od zakazu spożywania alkoholu i oceniając mnie, uwzględni tych, którzy rozpijają bliźnich.Wszystkich.good

Przekonany jestem,ze nie wystąpi przed szereg i nie obłoży klątwą Tego,który dokonał cudu w Kanie Galilejskiej.To zdanie napisałem jak najbardziej poważnie.Chrystus był Synem Bożym,ale też człowiekiem.On też na tym weselu pił wino.

Ja jestem człowiekiem.Tylko i wyłącznie.Nikogo nie rozpijam,nie zamieniam wody w wino ani nie pędzę bimbru.
Piję alkohol,bo jak wszystko inne,pochodzi on od Boga.smiech2
Komentarz proszę aby był zwięzły,bez potępiania innych.Tylko nie piszcie,że Jezus rozpijał weselników.3m sie

Po mnie można jechać jak po "zakopiance".potluczony

PS.Wg Ewangelii impreza(uczta) w Kanie, trwała 7 dni.
To rozumiem.good

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 18:25  
Cytuj
Adwokat w takich sprawach podpowiada aby najlepiej się dogadać a jeżeli negocjacje nie wpływają w taki sposób jaki powinny w tedy jest juz ciężej i należy sie uzbroić w nerwy i czas bo to trwa.Jeżeli ktoś pije alkohol albo jeszcze lepiej zażywa narkotyki a wie ze jest po nim agresywny alkoholu tego nie powinien pic a jeżeli juz pije powinien brać odpowiedzialność za swoje czynny bez względu na sytuacje i czyny jakich się dopuścił.Kamery są w Stalowej prawie wszędzie i na pewno też są na placu Piłsudkiego nie ma co sie oszukiwać kwestia sprawdzenia i zawiadomienia odpowiednich służb jeżeli już nie sa zawiadomione co wydaje bardzo prawdopodobne.I jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie nawet po alkoholu wie co robi i nie zgania winy ze nie pamięta czy też byłem pijany.Bierzcie odpowiedzialność za swoje czyny!!! Jeżeli nie służy Ci alkohol nie pij go prosze naprawde bo potem jest więcej problemów niż uciechy z tego upojenia alkoholowego.Ktoś powie że wszystko jest dla ludzi owszem zgodze sie ale z głowa jezeli nie umiem pic normalnie to sie do tego nie zabieram normalne zachowanie współczesnego homosapiens. Kibice ze Stalowej bardzo odstaja od innych grup kibicowskich z poza polski a co dopiero w naszym kraju jeżeli juz jest sie Kibolem i nie luczy sie dla nich mecz piłka nożna tylko bijatyka zaprszam ustawic sie klatki zasdy fer play i lejcie sie po mordach ile wlezie ale w sportowym stylu a nie ulicznym to jest żałosne zeby 21 wieku w naszym miesicie było tak niebezpiecznie zeby bać wyjsc sie na ulice po zmroku bo niewiesz czy ktoś Cie nie zatakuje z nienacka albo lepiej w kilkanaście osób.Jestem za tym aby każdy obywatel miał swobodne prawo do broni bo jezeli banydta bedzie chcial to on zdobedzie bróń w nielegalny sposób i tak czy siak a jezeli typowy Kowalski bedzie mial dostep legalny do broni taki banydta przykładowy bedzie miał obawe ze w swojej obronie uzyje broni wobec jego jako obrona konieczna. Dobro niżeszej wartosci mozna poswiecic wobec czegoś co stoi wyzej np.Jest pies zamkniety w samochodzie a na dworze jest upał 30 stopni celcujusza to w tedy ta szyba w aucie jest dobrem mniejszym i bez zadnych obaw karnych mozna wybic szybe w aucie aby uratowac psa z tego auta,Tak własnie wygląd poświecenie dobra o mniejszej wartosci wobec dobra wyższej wartosci.Ale nasze prawo do końca nie jest dobrze skonstruowane i sa dziury w nim i ludzie wykorzystuja na swoja korzysc ale to jest system zły a nie ludzie ,ludzie zawsze byli sa i beda robic cos pod siebie.To tak jak w sejmie jest tyle politykow 460 po co ich tyle za ich wynagrodzenie mozna by mozna bylo pomóc tylu potrzebujacym czy to zwierzetą czy ludzią bez znaczenia ale pomoc ogolnie to siedzi taki Nowak w sejmie nic nie robi przyjdzie wezmie diete i wynagrodzenie i pierdzi w stolek i sie smieje nic nie robi dla lduzi dla Polski.Daleko nie szukać w samorzadzie naszym Stalowowolskim miala być sesja rady miejskiej związanej ze stadionem to sie usprawiedliwiali ze nie wiedzieli o rdzie nie byli niby poinformowani po co nam tacy radcy mijescy którzy sami nie intresuja naszym miastem tylko aby wziasc swoja diete i koniec na tym zakoniczyć swoja prace na rzecz Miasta.Prezydent Lucjusz Nadbreżny jest własnie odwrotnoscia takiego zachowania jest dla ludzi a nie odwrotnie to on sie stara pozyskuje dotacje na róznego typu inwestycje a i tak bedzie dalej krtytkowany ze zle i wogole najlepiej to zeby byly pienidze w budzżecie pienidzy od groma.Jeszcze sie taki nie urdził aby wszystkim dogodził a nie przepraszam chyba sie urodzil jest nim GRABARZ.Taki czarny humor na koniec mojego wywodu.Dziekuje za przeczytanie jeżeli ktoś wogóle to przeczyta do końca i zrozumie moja myśl.Tak to jest tylko moja myśl mam do tego prawo tak jak inni moga sie z nia nie zgadzać macie do tego prwawo.Znac swoje prawo to jest atut a nie znac swoich praw to sami sobie szkodzimy jednak.Policja jest po to aby pilnować a jeżeli sa jakieś nie prawidłowości to sie zgłąsza do Policji w Policji wiadomo ze reka reke myje ale wszystkiego nie umuje i nie zatuszuje .To nie dziki zachód że bedizemy sie bac Kiboli bo sa w grupie "silni " nie sa wcale tacy silni jak im sie wydaje nawet w grupie.TYle dziekiuje za uwage pozdrarwiam Agnieszka T.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 20:44  
Cytuj
Na kamerach z placu przy mdku wyraźnie widać jak dwóch postawnych mężczyzn kopie jednego mężczyznę który nie reaguje na kopniecia pewnie już był odcięty czytaj nie nie przytomny także sprawa myślę że jest w tok. Kolega widział to całe zajście w niedzielę rano przed mdkiem także wrazie potrzeby może zeznać pod przysięga jeżeli trzeba by było bo takie coś nie powinno mieć miejsca w ogóle że dwóch gości kopie leżącego i w dodatku jeszcze nieprzytomnego. KARMA WRACA JESZCZE RAZ POWTÓRZĘ!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 20:54  
Cytuj
A co siedzisz na monitoringu ze masz takie informacje??? wczoraj przed klubem grant sie kopali i co? tez kibice? co weekend sa gdzies zadymy i nie tylko w stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 20:58  
Cytuj
widac ze nie umiesz czytac ze zroumieniem pisze ze widac wyraznie domnieemam oczywiscie jezeli tak Ci trzeba tłumaczyc ośle a dwa kolega to widział na zywo takze info sprawdzone wiec nie nie siedze na kamerach tak jak ty ORMOWCU hahahha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 21:53  
Cytuj
Piszesz - "Na kamerach z placu przy mdku wyraźnie widać jak dwóch postawnych mężczyzn kopie..." wiec jak widac to chcial bym wiedziec gdzie to nagranie... a w szczegolnosci gdzie je widziales... bo ch mi do tego ze widzial twoj kolega czy twoja stara. Na kamerach widac... widac w d byles g widziales... a tata marcina powiedzial.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 21:58  
Cytuj
Dobrze napisałaś chcieć to Ty mozesz chcieć zobabczysz pewnie na wadze prawilniaku smiech2neutralnynie wiemumiechwykrzyknikgoodcałuscool girlzapytanie:szok:wykrzyknik Jezeli sie nie myle po twoim IP to Ty byles wlasnie na placu jednym z tych gosci kopiących czy to prawda odpowiedz Pietruszka prosze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 22:32  
Cytuj
a ty to wogole wiesz co to jest ip? i gdzie go szukacumiech brak slow...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 23:55  
Cytuj
I o co ta całączy spina zapytałam tylko czczy w Stalowej jest bezpiecznie a tu nie wiadomo jakie ekscesy wychodzą nie na temat wyjdzie jeden z drugim na kawę czy jakis jogging i sobie porozmawiać a nie tu przez kabel wielkie kozaki jeden i drugi to tak jak z psem na łańcuchu szczeka szczeka a jak się uwielbiam łańcuch to niewiem co ma robić i się płódź szczeniaki z was i tyle nie obrażając przy tym psów ani zwierząt.Piszcie na temat a jezeli nie wiecie na ten temat nic czy tam jakieś plotki to buzia się nie powinna otwierc.widział ktoś na własne oczy to powiedz swoimi ustami to co usłyszał twoje uszy a nie coraz to nowa plotka i I jeszcze innych 500 wersji z palca wysaamych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2020r. 23:56  
Cytuj
drapcie się gdzie idzie od tego nie jest forummlotek

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2020r. 09:22  
Cytuj
Kanonierzy lepsi od The Toffees
Arsenal pokonał Everton 3:2 w ostatnim niedzielnym meczu 27. kolejki Premier League. Spotkanie było bardzo emocjonujące, a jego bohaterem został Pierre-Emerick Aubameyang, który zdobył dwie bramki i dogonił Jamiego Vardy'ego w klasyfikacji Króla Strzelców Premier League.

Na pierwszego gola kibice na Emirates Stadium nie musieli długo czekać. W pierwszej minucie spotkania po stałym fragmencie gry i błędach Seada Kolasinaca oraz Davida Luiza, przepiękną bramkę przewrotką strzelił Dominic Calvert-Lewin. Arsenal zdołał odpowiedzieć w 27 minucie, a swojego pierwszego gola w Premier League dla Kanonierów zdobył wracający z wypożyczenia Eddie Nketiah, który wykorzystał perfekcyjną wrzutkę innego młodego piłkarza gospodarzy - Bukayo Saki. Sześć minut później podopieczni Mikela Artety wyszli na prowadzenie po fenomenalnym prostopadłym podaniu z własnej połowy Davida Luiza, które wyprowadziło na sytuację sam na sam najlepszego strzelca drużyny Aubameyanga - Gabończyk precyzyjnym uderzeniem w długi róg szesnastego gola w tym sezonie Premier League. Nie był to jednak koniec strzelania w pierwszej połowie. Sędzia doliczył aż 5 minut ze względu na kontuzję Kolasinaca, a Everton po raz kolejny wykorzystał nieporadność defensywy gospodarzy przy stałym fragmencie gry - Yerry Mina lekko uderzył piłkę głową, a czekającego na nią Bernda Leno, niespodziewanym atakiem na futbolówkę zaskoczył Richarlison.


Od błyskawicznej bramki rozpoczęła się też druga część gry. W 46 minucie Nicolas Pepe dośrodkował piłkę w pole karne, a Aubameyang

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2020r. 09:23  
Cytuj
To było jasne ale co z tego jak i 6ak to re myje ile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2020r. 09:24  
Cytuj
To co i 5ai nie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2020r. 09:25  
Cytuj
Pfff lecz się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2020r. 09:25  
Cytuj
Lpfttr uuu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »